2

Za szybko krzyczeli że naymar jest super extra gwiazda, gościu gra strasznie ostatnio

0

Nie ma Messiego nie ma goli, biedna bd Barca jak Messi odejdzie...

0

Mnie zastanawia tylko jedno, czy oni wiedzą co to jest strzał z dystansu??

I nie narzekanie tak bo nie grają tak źle, sytuacji jest tylko muszą wykorzystać je...

0

Masz racje , i w sumie to sie zgodze z Toba :)

0

A nie cała pomoc ? wydaje mi ze jesli zagraja bardzo dobrze to im bd zawdzieczac 3 pkt , malaga ma 5 obroncow :/

0

Nie warto mu odp , bo jeszcze bana dostaniesz :P On i tak nie zrozumie @Aureczek

2

Jak dla mnie to dziś ter Stegen może strzelac aby 3 pkt , o ktore bd bardzo ciezko

0

czyliw wyczuwam starate pkt :/ kiepsko :/

0

Ojoj Messi nie zagra mam nadzieję że wyleczy się do GD. Mam nadzieję że to nic poważnego.

0

On ci może dać , jeśli nie jest producentem to masz chyba tylko 14 dni bodajże rozruchowej...

0

Ale jeśli boisz się że jest kradziony to ja tam bym tylko z allegro kupował...

0

Niech wystawi na allegro, nawet jak kradziony to kasę odzyskasz, bd miał pewność że wszystko przebiegnie ok, i bd miał opcje sprawdzenia przy kurierze, zapłaty przy odbiorze.. Jeżeli jest legal to bez problemu powinien wystawić

3

Napisz mu ze niech wystawi na allegro, zawsze to pewnuejsze i wtedy kupisz

0

Mam nadzieję że zgarną majstra :)

0

Legla jest sla ba

0

Hehe widziałem różnych żołnierzy leszyczy grubasow którym wujek kapitan ogarnął etat, ale stary, żołnierz powinien mieć i siłę i kondycję... Ale jak ktoś woli w rurkach chodzic i zadawać takie pytania to pozderki xd

0

no to gratulacje , czacun , ja tez cwicze . w MONie robie , trzeba kondycje miec :D

1

Delicje na propsie :D

0

JA
70 % mandarynki
20 % coca cola
5 % czekoladowe mikołaje
5 % makowiki :)

0

hIT niemiec, Atleti i Barce , podstawowy pakiet na ten weekend ;)

0

z tego co wime chyba nie

2

heh istny cyrk , ja sie nie dziwie ze zatrudniaja "włuefistów" na stanowisko trenera, skoro kase rozkradają i nikt nie chce tam pracowac bo trenerzy wiedza co sie dzieje .... Szacun dla Messiego :)

0

Nie podałes lokalizacji , Miasta ani województwa dokładnego

0

Gościu spamujesz kilkanaście komentarzy z tym routerem , ludzie juz Ci pisali co masz zrobić i albo robisz z siebie kretyna celowo albo jesteś mało rozgarnięty i nie potrafisz skorzystać z pomocy .

0

w warszawie , wejdź na footroll

0

za to chyba z benzema i bez Moraty

1

Bartra ;)

6

Ty chyba też coś piłes...
Moja nie musi pic żeby pokazać że mnie kocha :)

0

120 fps

0

Dla cb? Tylko rower...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?