matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Urlop :D
8
Kit wciskaja i.lepca pod publike ...
0
Jesli tak uwazasz to pozdro 600... Gol piekny, nie wazne z jakiej odległości.
0
We wojsku :)
0
Dokaldnie godz 15 i wychodze.na przepustke , 4 h i.bede w domku :) dobrego weekendu wszystkim
0
Do sluzby przygotowawczej jaki do zawodowej nie masz rozmowy z. Psychologgiem tylko z komendantem I jest to.rozzmowa kwalifikacyjna . Na przygotowawczej masz tylko psychotesty. Wlasnie jestem.na przygotowawczej .
0
Do woja ja.miałem rozmowy.z psychologiem tylko pssychotesty same
0
Co chcesz wiedziec?
0
Heh he śmieszna troszku jesteś, ;)
0
Do rodzinnego? Ciężko powiedzieć że ma problemy ze snem? Proszę cię jest obywatelka tego kraju i ma prawo iść do lekarza jak każdy inny chory...
0
Komentarz usunięty
0
Odpaliłem ten pseudo "skrot" i od zawalenia reklam i innego syfu..
0
Macie skrót z wczorajszym spotkaniem Barcy?
0
Nie ma dystansu, Barta jest poprostu słaby, i widocznie nie zasługuje na 1 skład
17
Oho,a po tym wszystkim się obudziłes? Się zagalopowales, nie wiem skąd te brednie wziąłeś
1
Ludzie nie spinajcie , to sa efekty gry co trzy dni ,to nie sa roboty ta gra nie jest efektem raptownego spadku formy ... ogarnijcie sie
0
Barcelona had already ruled out signing Paul Pogba, but player would now be willing to accept lower salary. [Diario Sport]
1
Ja nie śpię, mam dyżur na pododdziele 24h, i tak siedzę sobie, i siedzę, :) i trochę się nudzi, ale żeby nie było, :p
0
Czy uważasz że Ney i suarez nie potrzebuje odpoczynku?
3
Żyje, jade pociągiem z Olsztyna do Torunia na NSR:)
1
Powiem tak gra Ardy mi się podobała, widać było walecznosc, a Vidal no mogło być lepiej ale źle nie jest
1
Masz bardzo fajny awatar :)
0
Nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale ja mam do Węgorzewa 17 km a tam jest 11 pułk artylerii który od przyszłego roku ma zostać powiększony o 200 osób, do Giżycka gdzie mają zatrudnić 150 osób mam 36km gdzie jest 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana im. Zawiszy Czarnego ja mam prawko na C, szeregowy zarabia 2,500 400 mieszkaniowka plus dodatki praca 8 godz dziennie 5 dni w tyg, ja nie bd miał problemu pracować w tych dwóch i tyle zarabiać,. Teraz nie ma czegoś takiego ze z cywila idziesz do podoficerki czy innych, teraz wysyła cie jednostka w której pracujesz i zasluzyles...
0
A nie nie, no ja mieszkam na mazurach tu o dobrą pracę dosyć ciężko, i żeby dobrze zarabiać, :p dlatego się zdecydowałem
1
Nie bd dziękował, dobrze jak nie. Zapomnę najlepiej. Przypomnij mi albo napisz na priv to co opowiem jak jest po miesiącu dwóch itd.
3
Aby odbyc służbę przygotowawcza i później mieć bardzo dobrze płatna pracę i żyć jak człowiek, nir martwiąc się o rachunki itp...
0
Widzicie, kryzys minął wszystko skończyło się bardzo dobrze. Żadnych konfliktów nie ma, Lucho zostaje :)
2
Cześć wszystkim. Zazdroszczę wam bardzo, od jutro idę do woja, na szkokle NSR i teraz przez cały mies nie obejrzę żadnego meczu Barcy zapewne, liga mistrzów ojej... Zazdroszczę wam :p
0
Czego lub kogo się boisz?
0
Składamy wniosek i to tak jakby ochotniczo idziesz, nikt nie nakazuje