1

jesli przegramy , to nie bd po całosci wina Lucho ... Jesli nasi bd człapac to po czesci bd ich wina :) Ja tam Lucho nigdy nie obwiniałem i obwiniać nie bd :D

0

nie sadze zeby cos poszlo nie tak. Lucho wie co robi , spokojnie :)

0

hahah cały P. Darek :DD

0

Powiem wam Cucho zaskoczył mnie tym składem barvo bravo nowe gwiazdy w pierwszym skladzie :D

3

Cieszyc j mam ndzieje ze Barca zawita do warszawy

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy ?

0

Jaja bd jak nie trafi xd

0

Serio haha za co?

1

Ja mam nadzieję że awansują, tylko po to aby Barca mogła przyjechać do Polski, bo na mecz w Hiszpanii narazie mnie nie stać xd

0

Zasypiam, staram się oglądać, no ale oni usypiaja widza

0

Tvp2

1

Pazdinhio , niech mu się przypomni forma z euro :)

0

Aaa, no to trzeba trzymać kciuki, mimo wszystko to może być polski akcent w LM,

0

Nie spędziłem Legii w LM jak dziś wygramy to mają fazę grupowa?

0

Jaa tu marzyłem o wygranej 3: 0 ale nie przez USA...

0

Heh żenua... Żenua

0

Fakt beton to jest i to niezły

0

To teraz popcorn piwko i czekamy na mecz legi bo o awans Polaków jest bardzo daleko

0

Dawać więcej tych zagrywek,

0

Ohoho chyba popłyniemy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i mamy horror ten z lepszych gatunków, szkoda

0

Uff super że Digne w pierwszym składzie, po zwycięstwo! :)

0

Dziękuję

0

Polacy w siatkę grają o 19?

2

jak dobrze ze w pracy ma tv :DD czas do 22 zorganizowany xD

0

Niedaleko mam na ta granice ... xD bdzie ciekawie , gdzie o tym czytałes ??

3

Myślę że polityka negocjacji i sprzedaży zawodników się chyba już nie zmieni, wiecznie promocje u nas...

1

Sterling jak odpali, to bd ogromny pożytek z niego miał Pep, świetny zawodnik,

0

Też lubie kwejka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?