0

Panie idealny, idź być mądry gdzie indziej...

0

Mamy spadek formy , gram nie równo. I to jest albo przejściowe, albo co gorsze naa dłuższą metę, i albo jest czym się martwić, albo za chwilę to minie, i Barca bd jednym wielkim walcem, i bd rozjazdach wszystkich,l. Najbliższe mecze wszystko pokażą

0

Napisałem, nie jest źle, ale mogło by być więcej. Nie napisałem że to dobry biznes. Ale i tak Barca daje się się dymac bo United, Bayern czy real, trzecia papuche aż miło

0

60 melonoe, nie jest źle, ale przydało by się więcej xd

16

Opłaca, dobry telefonik yo jest.

4

Powiem szczerze że masakre tam macie. Nie wiem czy bym potrafił tam żyć w takim smrodzie. U nas na Mazurach nie ma czegoś takiego :)

0

Naprawdę pięknie jest każda gałązka jest w śniegu, widok piękny, :)

0

Ja chciałbym po lesie pobiegać bo mm niedaleko. Ale rok temu miałem operacje kolega, więzadła, kość peknieta, i się boję po norownym zgłasza że teraz jest ślisko. Ale asfaltem pobiegam. Tak pięknie wszystko wygląda że aż się chce, :)

11

Messi > krisztjanuu, to już chyba każde dziecko wie

9

Powiem wam, wstałem rano, patrzę za okno, a tam tyyyle śniegu, pięknie to wszystko wygląda, aż chce się iść i pobiegać :)

1

Jak bd jakas aktualizacja stanu zdrowia , daj znać co pisza, proszę

1

Mi siee podoba,

1

Też właśnie, oglądałem, beka fest. Mój tatulek też oglądał wydarzenia, i już tu mi gada ze USA i Rosja się zgadaja zaraz bd w zamowie, i bd Polskę atakować, ... On jest za bardzo podatny na media xd

0

Ale czy zagra, się okaże mam nadzieję że tak

10

Ja chyba do dziś nie zrozumiem tego... Do czego ludziom te polecenia xd i chyba tego nie zrozumiem xd

0

Powiedz mi czy w Polsce się coś zmienia? Tyle mieli poprawić, takie plany alby Polakowi żyło się lepiej. Jest wielkie G. Aby z Polaka zedrzec ost grosz, ciągnąć go po urzędach aby załatwić jakąś pierdole, nasze prawo jest tak chore... W urlopie się z nas śmieją, jeden donosi na drugiego, biorą grube tysiące a i tak nic nie robią... I co w Polsce dały coś te wybory? Nic.

0

Znowu Madryciee szmatlawce pocieszajaa smutnego krisztjanuu, perez nie puścił go do Maroka.

3

A ni jedno ani drugie nie powinno być prezydentem USA . Miała tyle za uszami, no ale kogoś wybrać trzeba,

1

I ty w to wierzysz? Bo on tak przed wyborami mówił? Biedny naiwny człowiek...

0

Gdyby trump miał coś zmienić, to by go do władzy nie dopuścili... A to że obiecał, to tylko podczas wyborów, żeby na niego głosowali, bo każdy głos się liczy. Wiz nie było i nie będzie

0

na to pytanie znasz odp ... Arsenal>Barca zapowiadal sie ok ale w czelsi widac bylo co z nim sie dzieje , opada chopaczek na dno ..

0

Podaj dokładnie co to, czy są to np takie które informują o aktualizacjach czy mówią że masz wirusa? To redakcja musi ogarnąć, jeśli włącza się allegro, Audi, media expert itp to nic z tym nie zrobia bo z tego żyje serwis

0

Ty także mógłbyś zignorować, "niesmieszne" "zatrzymajcie ta karuzele śmiechu " i poprostu olać tego typu komentarze, i przechadzac się la rambla dalej :)

9

Niesmieszne

0

Jak chce mogę mu oddać wszystkie, w macdonald można dostać za nie duża cole i frytki xd :)

85

Ani jedno ani drugie, patola totalna... Nie wiem czym te gimbusy się jaraja tam xd

1

Luuuzik :)

1

Wrzuć obraz, w Google, i powinno ci wyszukać co to, coś kojarzę że jest taka opcja, ale nie pamiętam dokładnie xd

0

właśnie pokazałeś swój poziom rośliny rurek.... Nie muszę Ci się tłumacz, kiedy ja to pisze, ale patrzę że bardzo cię zabolał komentarz, wyżej napisany prze ze mnie, bardzo mnie to cieszy.... Elooo

0

No jaa nie wiem czy takie G ... Bo moim zdaniem jednak coś daje zespołowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?