4

Przecież Piszczu na wejsciu by posadził Roberto na ławie,

1

Trzymam kciuki za Łukasza i ten transfer :)

2

Jeśli ty piszesz ze tvn jest zetelnym źródelem to niezła świeczkę ci zrobili...

0

a ja mysle ze to własnie Ney jest na zdj ...

2

Akurat sezon na kapustę kiszona, krojenie, kieszenie . Więc może trochę skisl w tym Leicester

1

Lewego sprzedajemy, "nic dziś nie gra" :)

3

Kapustka i ten jego dziewiczy was, ojoj panie kiepsko xd

5

Nie mówcie że uwierzyliscie marce w te jej "rewelacje" odnoście Messiego

0

Nie wiem skąd bierzesz takie info ale jeśli pójdzie odpowiednia kasa wszystko jest możliwe...

15

A Barca z Coutinho gwiazdę Barcelony. Jeslli będą chcieli to się dogadaja :)

0

Jak podaje Mundo Deportivo nowym sponsorem Barcelony ma zostać jeden z potentatów sprzedaży internetowej.

Faworytam - według MD - są japoński Rakuten, a także amerykański Amazon. Wymienia się również chińskiego potentata, serwis Alibaba.// fcbarca
Jeśli było to sory .

0

Tu masz rację :)

0

Chiny są bardzo dobrym kierunkiem , stają się potęga, w przyszłości niezły hajs bd można wyrwać od nich...

0

Żaden ryż, i inny pic na wodę. Jeśli działa to znaczy że wszystko bd git i nigdzie nie musisz go nieść. Wysusz go. Połóż blisko grzejnika. Musi sam wyschnac a potem bd grało jak należy.

3

Klasa sama w sobie, nie da jej się kupić :)

0

Oki, dziękuję za info. Wszystkie już rozumiem.

0

O co chodzi, z Coutinho? Bo tu coś piszą, naa face już w koszulce Barcy różne serwisy udostępniają fotę. Dopiero teraz do domu wróciłem i nie w temacie jestem.

0

Bravo Polska, Bravo Polacy, Bravo P. Nawalka. Jestem dumy, ogromna dojrzałość i mamy drużynę!

1

Może myślał że raca nie zwrócił uwagi. Jeszcze napisz ze to jego wina...

6

Sędzia powinien zakończyć mecz, walkower. Zdrowie ważniejsze . Jesli ta dzicz nie potrafi się zachować, oglądać tak pięknego sportu na żywo niech siedzą przed tv.

7

Co jaak co ale wielki błąd popełnił Krychaa odchodząc z Sevilli... Widać że mało gra... Ale ważne że hajs się zgadza,

0

Nigdzie nie jest napisane że on chce, napisane jest że siee ucieszył... Czytanie ze zrozumieniem takie trudne... Wolę Cou... Ogarnięty

0

ototot , Ktoś myślacy sie znalazł :)

0

no pewnie, że tak . Gosciu kurcza ja tylko pzrekazałęm info dalej ...

0

Jak dla mnie on może dać nam jakość, mniej wiecej to co daje Iniesta a nie daja obecni pomocnicy ... Co ja bd tłumaczył dla mnie gośćiu jest genialny :D

21

Barça rusza z ofensywą po Coutinho, który ucieszył sie na wiadomość , że może zagrać na Camp Nou. [DIARIO SPORT]

Dla mnie Bomba !! :DD

0

Masz tą wyobraźnię heh nie ma co :D

1

Tam brakuje trenera który bd umiał poukładać ten zespół. Wykorzystać potencjał poszczególnych zawodników. Jak narazie tego czego nie widać.

0

Luuuzikk :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?