0

Hehe śmiechlem, idź już spac ... Nie jestem hipokryta.

0

Suerez , jejciuu co za gosc , jakie on pudła sadzi , no munir by to strzeliłe masakra ...

0

Suarez zejdz juz ...

0

Takze o tym myślałem

0

Musimy ich dobić, bo nasi zaczną się denerwować a wtedy bd więcej nerwów, i błędów

1

Jeszcze 15 min i aby to wygrać

0

musimy strzelic bo te 0:1 to nie wejdzie ...

0

Roberto wow , Lux torpeda :)

0

nic mu nie bd :)

0

Busi tez popełnił blad i co ??

0

ochłoń chłopie ...

1

alez ten 2 gol dal by duzo spokoju ...

0

Genielanie podsumowanie " Mateulaozszoł"

0

Lahoz ... ty ... jak zwykle w formie

0

bravooo !! jaka ulga :D

0

Zapinamy pasy i ogladamy , Dobrego Meczu :D

0

Dzięki za pomoc, o to chodziło, będzie to mój pierwszy wyjazd, i poprostu oni już wiedzą co i jak. I ogólnie lepiej jak by siedziało się z kibicami z Polski :)

0

A czego nie zrozumiałeś? Co Ci się nie podoba?

0

Witam. Na stronie fcbp pojawił się artykuł na temat wyjazdu na ligę mistrzów. Ja wybieram się na City, moje pyt, czy to bd na jednej trybunie z fcbp nie chciał bym sam siedzieć znaczy wolał bym z kimś z wyjazdu. Czy wybiera się ktoś lub był, jak to wygląda?

4

Mam nadzieję że kibole mu wytłumacza to i tamto

0

Barca stanie na przeszkodzie ewentualnie w finale, aby tylko ten śmieszny klubik został z zerem, biały "fart"

1

Powiem tak, nie wierzę że losowanie Barcy jak i realu, jest przypadkiem. Barca i tak wyjdzie z pierwszego miejsca. Mam nadzieję, że trafimy ten śmieszny klubik z madrytu , Barca da lekcje porządnego futbolu. Pique pokaże swoją piąteczke, i pojadą z płaczem do domu...

0

Zapomnij, do samego finału bd mieli ogurow, korupcja goni korupcję...

0

Myślałem że coś w tym roku się zmieni w losowaniu , ale patrzę że wszystko zostało po staremu... Co niektórzy dalej z "fartem"

0

Podesle ktoś transmisje na priv?

0

Bravo Ty :D

3

Czy jest możliwość, że dostanę od was link do losowania?

0

Wszystkie znaki na niebie mówią że Paco jednak do nas przyjdzie, więc chyba można się już świętować :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raczej nikt ci nie podpowie, bd to bardzo trudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?