matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jesli przegramy , to nie bd po całosci wina Lucho ... Jesli nasi bd człapac to po czesci bd ich wina :) Ja tam Lucho nigdy nie obwiniałem i obwiniać nie bd :D
0
nie sadze zeby cos poszlo nie tak. Lucho wie co robi , spokojnie :)
0
hahah cały P. Darek :DD
0
Powiem wam Cucho zaskoczył mnie tym składem barvo bravo nowe gwiazdy w pierwszym skladzie :D
3
Cieszyc j mam ndzieje ze Barca zawita do warszawy
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu Barcy ?
0
Jaja bd jak nie trafi xd
0
Serio haha za co?
1
Ja mam nadzieję że awansują, tylko po to aby Barca mogła przyjechać do Polski, bo na mecz w Hiszpanii narazie mnie nie stać xd
0
Zasypiam, staram się oglądać, no ale oni usypiaja widza
0
Tvp2
1
Pazdinhio , niech mu się przypomni forma z euro :)
0
Aaa, no to trzeba trzymać kciuki, mimo wszystko to może być polski akcent w LM,
0
Nie spędziłem Legii w LM jak dziś wygramy to mają fazę grupowa?
0
Jaa tu marzyłem o wygranej 3: 0 ale nie przez USA...
0
Heh żenua... Żenua
0
Fakt beton to jest i to niezły
0
To teraz popcorn piwko i czekamy na mecz legi bo o awans Polaków jest bardzo daleko
0
Dawać więcej tych zagrywek,
0
Ohoho chyba popłyniemy...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i mamy horror ten z lepszych gatunków, szkoda
0
Uff super że Digne w pierwszym składzie, po zwycięstwo! :)
0
Dziękuję
0
Polacy w siatkę grają o 19?
2
jak dobrze ze w pracy ma tv :DD czas do 22 zorganizowany xD
0
Niedaleko mam na ta granice ... xD bdzie ciekawie , gdzie o tym czytałes ??
3
Myślę że polityka negocjacji i sprzedaży zawodników się chyba już nie zmieni, wiecznie promocje u nas...
1
Sterling jak odpali, to bd ogromny pożytek z niego miał Pep, świetny zawodnik,
0
Też lubie kwejka :D