matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
padłem i leże jak aduriz ...
0
rozwalił system ta piosenką :)
2
Tak przypomniałem sobie życzenie noworoczne Żyły . I chyba ma te nowe sznurówki ;)
0
Ja tam widziałem że się cieszyli cały teamem . Co jest zrozumiałe
0
Ale ja nie napisałem że mi nie pasuje , ja zasugerowałem abyś poszedł na bardziej odpowiednie forum niż rl , gdzie jest więcej fachowców którzy ci pomogą . Czytanie ze zrozumieniem się kłania .
0
A co mam wyvzacyc ?
0
Nie napisałem że mnie to nie interere. Zapytałem czy nie lepiej na profesjonalnym forum bo tam raczej jest więcej ludzi którzy ogarniają temat ... Ale co ja tam wiem są lepsi "znafcy" na LR
1
Ładnie poleciał Żyła ! Chyba zmienił sznurówki ;)
0
Nie wybaczam . Będziesz smażyć się w piekle .
0
Nie tylko w Hiszpanii mamy " dobrych " "sprawiedliwych" sędziów ;)
0
Hahah ja pierdziu ... Jest teraz tu masa kmentarzy . Większość siedzi ogląda skoki ...
A pokaż mi ile jest komentarzy na temat raddia ,. Renault i podłączeń ??
1
Aaa dziękuję . :)
1
Uderzył w stół ... Trafiając w czuły punkt ...
0
Serio tutaj ? Nie lepiej na bardziej odpowiednim i profesjonalnym forum ?
0
Ja to na skokach się nie znam . Co oznaczają te zielona i czerwone kreski ?
3
To co trzymamy kciuki za Kamila , mam nadzieję że wygra :)
1
Dziękuję ;)
0
O której ? Moze obejrzę
0
4 jak najbardziej zasluzona ocena
0
Ten kraj jest wolny póki co ... Każdy młody starszy dorosły może pisać co chce i co mu się podoba , wyrażać swoje opinie, spostrzeżenia. Więc nie wiem po co taki denny komentarz ... Bo jeśli chciałeś zabłysnąć to nie pyklo ...
2
Arda da się jakoś wytłumaczyć ... Ale Vidal dlaczego grzeje ławę to chyba wie tylko sam Lucho. To co dotyczy pokazywał Vidal zasługuje na 11
0
Panie i to na luzie . To je Barca :D
0
JA mam nadzieje tylko, ze do rewanzu aduriz zostanie zawieszony . Inaczej okreslił bym tego kopacza ale za duzo banów juz dostałem ...
1
nie nie , ja nie mam pretensji :D mi sie to podoba nawet :D
0
i te transfery ktore okazały sie niewypałem, bardzo nalegał Lucho ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
"Czego w tym meczu zabrakło Barcelonie?
Ramosa przy rzucie różnym w 90. minucie. :D "
0
pomysł z footroll
2
To widze ze "zwalniamy Lucho " kto next ? hehe Messi zasłupki, Chiny go chca za 500 mln... Czy betonowy Busi ? Żenua.
0
iksde .
nie wiem co bierzesz . Fakt ja tez nie jestem zadowlony po tym meczu. ale pojechałes jak na fioletowej.