matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
bo f1 jakas smieszna tam leci
0
Wenger4 > Mourinho
0
i juz nie bd bo policja tam zrobila porzadek
0
Oficjalnie KAmil Glik napastnikiem ..
@jedrek7000 juz jest info
1
Gdyby siedział miał możliwość korzystania z powtórek to karnego by pewnie nie było
0
sety z aren korsze chybasa cos mi sie wydaje xD
0
samo zaraz zniknie , albo wyłącz transmisje danych ...
1
Dla niektorych maja gorzki smak :) i przyprawiaja o ból 4 liter :)
0
jak oni tam po wojaku są ...
0
Rada ,Weź deseczke , pamelke , lub inny bajer ktory uniesie twoją pzrednia część ciała nad powierzchnia wody , głownie głowa . ajlepiej wlozyc pod pachy. Dla ratownika powiedz ze bd sie uczył dopiero plywac , bd miał na ciebie oko. Gdy bd w wodzie poprostu machaj mogami wyprostowane aczkolwiek mozesz je lekko ugiac w olanie ,zrob pare basenow i zobaczysz ze zalapiesz. Musisz naucazyc sie machac nogami .
0
Czytałem to 2 dni temu, piszę to teraz bo miałem bana i wgl zapomniałem o tym,
0
Ważne że $$się zgadza
0
a przy okazji cwiczy dyskusje z sędzią i blaga o karnego. Sądząc po reakcji kolegow chyba użył najgłupszego argumentu :P
7
Slyszeliscie ze w Hiszpani został zatrzymany własciciel strony rajodirecta, za udostepnianie streamow z meczami, własnie przeczytałem
0
Hehe nie słyszałem tego :P
2
oby nie kosztem innych uczestników ruchu drogowego :)
0
Napisał bym ale boję dostać się bana, ;)
18
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
A co nie jest tak?
0
Zgadzam się
4
Że zagrał dziś lepiej niż z Dania. Najlepszy na boisku zawodnik Polski a ten go irytuje xd
3
Zieliński, Błaszczykowski, Fabiański Jędrzejczyk, dziś także oni zasługują na słowa uznania
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3
Komentarz usunięty
0
Jak tam twój drewniany Grzesiu... Hehe pomnik dla niego!!
4
Ja mam nadzieję że ten drewno Krychowiak to się jednak trochę ogarnie..
2
Nadaje się do białych xd
1
Cud się w Warszawie jaki fart!!!
0
Krychaa jakie ty drewno jesteś matko boska, weź już zejdź z bd jakieś szanse... Jejciu zawal
2
To już jest wstyd i masakra żeby remisowac z Armenia która gra w 10 i to jeszcze remis po samoboj Armenii