3

no serio serio Huracan V10 o pojemności 5204 cm³ i mocy 610 KM maszyna lux , ale drogi u nas kiepskie nie wszedzie wjade :/

2

Stary , To jest to co oczekiwałem od autka sportowego . To auto ma to coś, te kuce robia swoje te przyspieszenie, wnetrze , doapsowane idealnie kolorystycznie z takim pazurem . Dzwiek silnika V10 i mocy 610 KM no stary nie da sie opisac tego , zakochałem sie , to jest miod dla uszu . Prowadzi sie rownie genialnie . Lansik na mieście niezły , Panny jak widza Huracana to pisk, blysk fleszy i mokro w majtach .

0

Powiem tak , najlepsze paliwo jest w BP , Statoil . Ale jezeli tych nie masz to poprostu tankuj tam gdzie tankujesz .

0

Sadzisz ze on je ma ? jaja sobie gosciu robi bo nizej Koles pytyał o audi ...

5

nie stresuj sie :)

17

Niestety posiadam tylko lamborghini huracan , ale moze moge pomóc w czyms ?

0

Ale jak tu patrze piszesz ze ma klime , stary bierz smiało . Jaka cena ? Twoje pierwsze autko ?

0

a tak z ciekawosci jaki przebieg ?

0

nie mam 11 sport :(( oh nooo ja wgl nie mam 11 :(

1

Jak to auto po wybuchu bomby atomowej dalej bd jeździć :) tam nie ma za bardzo do czego sie przyczepić. Bierz i sie nie zastanawiaj :) . Tanie w utrzymaniu , czesci nie sa drogie , dużo zamienników. Polecam !

1

tez widziałęm dobry film :)

0

Tak jak napisalem wyzej widziałem dwie :)

0

oo dziekuje , tego tez nie widzałem :)

0

tego nie widziałęm dzieki :)

0

Dzieki za pomoc , widziałem :)

0

tez widziałem :) ale dzieki

0

Co godnego polecicie do obejrzenia SF typu prometeusz , marsjanin , godzilla 1 i 2 , Dzien niepodleglosci 1 i 2 , .. , itp ?

0

Dziękuję :)

0

Szkoda kobiety, śliczna jest i lepszej raczej nie trzeba szukać :)

0

A tego w cudzyslowiu nie widziałem faktycznie tam wszystko jest wyjaśnione , sory przeoczyłem. A pierdola nie jestem, radze sobie :)

1

Dziękuję ślicznie. Wszystko jest jasne :)

0

Nie ja chcem żeby dokładnie ktoś wytłumaczył, ponieważ jestem totalnie zielony w temacie.
Jeżeli nie chcesz pomóc to nie komentuj nie traci czasu :)

0

Witam. Ja chyba nie w temacie. O co chodzi z Wałęsa?

0

źródło ??

6

Tyle płaczu bylo, domysłow na LR a tu prosze Rakuten wybrali xD

4

Ile gra w obronie Roberto a ile Piszczu no prosze cie , nie nie oceniam po ost meczach i jego klopsach

0

nie o to chodzi ze nie ma pomysłu na napisanie czegoś normalnego. Tylko jest wydarzenie, temat zwiazany z wielkim klubem i mozna pisac 5 newsów na godz , po to aby to spzredac i $$ lecialy na konto :)

0

to nie ja chcem kupic :)

2

prosze Cie ... nawet nie ma co ich stawia na rowni bo piszczek wie jak gra sie w obronie . Roberto to słabo wychodzi ...

0

tam masz wszystko czego potrzebujesz :) . Bierz telefon bez zastanowienia, jesli masz możliwość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?