matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hehe kozaków wygląda :) hehe smieszek z niego xd mnie tam się podoba New image
0
Bravo, na tak? Serio mam nadzieję że to wymysl pismakow...
0
Zapewne wypadek,
1
Super, gitara dobre transfer
1
Wszedłem na fb i tam już piszą po hiszpańsku /katalonsku że witamy Vietto w najlepszym klubie świata itp, czyżby jest już nasz
20
jest i bedzie miejsce ... Lucho wykorzysta ich wszystkich :)
1
co Ty jak nie za freee to za symboliczna kwote ;)
0
Lepszy niż muniry i inne padake
0
Nie wiem dla czego?
0
Myślę że Vietto jest już nasz, :)
0
o tototo to , a stawiam flaszke, nie jednokrotnie pojawi sie placz w sprawie prawego obroncy ...
16
ile razy to ludziom mozna uswiadamiac ze na wiki mozesz napisac co chcesz , kazdy moze to edytowac ...
0
Według hiszpańskich mediów transfer Luciano Vietto do Barcelony znajduje się na ostaniej prostej. Argentyńczyk ma kosztować 22 mln euro.
0
Trybuny , na samym srodeczku :D
0
Wróć po północy, Robert mówił że po 24 bd ogłoszenie transferu napadziora //potwierdzone info
0
Podobno jutro mają być jakieś, wieści co do transferu napastnika,rano pisali.
1
Haha czyli kolejny pstryczek w nos , gitarrrraa
0
O to ja się zgadzam mądre słowa
1
Ale i tak będą pisać,że pomocników mamy za dużo, nie czaje takich ludzi Lucho jest trenerem i widocznie ma już gotowy plan na przyszły sezon. Sam dobrze pamiętam komentarze w trakcie sezonu, że nasza ławka to dno z taką ławka nic nie zwojujemy , jak nasza ławka wygląda, itp, teraz ławka jest mega i dalej tępe komentarze...
0
Ja cirbrozumiem bo ci "znafcy" też mnie irytują,, w sezonie był płacz że nie mamy ławki, teraz płacz że ta Łęka, jest i to jaka,
0
Co serio, ? W końcu będzie ławka jeden nie będzie mógł wchodzi drugi i grają dalej
0
Haha i gitara, kolejny zawodnik już
4
I zaczyna sie, "znafcy" w akcji ... " po co nam kolejny pomocnik " "po co nam on " itd.
Ja sie ciesze dobry gracz , mamy w koncu ławke ktora mozemy postraszyc , solidnych zmiennikow brakuje tylko napadziora ale mysle ze sprowadza kogos. Graty dla zarzadu , jestem zaskoczony :D
0
a czy ktos powiedzial ze nie sprowadza ?? nie
0
delete delete delete delete delete
0
no co Tyyyy , u mnie bylo tak dostalem skierowanie , 3 nioslem probki ,i za tydzien mialem do odebrania ksiazeczke i nie byl to lekarz rodzinny .
0
150 zł dajesz 3 probki kupy do zbadania i jesli wszystko git otrzymasz ksiazeczke
15
Wolę Rafinhie... I przynajmniej, kocha ten klub
1
Hajs siee zgadza
0
Ooo dzięki, mądre słowa prezesa