16

3:0 wtf? Nie widziałem tylko 5 min 2 połowy co tam siee wydarzyło?

0

To zanieś i powiedz, co chcesz zrobić a oni ci wszystko na a cacy zrobią

1

ja też prawie tyle, mimo , że mieszkam daleko(mazury) ale już hajs na bilet jest , i nawet pojechał bym do krakowa , :D

0

rozbierasz, odkręcasz na części pierwsze i tam gdzie styka sie z płytą główną powinna być taka pasta

0

Powiem Ci tak , jeśli nie chcesz kupić nowego a opłaca Ci sie inwestować w w stary , to zanieś do konkretnego serwisu , tam Ci go wyczyszcza, nałożą pasty , strzelą formata i kup podstawkę chłodzącą . Pewnie korzystając z laptopa stawiałeś na łóżku i tym podobniej. Nie było przepływu powietrza .

0

Kiedy go formatowałeś ??

1

Aaa o to płacz jest

0

Podeślijcie proszę dobry link do skrótu z wczorajszego meczu Barcy , niestety nie mogłem obejrzeć ...

0

o co chodzi ze niby Lucho "zdenerwowany" na naszych bramkarzy ??

2

Żałuję że nie gra u nas

2

Rzadko zdarzają się takie wypowiedzi, Bravo!

2

gwałtowny ruch ?? yhy pewnie ostre pierdykniecie o podłogę :DD To da sie leczyć :)

5

Ewidentnie pcha się w gips...

1

Czyli jak?

0

Wydaje mi się to może podziałać motywujaco na niego, więcej treningu, a napewno będzie pięknie aczkolwiek może zadziałać odwrotnie, zobaczymyale presja w meeczu napewno trochę he przeszkadzała

0

Hajs sie musi zgadzac ...

0

dlatego napisalem we wcześniejszym komentrazu ze troche malo 5k, czyt ze zrozumieniem ... ;)

0

o kolejny super transfer tego okienka , ddobrze ze zostaje :D

0

Sprawna, ładna po lifcie, napewno nie , jakiegoś rumpla pewnie tak

0

Taka prawda, Audi A4 polecam w 100 %tylko 5k to za mało

2

Szkoda chłopa na na ławkę, niech gra tam gdzie gra i w pierwszym składzie

0

Jest nawet grafika jak nowy stadion mam wyglądać

0

To czas uwierzyć

0

Też mi to Przyszlo do głowy... :/

13

#mama_ma_zawsze_racje

0

A Vietto bliżej Barcelony niż Sevilli mam nadzieję :)

0

Posadza na trybunach ;)

0

Mam nadzieję że jutro bd oficjalka co do Vietto i skończy się ta wojenka gazet,

2

Chytry traci 2 razy, chciałem jego transferu do Barcy, przed Euro ale chyba się myliłem bo gość leci naa kasę ...

0

Ja np będę mógł go odróżnić, bo Messi jest tylko jeden i jego gra, będzie go wyróżniać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?