0

a co ma fryzura do pozyskania zawodnika ...

0

Suarez to najlepsza "9" jakiej szuka Lucho .

2

Ale od paru lat Barca jest nr 1 dla Suareza, dopiero teraz jak wybuchł z forma to Barca go widzi. real niby z Falcao dogadany wiec mysle, że mamy autostrade aby pozyskać Suareza .

0

a no to długa droga przed nim xD

0

Ależ jesteś dofciapny ohoho...

0

Pozasportowe? Coś się wydarzyło? Czegoś nie wiemy ?

0

Już jest wyróżniającą się gwiazda nie tylko Brazylii ale i Mundialu :)

2

Ale real nie ma Alexisa, ktorego L'pool chce...

2

Co z tego ze Real, PSG, Chelsea, etc. chca go kupic , jeśli Sam Suarez bd chciał odejśc do Barcy , to bd zawodnikiem Barcy , jeśli Chelsea wybierze pojdzie do Chelsea. Z tego co wiem real ma Falcao wiec mysle ze suareza odpuszcza...

2

Ja nie potrafie sobie wyobrazić siły rażenia tego ataku : NeymarJR-LuisSuarez-LeoMessi. :)

0

Ja, jeśli Suarez założy koszulkę Barcy bd płakał ze szczęścia xD

0

Ciekawie sie zapowiada :)

0

Jeśli Real chciał go kupić , widocznie cos jest na rzeczy że zakontraktowali innego napastnika. Wniosek , albo idzie do nas albo zostaje tam gdzie jest ...

2

Oby :)

0

Dokładnie , czas pokaże.

0

Czyli jeśli zubi sie postara to Suarez do nas xD

4

Spokojnie bez paniki, nie widziałeś jak gra w Barcelonie więc z oceną się wstrzymaj , daj mu czas. To genialny piłkarz .

0

hehe , nie śmieszne...

0

Też mnie to cieszy . xD

0

A gdzie wyczytaliście, że Falcao do Realu ?

0

Ja także mam mieszane zdanie co do jego osoby, ni znam go na co dzień. Piękna sprawa z tą "blizna" ale wielu piłkarzy ma fundacje daje kasę sponsoruje rożne zabiegi i jakoś się nie chwalą. Ale myślę bardzie ,że chciał w ten sposób przekazać wsparcie dla tego dziecka, że pamięta o nim i jest z nim. To akurat jest piękne.

0

To sprawa jest jasna , i już wiadomo gdzie trafi suarez, myśle że już coś wiadomo skoro Real nie walczy o Suareza tylko już znalazł następce

0

Ale o pietruszkę xd

0

Spoko on jest xd

0

Prawdopodobnie nie bylo

0

Holandia cofnięta i czeka aby ukluc Chile , dla Holandii wystarczy remis aby mieć 1 miejsce

0

Vargas ma fajny tatuaż za uchem :)

0

Dzięki za odp.

2

Tego meczu nie da sie zapomniec xd

0

O ciekawe to co napisales.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?