matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za szybko krzyczeli że naymar jest super extra gwiazda, gościu gra strasznie ostatnio
0
Nie ma Messiego nie ma goli, biedna bd Barca jak Messi odejdzie...
0
Mnie zastanawia tylko jedno, czy oni wiedzą co to jest strzał z dystansu??
I nie narzekanie tak bo nie grają tak źle, sytuacji jest tylko muszą wykorzystać je...
0
Masz racje , i w sumie to sie zgodze z Toba :)
0
A nie cała pomoc ? wydaje mi ze jesli zagraja bardzo dobrze to im bd zawdzieczac 3 pkt , malaga ma 5 obroncow :/
0
Nie warto mu odp , bo jeszcze bana dostaniesz :P On i tak nie zrozumie @Aureczek
2
Jak dla mnie to dziś ter Stegen może strzelac aby 3 pkt , o ktore bd bardzo ciezko
0
czyliw wyczuwam starate pkt :/ kiepsko :/
0
Ojoj Messi nie zagra mam nadzieję że wyleczy się do GD. Mam nadzieję że to nic poważnego.
0
On ci może dać , jeśli nie jest producentem to masz chyba tylko 14 dni bodajże rozruchowej...
0
Ale jeśli boisz się że jest kradziony to ja tam bym tylko z allegro kupował...
0
Niech wystawi na allegro, nawet jak kradziony to kasę odzyskasz, bd miał pewność że wszystko przebiegnie ok, i bd miał opcje sprawdzenia przy kurierze, zapłaty przy odbiorze.. Jeżeli jest legal to bez problemu powinien wystawić
3
Napisz mu ze niech wystawi na allegro, zawsze to pewnuejsze i wtedy kupisz
0
Mam nadzieję że zgarną majstra :)
0
Legla jest sla ba
0
Hehe widziałem różnych żołnierzy leszyczy grubasow którym wujek kapitan ogarnął etat, ale stary, żołnierz powinien mieć i siłę i kondycję... Ale jak ktoś woli w rurkach chodzic i zadawać takie pytania to pozderki xd
0
no to gratulacje , czacun , ja tez cwicze . w MONie robie , trzeba kondycje miec :D
1
Delicje na propsie :D
0
JA
70 % mandarynki
20 % coca cola
5 % czekoladowe mikołaje
5 % makowiki :)
0
hIT niemiec, Atleti i Barce , podstawowy pakiet na ten weekend ;)
0
z tego co wime chyba nie
2
heh istny cyrk , ja sie nie dziwie ze zatrudniaja "włuefistów" na stanowisko trenera, skoro kase rozkradają i nikt nie chce tam pracowac bo trenerzy wiedza co sie dzieje .... Szacun dla Messiego :)
0
Nie podałes lokalizacji , Miasta ani województwa dokładnego
0
Gościu spamujesz kilkanaście komentarzy z tym routerem , ludzie juz Ci pisali co masz zrobić i albo robisz z siebie kretyna celowo albo jesteś mało rozgarnięty i nie potrafisz skorzystać z pomocy .
0
w warszawie , wejdź na footroll
0
za to chyba z benzema i bez Moraty
1
Bartra ;)
6
Ty chyba też coś piłes...
Moja nie musi pic żeby pokazać że mnie kocha :)
0
120 fps
0
Dla cb? Tylko rower...