0

Kup ps 4 nie martwisz się o nic siadasz grasz i cieszysz się

0

Xiaomi

0

To niezła masz ta Barbare :)

0

Tak .

1

Tak. ale nie wierze ze pojdzie tylko jedna . Gta V .NFS . Jakis fps. jest duzo mozliwosci .

0

Ja Juz mam upatrzona uzywana z 1,5 roku gwarancji za 750 zł PS4. Cale okablowanie , 0do tego fifa za 125 na allegro. i narazie na miech wykupie neta . W futa chcem pograc . :)

22

nie lepiej kupic ps4 ? Nawet uzywke ? tam sie nie martwisz ani o procek ani o grafe :D

0

yhm... urzekła mnie twa historiaa :)

Wczoraj byla masa ostrzezen dla całęgo kraju.

4

Ja bym takiego wysłał wojska. Tam by zrobili z takiego "dziwactwa " Chłopa .

1

Galaktikos :)

0

El jarek to chyba na praktykach u nich był ... ich tweety sa tak samo żałosne ;P

0

Maja rozmach ... Zasłużyli i dostali :)

13

Oprócz galaktycznego meczu, i maestro fubolu,wczoraj dało zauważyć sie jeszcze jedna rzecz .Wielka przyjaźń pomiędzy MSN . Niektórzy powiedzą, że widać to co mecz. Zgadza się . Ale wczoraj pokazali także grając w piłke . Jeden strzeli to robi wszystko aby ten asystujący tez mial brame. Jak tych dwóch ma brame to robia wszystko zeby ten 3 tez ja miał. Razem stzrelaja razem sie ciesza i razem siebie pocieszaja . Po niestrzelonej 100 % okazji podbiegaja do siebie przybijaja piąteczke i wiedza ze następnym razem bd gol. Wiedza ze mogą na siebie liczyc . To jest fantastyczne . Tam nikt sie nie obraża i nie macha łapkami z zazdrości i bezradności . To jest rzadkość w dzisiejszych czasach . To jest piękne . Spokojnego poniedziałku wszystkim :)

2

Ale Grzesiu zadowolony bo hajs się zgadza.

0

Pewnie boli go pewna część ciała ... Ale on tam trochę racji miał, bo wygrał piłkarz który był bardziej medialny ...

0

Yhmhmhmmm.

0

A co ja u niego mam doceniac ? Przerośnięte ego , że SB muszą powiększać ? Machanie łapkami jak kolega strzela gola ? Czy może jego najlepsze na świecie nurkowanie ? Akurat nurkowanie doceniam :)

2

Nie magia to Iniesta. Jak ja się cieszę że on wrócił :)

0

Dzięki !! Udało mi się to pobrać na tell :D

54

Chciałoby się napisać , Messi wyjaśnił dziennikarzy france footabll i ta cała galę :P

1

Nic dodać, nic ująć

0

A Inieste Cou

3

Dzis jak dla mnie Ney zagrał dobrze, Bez tylu strac , i takiej isytycji swoja gra . Pokazał swoja genialna technike

3

niestety na ta chwile mamy tylko inieste

4

Chce sie napisać ze genialna odp Messiego na ta cała złota piłke ...
Ale to jest za duża klasa piłakarza aby pisac take rzeczy , to nie psaue do niego . On jest Genialny !

0

"Co oni robią , nie mam słów nie mam słów "

0

To jest drużyna , to sa przyjaciele to jest piękne :)

8

Messi Messi Messi Symfonia dla uszu :D

0

Także pozdrawiam :) bez spiny :P

4

heh gość ostro po grzybkach jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?