matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mundial sie nie skonczyl
0
Ale jada ta portugalie ...
0
CeeR siedem
0
Teraz jest mecz USA : PORTUGALIA.
0
USA stanowaczo lepiej gra
0
Dostanie żółtą jak sie bd rzucał i szybko porządek będzie ...
0
Tak to wygląda xd
6
Przybil piątkę, i całusek w policzek
0
USA odrobi.
2
Bo to Cr chcial strzelić 50 bramę dla portugali xd zabolalo go pewnie xd
2
A co argentyna gra ? Nic , a poki co ten czlowiek zapewnil awans Argentynie ..
0
Ja także xd
2
Ja. Dobrego meczu.
0
Myślę ze jak meczyk bd ciekawy , to i komentator nie będzie przeszkadzać.
0
Okaże sie po mistrzostwach.
2
Heh ciekawa historyjka. Zdrowia zycze i dobrego meczu :)
0
Hah to takich tekstów teraz używają twoi ziomale z gimbazy, wspolczuje ale nie martw sie uda wakacje , będziesz miał 2 miesiące odpoczynku
0
Hah koles tatus sie na tobie dzis wyżył , a ty przychodzisz tu , i próbujesz zabłysnąć. Żałosny jestes.
5
Ty weź trochę poluzuj gacie, zylka ci pęknie . Jak nie podoba ci sie komentarz, nie interesuje cię on nie czytaj nie pisz. Nic nikomu ziomek nie zrobil , kulturalnie poprosil ...
0
Ok. Postaram sie cos skleić.:)
2
To juz wiem dlaczego tak bardzo chce zagrać .... Fryzurka ...
0
Nawet smieszne nie jest xd
0
Ta rozmawiales z nim dzis? Pytałeś. Ja dzis rozmawialem z jego zonka i powiedziala ze juz wszystko dogadane i po mundialu będzie oficjalka
0
A z kad ty wiesz na jakie ustępstwa pojdzie l'pool ?
0
Najlepsza obrona jest atak , a tak serio to myślę ze wszystko po mś
3
Zaglądają i banuja ale za byle pierdniecie . Śmieszni są. Tu wyzwiska przekleństwa, a ja dostaje za napisanie prawdy .
0
Dziekuje.:)
0
Czesc wam . Moze mi ktoś obiektywnie napisać jak gral Messi w 2 polowie wczoraj , nie moglem dokończyć meczu ,poniewaz dostaliśmy zgloszenie do wypadku drogowego musialem isc.
0
Serio, na ile moze byc to wiarygodne info ? Bylo by super
0
po pierwsze, 2 czesc sezonu pokazała że MArtino nie ma planu, żadnego. Nie potrafił wykonać nawet zmiany gdy wynik był niekorzystny nie mówiąc o taktyce czy planie.
po drugie, czytałem że jest cos takiego zapisane w klauzuli że jeśli cena za Cesca pzrekroczy 36 mln to barca i arsenal dzielą sie po połowie.. kasą ze sprzedaży cesca, np cesc idzie za 50 mln Barca dostaje 25 i Arsenal 25..