0

Haha serio, patrze dziewczynie zależało na występie jego na MŚ

0

Aha dzięki .

0

Ktoś wie dlaczego Nasri nie pojechał na mundial?

2

Dobrych meczy Panyy!!

0

Serio ? kurde nad czym sie tu zastanawiac

2

Serio mam szukac i wklejac , nie chce mi sie w fife gram xD

2

Ze atletico kupi suareza ? hahahah na serio ? Sory ale dalej powiedzial ze Jeśli barca go nie kupi idzie do realu ...

0

Tylko ze L'pool chce Alexisa nie Pedrito .

2

A barca sie nim interesowała?

2

Przecież juz powiedział że przenosi sie do hiszpani...

0

No i masz racje ...

0

Myślę, że jeśli ewentualnie trafi do nas, i po jakimś czasie sie zaadaptuje to pogra przy dobrych wiatrach 3/4 sezony . Moje zdanie.

0

i tak Nawet jeśli ma kosztować te 85 mln to i tak jestem za tym aby grał u nas... A obrońca , z czym ty sie tak srasz? skoro nawet okienko transferowe sie nie rozpoczeło na dobre?

0

Ale postaram sie to obiektywnie napisac , jesli czile zagra piach z aleksisem to tapisze ze grali piach , sory za pisownie ale na szybko to pisze

0

hehe dobre :)

4

No pewnie Lepiej niech genialny piłkarz dołączy do naszego nawiekszego rywala...

3

No ta bo Ty wiesz lepiej ...

0

Jaki styl masz na myśli bo od 2 lat to my nie mamy sytlu . Jedynie co leniwa klepa, bezproduktywna .

0

Z tego co wiem Suarez ma byc 3 bramkarzem

3

Z kad wiesz ze on chce grac w realu, rozmawiales z jego zona , byles w Brazylii moze dziennikaze AS-a sprzedali ci info

0

Właściwie to mnie przekonałeś choć argumenty nie są dobre , lecz jeden właściwie jest twardy, mianowicie racja lepiej Suareza do nas niż miał by wzmocnić naszego rywala i tak juz silnego... :)

4

Przezywacie Suareza tak jakby bez niego Barcelona miała nie istniec bez niego. Jeśli przyjdzie ok super atak marzenie. Jeśli nie bez niego tez sobie poradzimy.

0

Glupoty nie glupoty, wszystko sie okaże po mundialu...

0

Ale użycie tylko Messiego, wiesz jak zadziala , ludzie inaczej patrzą sprzedazjest inna . I dodam ze to madry na gazeta,

3

Jeśli barca go nie bd chciala pojdzie do realu... Tak to rozumiem

0

Patrzyć sobie moze , brakuje mu trochę .xd

0

Gumka w majtach pekla

0

Ohohohohoho hahahaha cos nie pyklo prawie jak Ramos xd

0

Patrze nienawidzisz typa xd

2

Ale u fryzjera byl x fryz nowy. To musi sie pokręcić tam ... Poprzewracać, dyskutowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?