0

Ja to bym chciał Gomes, w miejsce Busquetsa

0

Hah z przodu wgl u nas gry nie ma, haha pozdro z stadionu...

1

Albo Borusia gra bez kompleksów albo my za słabo xd

0

Ja nie wierzę co oni tam od stawiają...

0

Podesle ktoś transmisje na pw dobra.

0

nikt ci nie poda , bo bana dostanie , na npw jak cos

0

ooo Paco jest :D mam Licze na brameczke :)

0

za słaby na wyjściowy skład to na siedzi na łąwie , nie widze nic w tym dziwnego :)

0

Patrze ze czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona , napisalem ze na cda nie ma a zalukaj mi nie dziala , no ale z czasem moze nauczysz sie tego ...
a piszac bd i cb wlaśnie zmarnowałem na cb ...

0

Dzięki za pomoc, napewno bd, bo mam duża ochotę obejrzeć to :) dzięki wielkie :)

0

Jaa nie mogę odpalić wgl zalukaj :(

0

Ale bd próbował dzięki

0

U mnie jest, że strona nie dostępna, przepraszamy za utrudnienia,

2

Chyba tobie wchodzi, może lubisz,, gdyby było to bym nie pytał, na zalukaj i CDA nie ma nie działa, mam nadzieję że cb też bd krytykować i oceniać tak jak ty to robisz

0

znacie jakąś str gdzie obejrze List do m 2 ??

0

A nie lepiej zadzwonić do nich? Więcej info udziela, i napewno pomogą, la rambla nie jest do rym pomysłem na takie sprawy

1

Dortmund!!!

0

Czepiasz się, a jak bym napisał, sam wiesz co dostał bym bana, ost też dostałem za takie słowo, takze wolę nie ryzykować, ...

1

Ten kredyt Popek i jego kolejny durny popis z zatrzymaniem przez at, no masakra jakaś, było o nim cicho, to znowu musi z czymś debilnym wyskoczyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

52

Poproś o zwrot poleceń, podobno w maku , wymieniaja polecenia na duza cole z frytami .

0

Top gear , jutro dzis gorzka ...

0

czytałęm czytałem , tylko on dzis kiepsko z forma , a tu pidzie Panowie gotowi, gorzka , a nie mam z kim ... jednie zywiec :(

0

O i tez bardzo dobrze , ja druga kupie po drodze ... :/

0

Moge wbic do was? :DD
Potrzebuje dziś tego ;)

0

ajaja a ja dzie tylko zywiec :DD

1

co wy palicie? :D Ja tez chce , Bo patrze ze ladnie sie bawicie :D

14

Bo jest słaby

2

Poczytałem sobie komentarze, rm . No takiego czegoś w życiu nie widziałem, gorzej jak u nas po remisie z atleti. Masakracja jakie słownictwo :)

3

hahahha 2:2 pany 2:2 bravo !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?