matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kup ps 4 nie martwisz się o nic siadasz grasz i cieszysz się
0
Xiaomi
0
To niezła masz ta Barbare :)
0
Tak .
1
Tak. ale nie wierze ze pojdzie tylko jedna . Gta V .NFS . Jakis fps. jest duzo mozliwosci .
0
Ja Juz mam upatrzona uzywana z 1,5 roku gwarancji za 750 zł PS4. Cale okablowanie , 0do tego fifa za 125 na allegro. i narazie na miech wykupie neta . W futa chcem pograc . :)
22
nie lepiej kupic ps4 ? Nawet uzywke ? tam sie nie martwisz ani o procek ani o grafe :D
0
yhm... urzekła mnie twa historiaa :)
Wczoraj byla masa ostrzezen dla całęgo kraju.
4
Ja bym takiego wysłał wojska. Tam by zrobili z takiego "dziwactwa " Chłopa .
1
Galaktikos :)
0
El jarek to chyba na praktykach u nich był ... ich tweety sa tak samo żałosne ;P
0
Maja rozmach ... Zasłużyli i dostali :)
13
Oprócz galaktycznego meczu, i maestro fubolu,wczoraj dało zauważyć sie jeszcze jedna rzecz .Wielka przyjaźń pomiędzy MSN . Niektórzy powiedzą, że widać to co mecz. Zgadza się . Ale wczoraj pokazali także grając w piłke . Jeden strzeli to robi wszystko aby ten asystujący tez mial brame. Jak tych dwóch ma brame to robia wszystko zeby ten 3 tez ja miał. Razem stzrelaja razem sie ciesza i razem siebie pocieszaja . Po niestrzelonej 100 % okazji podbiegaja do siebie przybijaja piąteczke i wiedza ze następnym razem bd gol. Wiedza ze mogą na siebie liczyc . To jest fantastyczne . Tam nikt sie nie obraża i nie macha łapkami z zazdrości i bezradności . To jest rzadkość w dzisiejszych czasach . To jest piękne . Spokojnego poniedziałku wszystkim :)
2
Ale Grzesiu zadowolony bo hajs się zgadza.
0
Pewnie boli go pewna część ciała ... Ale on tam trochę racji miał, bo wygrał piłkarz który był bardziej medialny ...
0
Yhmhmhmmm.
0
A co ja u niego mam doceniac ? Przerośnięte ego , że SB muszą powiększać ? Machanie łapkami jak kolega strzela gola ? Czy może jego najlepsze na świecie nurkowanie ? Akurat nurkowanie doceniam :)
2
Nie magia to Iniesta. Jak ja się cieszę że on wrócił :)
0
Dzięki !! Udało mi się to pobrać na tell :D
54
Chciałoby się napisać , Messi wyjaśnił dziennikarzy france footabll i ta cała galę :P
1
Nic dodać, nic ująć
0
A Inieste Cou
3
Dzis jak dla mnie Ney zagrał dobrze, Bez tylu strac , i takiej isytycji swoja gra . Pokazał swoja genialna technike
3
niestety na ta chwile mamy tylko inieste
4
Chce sie napisać ze genialna odp Messiego na ta cała złota piłke ...
Ale to jest za duża klasa piłakarza aby pisac take rzeczy , to nie psaue do niego . On jest Genialny !
0
"Co oni robią , nie mam słów nie mam słów "
0
To jest drużyna , to sa przyjaciele to jest piękne :)
8
Messi Messi Messi Symfonia dla uszu :D
0
Także pozdrawiam :) bez spiny :P
4
heh gość ostro po grzybkach jest xD