1

Hehe kozaków wygląda :) hehe smieszek z niego xd mnie tam się podoba New image

0

Bravo, na tak? Serio mam nadzieję że to wymysl pismakow...

0

Zapewne wypadek,

1

Super, gitara dobre transfer

1

Wszedłem na fb i tam już piszą po hiszpańsku /katalonsku że witamy Vietto w najlepszym klubie świata itp, czyżby jest już nasz

20

jest i bedzie miejsce ... Lucho wykorzysta ich wszystkich :)

1

co Ty jak nie za freee to za symboliczna kwote ;)

0

Lepszy niż muniry i inne padake

0

Nie wiem dla czego?

0

Myślę że Vietto jest już nasz, :)

0

o tototo to , a stawiam flaszke, nie jednokrotnie pojawi sie placz w sprawie prawego obroncy ...

16

ile razy to ludziom mozna uswiadamiac ze na wiki mozesz napisac co chcesz , kazdy moze to edytowac ...

0

Według hiszpańskich mediów transfer Luciano Vietto do Barcelony znajduje się na ostaniej prostej. Argentyńczyk ma kosztować 22 mln euro.

0

Trybuny , na samym srodeczku :D

0

Wróć po północy, Robert mówił że po 24 bd ogłoszenie transferu napadziora //potwierdzone info

0

Podobno jutro mają być jakieś, wieści co do transferu napastnika,rano pisali.

1

Haha czyli kolejny pstryczek w nos , gitarrrraa

0

O to ja się zgadzam mądre słowa

1

Ale i tak będą pisać,że pomocników mamy za dużo, nie czaje takich ludzi Lucho jest trenerem i widocznie ma już gotowy plan na przyszły sezon. Sam dobrze pamiętam komentarze w trakcie sezonu, że nasza ławka to dno z taką ławka nic nie zwojujemy , jak nasza ławka wygląda, itp, teraz ławka jest mega i dalej tępe komentarze...

0

Ja cirbrozumiem bo ci "znafcy" też mnie irytują,, w sezonie był płacz że nie mamy ławki, teraz płacz że ta Łęka, jest i to jaka,

0

Co serio, ? W końcu będzie ławka jeden nie będzie mógł wchodzi drugi i grają dalej

0

Haha i gitara, kolejny zawodnik już

4

I zaczyna sie, "znafcy" w akcji ... " po co nam kolejny pomocnik " "po co nam on " itd.
Ja sie ciesze dobry gracz , mamy w koncu ławke ktora mozemy postraszyc , solidnych zmiennikow brakuje tylko napadziora ale mysle ze sprowadza kogos. Graty dla zarzadu , jestem zaskoczony :D

0

a czy ktos powiedzial ze nie sprowadza ?? nie

0

delete delete delete delete delete

0

no co Tyyyy , u mnie bylo tak dostalem skierowanie , 3 nioslem probki ,i za tydzien mialem do odebrania ksiazeczke i nie byl to lekarz rodzinny .

0

150 zł dajesz 3 probki kupy do zbadania i jesli wszystko git otrzymasz ksiazeczke

15

Wolę Rafinhie... I przynajmniej, kocha ten klub

1

Hajs siee zgadza

0

Ooo dzięki, mądre słowa prezesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?