matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to bym chciał Gomes, w miejsce Busquetsa
0
Hah z przodu wgl u nas gry nie ma, haha pozdro z stadionu...
1
Albo Borusia gra bez kompleksów albo my za słabo xd
0
Ja nie wierzę co oni tam od stawiają...
0
Podesle ktoś transmisje na pw dobra.
0
nikt ci nie poda , bo bana dostanie , na npw jak cos
0
ooo Paco jest :D mam Licze na brameczke :)
0
za słaby na wyjściowy skład to na siedzi na łąwie , nie widze nic w tym dziwnego :)
0
Patrze ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona , napisalem ze na cda nie ma a zalukaj mi nie dziala , no ale z czasem moze nauczysz sie tego ...
a piszac bd i cb wlaśnie zmarnowałem na cb ...
0
Dzięki za pomoc, napewno bd, bo mam duża ochotę obejrzeć to :) dzięki wielkie :)
0
Jaa nie mogę odpalić wgl zalukaj :(
0
Ale bd próbował dzięki
0
U mnie jest, że strona nie dostępna, przepraszamy za utrudnienia,
2
Chyba tobie wchodzi, może lubisz,, gdyby było to bym nie pytał, na zalukaj i CDA nie ma nie działa, mam nadzieję że cb też bd krytykować i oceniać tak jak ty to robisz
0
znacie jakąś str gdzie obejrze List do m 2 ??
0
A nie lepiej zadzwonić do nich? Więcej info udziela, i napewno pomogą, la rambla nie jest do rym pomysłem na takie sprawy
1
Dortmund!!!
0
Czepiasz się, a jak bym napisał, sam wiesz co dostał bym bana, ost też dostałem za takie słowo, takze wolę nie ryzykować, ...
1
Ten kredyt Popek i jego kolejny durny popis z zatrzymaniem przez at, no masakra jakaś, było o nim cicho, to znowu musi z czymś debilnym wyskoczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
52
Poproś o zwrot poleceń, podobno w maku , wymieniaja polecenia na duza cole z frytami .
0
Top gear , jutro dzis gorzka ...
0
czytałęm czytałem , tylko on dzis kiepsko z forma , a tu pidzie Panowie gotowi, gorzka , a nie mam z kim ... jednie zywiec :(
0
O i tez bardzo dobrze , ja druga kupie po drodze ... :/
0
Moge wbic do was? :DD
Potrzebuje dziś tego ;)
0
ajaja a ja dzie tylko zywiec :DD
1
co wy palicie? :D Ja tez chce , Bo patrze ze ladnie sie bawicie :D
14
Bo jest słaby
2
Poczytałem sobie komentarze, rm . No takiego czegoś w życiu nie widziałem, gorzej jak u nas po remisie z atleti. Masakracja jakie słownictwo :)
3
hahahha 2:2 pany 2:2 bravo !!!