matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przecież Piszczu na wejsciu by posadził Roberto na ławie,
1
Trzymam kciuki za Łukasza i ten transfer :)
0
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxys6edge/opinie/
http://www.benchmark.pl/produkt/samsung-galaxy-s6-edge
Prosze :)
2
Jeśli ty piszesz ze tvn jest zetelnym źródelem to niezła świeczkę ci zrobili...
0
a ja mysle ze to własnie Ney jest na zdj ...
2
Akurat sezon na kapustę kiszona, krojenie, kieszenie . Więc może trochę skisl w tym Leicester
1
Lewego sprzedajemy, "nic dziś nie gra" :)
3
Kapustka i ten jego dziewiczy was, ojoj panie kiepsko xd
5
Nie mówcie że uwierzyliscie marce w te jej "rewelacje" odnoście Messiego
0
Nie wiem skąd bierzesz takie info ale jeśli pójdzie odpowiednia kasa wszystko jest możliwe...
15
A Barca z Coutinho gwiazdę Barcelony. Jeslli będą chcieli to się dogadaja :)
0
Jak podaje Mundo Deportivo nowym sponsorem Barcelony ma zostać jeden z potentatów sprzedaży internetowej.
Faworytam - według MD - są japoński Rakuten, a także amerykański Amazon. Wymienia się również chińskiego potentata, serwis Alibaba.// fcbarca
Jeśli było to sory .
0
Tu masz rację :)
0
Chiny są bardzo dobrym kierunkiem , stają się potęga, w przyszłości niezły hajs bd można wyrwać od nich...
0
Żaden ryż, i inny pic na wodę. Jeśli działa to znaczy że wszystko bd git i nigdzie nie musisz go nieść. Wysusz go. Połóż blisko grzejnika. Musi sam wyschnac a potem bd grało jak należy.
3
Klasa sama w sobie, nie da jej się kupić :)
0
Oki, dziękuję za info. Wszystkie już rozumiem.
0
O co chodzi, z Coutinho? Bo tu coś piszą, naa face już w koszulce Barcy różne serwisy udostępniają fotę. Dopiero teraz do domu wróciłem i nie w temacie jestem.
0
Bravo Polska, Bravo Polacy, Bravo P. Nawalka. Jestem dumy, ogromna dojrzałość i mamy drużynę!
1
Może myślał że raca nie zwrócił uwagi. Jeszcze napisz ze to jego wina...
6
Sędzia powinien zakończyć mecz, walkower. Zdrowie ważniejsze . Jesli ta dzicz nie potrafi się zachować, oglądać tak pięknego sportu na żywo niech siedzą przed tv.
7
Co jaak co ale wielki błąd popełnił Krychaa odchodząc z Sevilli... Widać że mało gra... Ale ważne że hajs się zgadza,
0
Nigdzie nie jest napisane że on chce, napisane jest że siee ucieszył... Czytanie ze zrozumieniem takie trudne... Wolę Cou... Ogarnięty
0
ototot , Ktoś myślacy sie znalazł :)
0
no pewnie, że tak . Gosciu kurcza ja tylko pzrekazałęm info dalej ...
0
Jak dla mnie on może dać nam jakość, mniej wiecej to co daje Iniesta a nie daja obecni pomocnicy ... Co ja bd tłumaczył dla mnie gośćiu jest genialny :D
21
Barça rusza z ofensywą po Coutinho, który ucieszył sie na wiadomość , że może zagrać na Camp Nou. [DIARIO SPORT]
Dla mnie Bomba !! :DD
0
Masz tą wyobraźnię heh nie ma co :D
1
Tam brakuje trenera który bd umiał poukładać ten zespół. Wykorzystać potencjał poszczególnych zawodników. Jak narazie tego czego nie widać.
0
Luuuzikk :DDD