matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
no serio serio Huracan V10 o pojemności 5204 cm³ i mocy 610 KM maszyna lux , ale drogi u nas kiepskie nie wszedzie wjade :/
2
Stary , To jest to co oczekiwałem od autka sportowego . To auto ma to coś, te kuce robia swoje te przyspieszenie, wnetrze , doapsowane idealnie kolorystycznie z takim pazurem . Dzwiek silnika V10 i mocy 610 KM no stary nie da sie opisac tego , zakochałem sie , to jest miod dla uszu . Prowadzi sie rownie genialnie . Lansik na mieście niezły , Panny jak widza Huracana to pisk, blysk fleszy i mokro w majtach .
0
Powiem tak , najlepsze paliwo jest w BP , Statoil . Ale jezeli tych nie masz to poprostu tankuj tam gdzie tankujesz .
0
Sadzisz ze on je ma ? jaja sobie gosciu robi bo nizej Koles pytyał o audi ...
5
nie stresuj sie :)
17
Niestety posiadam tylko lamborghini huracan , ale moze moge pomóc w czyms ?
0
Ale jak tu patrze piszesz ze ma klime , stary bierz smiało . Jaka cena ? Twoje pierwsze autko ?
0
a tak z ciekawosci jaki przebieg ?
0
nie mam 11 sport :(( oh nooo ja wgl nie mam 11 :(
1
Jak to auto po wybuchu bomby atomowej dalej bd jeździć :) tam nie ma za bardzo do czego sie przyczepić. Bierz i sie nie zastanawiaj :) . Tanie w utrzymaniu , czesci nie sa drogie , dużo zamienników. Polecam !
1
tez widziałęm dobry film :)
0
Tak jak napisalem wyzej widziałem dwie :)
0
oo dziekuje , tego tez nie widzałem :)
0
tego nie widziałęm dzieki :)
0
Dzieki za pomoc , widziałem :)
0
tez widziałem :) ale dzieki
0
Co godnego polecicie do obejrzenia SF typu prometeusz , marsjanin , godzilla 1 i 2 , Dzien niepodleglosci 1 i 2 , .. , itp ?
0
Dziękuję :)
0
Szkoda kobiety, śliczna jest i lepszej raczej nie trzeba szukać :)
0
A tego w cudzyslowiu nie widziałem faktycznie tam wszystko jest wyjaśnione , sory przeoczyłem. A pierdola nie jestem, radze sobie :)
1
Dziękuję ślicznie. Wszystko jest jasne :)
0
Nie ja chcem żeby dokładnie ktoś wytłumaczył, ponieważ jestem totalnie zielony w temacie.
Jeżeli nie chcesz pomóc to nie komentuj nie traci czasu :)
0
Witam. Ja chyba nie w temacie. O co chodzi z Wałęsa?
0
źródło ??
6
Tyle płaczu bylo, domysłow na LR a tu prosze Rakuten wybrali xD
4
Ile gra w obronie Roberto a ile Piszczu no prosze cie , nie nie oceniam po ost meczach i jego klopsach
0
nie o to chodzi ze nie ma pomysłu na napisanie czegoś normalnego. Tylko jest wydarzenie, temat zwiazany z wielkim klubem i mozna pisac 5 newsów na godz , po to aby to spzredac i $$ lecialy na konto :)
0
to nie ja chcem kupic :)
2
prosze Cie ... nawet nie ma co ich stawia na rowni bo piszczek wie jak gra sie w obronie . Roberto to słabo wychodzi ...
0
tam masz wszystko czego potrzebujesz :) . Bierz telefon bez zastanowienia, jesli masz możliwość :)