0

Mundial sie nie skonczyl

0

Ale jada ta portugalie ...

0

CeeR siedem

0

Teraz jest mecz USA : PORTUGALIA.

0

USA stanowaczo lepiej gra

0

Dostanie żółtą jak sie bd rzucał i szybko porządek będzie ...

0

Tak to wygląda xd

6

Przybil piątkę, i całusek w policzek

0

USA odrobi.

2

Bo to Cr chcial strzelić 50 bramę dla portugali xd zabolalo go pewnie xd

2

A co argentyna gra ? Nic , a poki co ten czlowiek zapewnil awans Argentynie ..

0

Ja także xd

2

Ja. Dobrego meczu.

0

Myślę ze jak meczyk bd ciekawy , to i komentator nie będzie przeszkadzać.

0

Okaże sie po mistrzostwach.

2

Heh ciekawa historyjka. Zdrowia zycze i dobrego meczu :)

0

Hah to takich tekstów teraz używają twoi ziomale z gimbazy, wspolczuje ale nie martw sie uda wakacje , będziesz miał 2 miesiące odpoczynku

0

Hah koles tatus sie na tobie dzis wyżył , a ty przychodzisz tu , i próbujesz zabłysnąć. Żałosny jestes.

5

Ty weź trochę poluzuj gacie, zylka ci pęknie . Jak nie podoba ci sie komentarz, nie interesuje cię on nie czytaj nie pisz. Nic nikomu ziomek nie zrobil , kulturalnie poprosil ...

0

Ok. Postaram sie cos skleić.:)

2

To juz wiem dlaczego tak bardzo chce zagrać .... Fryzurka ...

0

Nawet smieszne nie jest xd

0

Ta rozmawiales z nim dzis? Pytałeś. Ja dzis rozmawialem z jego zonka i powiedziala ze juz wszystko dogadane i po mundialu będzie oficjalka

0

A z kad ty wiesz na jakie ustępstwa pojdzie l'pool ?

0

Najlepsza obrona jest atak , a tak serio to myślę ze wszystko po mś

3

Zaglądają i banuja ale za byle pierdniecie . Śmieszni są. Tu wyzwiska przekleństwa, a ja dostaje za napisanie prawdy .

0

Dziekuje.:)

0

Czesc wam . Moze mi ktoś obiektywnie napisać jak gral Messi w 2 polowie wczoraj , nie moglem dokończyć meczu ,poniewaz dostaliśmy zgloszenie do wypadku drogowego musialem isc.

0

Serio, na ile moze byc to wiarygodne info ? Bylo by super

0

po pierwsze, 2 czesc sezonu pokazała że MArtino nie ma planu, żadnego. Nie potrafił wykonać nawet zmiany gdy wynik był niekorzystny nie mówiąc o taktyce czy planie.
po drugie, czytałem że jest cos takiego zapisane w klauzuli że jeśli cena za Cesca pzrekroczy 36 mln to barca i arsenal dzielą sie po połowie.. kasą ze sprzedaży cesca, np cesc idzie za 50 mln Barca dostaje 25 i Arsenal 25..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?