matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe śmiechlem, idź już spac ... Nie jestem hipokryta.
0
Suerez , jejciuu co za gosc , jakie on pudła sadzi , no munir by to strzeliłe masakra ...
0
Suarez zejdz juz ...
0
Takze o tym myślałem
0
Musimy ich dobić, bo nasi zaczną się denerwować a wtedy bd więcej nerwów, i błędów
1
Jeszcze 15 min i aby to wygrać
0
musimy strzelic bo te 0:1 to nie wejdzie ...
0
Roberto wow , Lux torpeda :)
0
nic mu nie bd :)
0
Busi tez popełnił blad i co ??
0
ochłoń chłopie ...
1
alez ten 2 gol dal by duzo spokoju ...
0
Genielanie podsumowanie " Mateulaozszoł"
0
Lahoz ... ty ... jak zwykle w formie
0
bravooo !! jaka ulga :D
0
Zapinamy pasy i ogladamy , Dobrego Meczu :D
0
Dzięki za pomoc, o to chodziło, będzie to mój pierwszy wyjazd, i poprostu oni już wiedzą co i jak. I ogólnie lepiej jak by siedziało się z kibicami z Polski :)
0
A czego nie zrozumiałeś? Co Ci się nie podoba?
0
Witam. Na stronie fcbp pojawił się artykuł na temat wyjazdu na ligę mistrzów. Ja wybieram się na City, moje pyt, czy to bd na jednej trybunie z fcbp nie chciał bym sam siedzieć znaczy wolał bym z kimś z wyjazdu. Czy wybiera się ktoś lub był, jak to wygląda?
4
Mam nadzieję że kibole mu wytłumacza to i tamto
0
Barca stanie na przeszkodzie ewentualnie w finale, aby tylko ten śmieszny klubik został z zerem, biały "fart"
1
Powiem tak, nie wierzę że losowanie Barcy jak i realu, jest przypadkiem. Barca i tak wyjdzie z pierwszego miejsca. Mam nadzieję, że trafimy ten śmieszny klubik z madrytu , Barca da lekcje porządnego futbolu. Pique pokaże swoją piąteczke, i pojadą z płaczem do domu...
0
Zapomnij, do samego finału bd mieli ogurow, korupcja goni korupcję...
0
Myślałem że coś w tym roku się zmieni w losowaniu , ale patrzę że wszystko zostało po staremu... Co niektórzy dalej z "fartem"
0
Podesle ktoś transmisje na priv?
0
Bravo Ty :D
3
Czy jest możliwość, że dostanę od was link do losowania?
0
Wszystkie znaki na niebie mówią że Paco jednak do nas przyjdzie, więc chyba można się już świętować :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raczej nikt ci nie podpowie, bd to bardzo trudne.