0

JA nie napisalem ze on nie jezdzi , napisalem ze " na wache nie bardzo go stac " czyli duzo pali i duzo kasy idzie na wache

0

On jeszcze tego nie wie ale bedzie zalował ze go kupil :)

0

Komentarz usunięty

0

oho , a ja tylko zapytalem o silnik do mojego przyszlego autka i patrze jakas nowa moda nastała na la ramblii :) kumpel ma c6 . Jest zadowolony tylko na wache nie bardzo go stac xD

1

Masakra co sie dzieje ... Ludziom totalnie odpierdziela, żeby na boisku takie rzeczy miały miejsce.



"Meksyk: Piłkarz zabił sędziego uderzeniem w krtań

Wydarzenie miało miejsce w niedzielny poranek 6.11.2016 ok. godziny 10:30 w miasteczku Tulancingo w meksykańskim stanie Hidalgo. Sprawca - Ruben Rivera Vazquez - jest nadal poszukiwany przez policję. "

Nie wiem czy link do video moge zamieścić. Nie chcem bana dostac xD

0

nie tu 15 znakuf

4

Ktoś mądrze napisał że zamiast wydawać miliony na młodzików którzy nie wiadomo czy wypala kupić za podobną kasę doświadczonego, z wielkimi umiejętnościami coutinho

0

Dziękować a jaka jakość? Tnie?

0

Przecież ten trener z tą taktyka naa okręgowke się nie nadaje...

0

Q na tel to działa?

0

Zapodaj ktoś linkiem do meczu bo nic. Mi nie działa

0

ale ja chcem a4 b7 , nie chce kupowac b6 , pytalem jaki wybrac silnik benzynowy bo to ze atu bd w quattro i s-line to wiem napewno. Nie obrazilem sie ani ja cb nie chcialem urazic . Kazda pomoc przyjme

0

Dziekuje za porade :) napewno wezme pod uwage , juz jestes ktoras sooba z kolei ktora mowi o 1.8t , i chyba napewno wezme ten silnik :)

0

starsza wersja ?? no prosze cieee ...

0

sam napewno nie pojade kupować , ale juz mniej wiecej sie zapoznałem na co zwracac uwage przy kupnie :)

0

Bron boze diesla. aktualnie mam a4 b5 1,9 tdi avant po lifcie.
I napewno chcem a4 b7 s-line quattro , to juz wiem . 2.0 tfsi nie chcem bo pzred tym silnikime ostrzegaja mnie mechanicy . Mysle na 1.8 t

0

Gosciu 1 komentarz nizej ...

0

Mi wszystko działa .

0

Brzmi swietnie . Czyli napewno s- Line i w quattro . Zalezy mi na pewnym wyprzedzaniu i niezlym odejsciu ale bez przesady , abym mogł bez namysłu i strachu wyprzedzic autko. Chyba wezme 1.8 T .Dzwieki wielkie. Pojade obejrze , przejade sie i zobaczymy . Mam nadzieje ze nie trafie na kreconego xD

0

Mam nadzieje ze Leos pyknie brameczke i wygraja :D

0

Mam takie pytanko głupie , czy obejrze mecz w tv nie majac eleven ?? jakies zagraniczne ?

1

Nastawiam budzik. Wstanę sobie 10 min wcześniej, i bd trzymał kciuki, team kosmity :)

0

A mogę zadać parę pytań? Masz czas czy odezwać się później? :)

0

napewno w TV :) pewnie w "11"

1

Szukam autka konkretnie A4 B7 2006/7 rok z silnikiem benzynowym w s-line . Czy jest tu moze ktos kto ma doswiadczenie , z tym autkiem , lub posiada takie moze, ktos znajomy ? Nie wiem jakiej pojemnosci silnik wybrac ?? Czytam po necie , ale moze ktos tu jest kto ma doswiadczenie .

0

Ja nigdy nie rezerwowalem, kupowałem zawsze dzień wcześniej lub w dzień wyjazdu. Nie było żadnych problemów, miejsca siedzące miałem. Jeździłem trasa Giżycko/ketrzyn > Toruń

0

Zamiast ładować miliard reklam na mobilna, usprawnilibyscie działanie str, bo ani pasek nawigacji nie dzieła ani edycja komentarzy....

0

Sądzę że nawet 3 Bartek nie strzela xd

3

Czy wy też macie problemy z mobilna wersja? Nie mogę otworzyć powiadomień, ani rozwinąć menu profilu,
Edit. Coś na bank coś się popierdzielilo...

0

Nie wiem, w sumie xd poprawił bym ale nie mam możliwości edycji komentarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?