0

Bravo Bravo Bravo, brakowało mi ich meczu. Cu co zagrali źle, rozkręca sir, tylko dajmy im czas i proszę nie piszcie, że do sprzedania...

0

Flyboys 15 znaków

0

El Pistolero ładnie tam chciał porobić :)

1

Chyba karne odrazu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fakt, gubi siee w obronie

0

Hehe wesoło by było, ale chyba bez dogrywki? Odrazu karne chyba ?

1

Marc bez szans przy tym strzale...

0

Co jak co ale Rakieta też ładne piły posyła

0

Jaa mam tylko nadzieję że El Pistolero bez kontuzji

2

Jaak mi brakowało ich brameczek, gry, poezja :)

0

Messi

0

Rudy wraca na ławkę, i git xd

1

Suarez i Messi strzelcami , ładne bramki i asysta Messiego

0

Jak narazie mam wrażenie że mu nie zależy za bardzo, ale mam nadzieję że się rozkreci xd

0

Stracił piłkę, i nawet nie pobiegł pomoc w odbiorze, cienko to wygląda, niestety

0

Ale nasza obrona to poezja, zrobili ich jak chcieli hahha

0

Ja pierdziele, ale to porobił, Messi i ten jego spokój, opanowanie, fajna brameczka

0

Wydaje Ci się :)

0

Asysta Leo palce lizać,

0

Czyta się dinje? Dobrze ?

0

Spokojnie nie cisnij tak, jak odpali chłop yo będziecie pisać co innego, daj mu troszkę czasu

0

No nie powiem że nie ale Lucho mnie z Arda zaskoczyl xd

1

Dziekuje :DDDD

0

Jestem co powiedział Iniesta, Lucho

0

Poważnie? Nie obejrzę meczu ;'(

0

Czy naa tym linku z yt gdzie była prezentacja bd też mecz?

1

o wiele lepiej :)

0

taaak , Jesus majac opaske zdziałał by cuuda ;) i nie mowie tu tylko o kadrze olimpijskiej

0

Ney jest świadomy odpowiedzialności... to na pewno ale po odpadnięciu z igrzysk odda opaskę i myślę ze to pewne , niech sie chłopak weźmie za grę. Mam nadzieje ze jak wróci do klubu złapie formę ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?