matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha serio, patrze dziewczynie zależało na występie jego na MŚ
0
Aha dzięki .
0
Ktoś wie dlaczego Nasri nie pojechał na mundial?
2
Dobrych meczy Panyy!!
0
Serio ? kurde nad czym sie tu zastanawiac
2
Serio mam szukac i wklejac , nie chce mi sie w fife gram xD
2
Ze atletico kupi suareza ? hahahah na serio ? Sory ale dalej powiedzial ze Jeśli barca go nie kupi idzie do realu ...
0
Tylko ze L'pool chce Alexisa nie Pedrito .
2
A barca sie nim interesowała?
2
Przecież juz powiedział że przenosi sie do hiszpani...
0
No i masz racje ...
0
Myślę, że jeśli ewentualnie trafi do nas, i po jakimś czasie sie zaadaptuje to pogra przy dobrych wiatrach 3/4 sezony . Moje zdanie.
0
i tak Nawet jeśli ma kosztować te 85 mln to i tak jestem za tym aby grał u nas... A obrońca , z czym ty sie tak srasz? skoro nawet okienko transferowe sie nie rozpoczeło na dobre?
0
Ale postaram sie to obiektywnie napisac , jesli czile zagra piach z aleksisem to tapisze ze grali piach , sory za pisownie ale na szybko to pisze
0
hehe dobre :)
4
No pewnie Lepiej niech genialny piłkarz dołączy do naszego nawiekszego rywala...
3
No ta bo Ty wiesz lepiej ...
0
Jaki styl masz na myśli bo od 2 lat to my nie mamy sytlu . Jedynie co leniwa klepa, bezproduktywna .
0
Z tego co wiem Suarez ma byc 3 bramkarzem
3
Z kad wiesz ze on chce grac w realu, rozmawiales z jego zona , byles w Brazylii moze dziennikaze AS-a sprzedali ci info
0
Właściwie to mnie przekonałeś choć argumenty nie są dobre , lecz jeden właściwie jest twardy, mianowicie racja lepiej Suareza do nas niż miał by wzmocnić naszego rywala i tak juz silnego... :)
4
Przezywacie Suareza tak jakby bez niego Barcelona miała nie istniec bez niego. Jeśli przyjdzie ok super atak marzenie. Jeśli nie bez niego tez sobie poradzimy.
0
Glupoty nie glupoty, wszystko sie okaże po mundialu...
0
Ale użycie tylko Messiego, wiesz jak zadziala , ludzie inaczej patrzą sprzedazjest inna . I dodam ze to madry na gazeta,
3
Jeśli barca go nie bd chciala pojdzie do realu... Tak to rozumiem
0
Patrzyć sobie moze , brakuje mu trochę .xd
0
Gumka w majtach pekla
0
Ohohohohoho hahahaha cos nie pyklo prawie jak Ramos xd
0
Patrze nienawidzisz typa xd
2
Ale u fryzjera byl x fryz nowy. To musi sie pokręcić tam ... Poprzewracać, dyskutowac