9

bo f1 jakas smieszna tam leci

0

Wenger4 > Mourinho

0

i juz nie bd bo policja tam zrobila porzadek

0

Oficjalnie KAmil Glik napastnikiem ..
@jedrek7000 juz jest info

1

Gdyby siedział miał możliwość korzystania z powtórek to karnego by pewnie nie było

0

sety z aren korsze chybasa cos mi sie wydaje xD

0

samo zaraz zniknie , albo wyłącz transmisje danych ...

1

Dla niektorych maja gorzki smak :) i przyprawiaja o ból 4 liter :)

0

jak oni tam po wojaku są ...

0

Rada ,Weź deseczke , pamelke , lub inny bajer ktory uniesie twoją pzrednia część ciała nad powierzchnia wody , głownie głowa . ajlepiej wlozyc pod pachy. Dla ratownika powiedz ze bd sie uczył dopiero plywac , bd miał na ciebie oko. Gdy bd w wodzie poprostu machaj mogami wyprostowane aczkolwiek mozesz je lekko ugiac w olanie ,zrob pare basenow i zobaczysz ze zalapiesz. Musisz naucazyc sie machac nogami .

0

Czytałem to 2 dni temu, piszę to teraz bo miałem bana i wgl zapomniałem o tym,

0

Ważne że $$się zgadza

0

a przy okazji cwiczy dyskusje z sędzią i blaga o karnego. Sądząc po reakcji kolegow chyba użył najgłupszego argumentu :P

7

Slyszeliscie ze w Hiszpani został zatrzymany własciciel strony rajodirecta, za udostepnianie streamow z meczami, własnie przeczytałem

0

Hehe nie słyszałem tego :P

2

oby nie kosztem innych uczestników ruchu drogowego :)

0

Napisał bym ale boję dostać się bana, ;)

18

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

A co nie jest tak?

0

Zgadzam się

4

Że zagrał dziś lepiej niż z Dania. Najlepszy na boisku zawodnik Polski a ten go irytuje xd

3

Zieliński, Błaszczykowski, Fabiański Jędrzejczyk, dziś także oni zasługują na słowa uznania

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

3

Komentarz usunięty

0

Jak tam twój drewniany Grzesiu... Hehe pomnik dla niego!!

4

Ja mam nadzieję że ten drewno Krychowiak to się jednak trochę ogarnie..

2

Nadaje się do białych xd

1

Cud się w Warszawie jaki fart!!!

0

Krychaa jakie ty drewno jesteś matko boska, weź już zejdź z bd jakieś szanse... Jejciu zawal

2

To już jest wstyd i masakra żeby remisowac z Armenia która gra w 10 i to jeszcze remis po samoboj Armenii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?