matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo Bravo Bravo, brakowało mi ich meczu. Cu co zagrali źle, rozkręca sir, tylko dajmy im czas i proszę nie piszcie, że do sprzedania...
0
Flyboys 15 znaków
0
El Pistolero ładnie tam chciał porobić :)
1
Chyba karne odrazu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fakt, gubi siee w obronie
0
Hehe wesoło by było, ale chyba bez dogrywki? Odrazu karne chyba ?
1
Marc bez szans przy tym strzale...
0
Co jak co ale Rakieta też ładne piły posyła
0
Jaa mam tylko nadzieję że El Pistolero bez kontuzji
2
Jaak mi brakowało ich brameczek, gry, poezja :)
0
Messi
0
Rudy wraca na ławkę, i git xd
1
Suarez i Messi strzelcami , ładne bramki i asysta Messiego
0
Jak narazie mam wrażenie że mu nie zależy za bardzo, ale mam nadzieję że się rozkreci xd
0
Stracił piłkę, i nawet nie pobiegł pomoc w odbiorze, cienko to wygląda, niestety
0
Ale nasza obrona to poezja, zrobili ich jak chcieli hahha
0
Ja pierdziele, ale to porobił, Messi i ten jego spokój, opanowanie, fajna brameczka
0
Wydaje Ci się :)
0
Asysta Leo palce lizać,
0
Czyta się dinje? Dobrze ?
0
Spokojnie nie cisnij tak, jak odpali chłop yo będziecie pisać co innego, daj mu troszkę czasu
0
No nie powiem że nie ale Lucho mnie z Arda zaskoczyl xd
1
Dziekuje :DDDD
0
Jestem co powiedział Iniesta, Lucho
0
Poważnie? Nie obejrzę meczu ;'(
0
Czy naa tym linku z yt gdzie była prezentacja bd też mecz?
1
o wiele lepiej :)
0
taaak , Jesus majac opaske zdziałał by cuuda ;) i nie mowie tu tylko o kadrze olimpijskiej
0
Ney jest świadomy odpowiedzialności... to na pewno ale po odpadnięciu z igrzysk odda opaskę i myślę ze to pewne , niech sie chłopak weźmie za grę. Mam nadzieje ze jak wróci do klubu złapie formę ...