matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
3:0 wtf? Nie widziałem tylko 5 min 2 połowy co tam siee wydarzyło?
0
To zanieś i powiedz, co chcesz zrobić a oni ci wszystko na a cacy zrobią
1
ja też prawie tyle, mimo , że mieszkam daleko(mazury) ale już hajs na bilet jest , i nawet pojechał bym do krakowa , :D
0
rozbierasz, odkręcasz na części pierwsze i tam gdzie styka sie z płytą główną powinna być taka pasta
0
Powiem Ci tak , jeśli nie chcesz kupić nowego a opłaca Ci sie inwestować w w stary , to zanieś do konkretnego serwisu , tam Ci go wyczyszcza, nałożą pasty , strzelą formata i kup podstawkę chłodzącą . Pewnie korzystając z laptopa stawiałeś na łóżku i tym podobniej. Nie było przepływu powietrza .
0
Kiedy go formatowałeś ??
1
Aaa o to płacz jest
0
Podeślijcie proszę dobry link do skrótu z wczorajszego meczu Barcy , niestety nie mogłem obejrzeć ...
0
o co chodzi ze niby Lucho "zdenerwowany" na naszych bramkarzy ??
2
Żałuję że nie gra u nas
2
Rzadko zdarzają się takie wypowiedzi, Bravo!
2
gwałtowny ruch ?? yhy pewnie ostre pierdykniecie o podłogę :DD To da sie leczyć :)
5
Ewidentnie pcha się w gips...
1
Czyli jak?
0
Wydaje mi się to może podziałać motywujaco na niego, więcej treningu, a napewno będzie pięknie aczkolwiek może zadziałać odwrotnie, zobaczymyale presja w meeczu napewno trochę he przeszkadzała
0
Hajs sie musi zgadzac ...
0
dlatego napisalem we wcześniejszym komentrazu ze troche malo 5k, czyt ze zrozumieniem ... ;)
0
o kolejny super transfer tego okienka , ddobrze ze zostaje :D
0
Sprawna, ładna po lifcie, napewno nie , jakiegoś rumpla pewnie tak
0
Taka prawda, Audi A4 polecam w 100 %tylko 5k to za mało
2
Szkoda chłopa na na ławkę, niech gra tam gdzie gra i w pierwszym składzie
0
Jest nawet grafika jak nowy stadion mam wyglądać
0
To czas uwierzyć
0
Też mi to Przyszlo do głowy... :/
13
#mama_ma_zawsze_racje
0
A Vietto bliżej Barcelony niż Sevilli mam nadzieję :)
0
Posadza na trybunach ;)
0
Mam nadzieję że jutro bd oficjalka co do Vietto i skończy się ta wojenka gazet,
2
Chytry traci 2 razy, chciałem jego transferu do Barcy, przed Euro ale chyba się myliłem bo gość leci naa kasę ...
0
Ja np będę mógł go odróżnić, bo Messi jest tylko jeden i jego gra, będzie go wyróżniać ;)