matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MasterCard z tego konta aktywowalem wersje na 14 dni za free
0
Nie ja mam w tym mobile , aliora i to jest mastercard a tą kartę toleruje z tego konta aktywowalem wersje 14 dyniowa próbna
0
Pomocy !! Chce kupić Fifę na PS4 przez kosnole . Ciagle wyrzuca mi błąd że dane na karcie są nieprawidłowe kiedy sparwdzam i jest ok , tylko nie zapisuje mi hasła 3 cyfrowego do karty kto poMoze ?
0
Dokładnie pany o tym mówię , masakra :/
0
Czy tylko u mnie tak tragicznie działa pasek nawigacji na mobilnej ...?
0
Zrobię 3/ 4 serie po 12 powtórzeń . I myślę że będzie dobrze
0
Nie nie nie po 3 , będzie dobrze ?
0
5 seri po 15 / 12 powtórzeń , ale tak popatrzyłem dobro i chyba zrobię że klatka tric , bic barki . I tak 10 powtórzen po 3/4 serie
1
Nie lepiej poczytać o tym w google , jest masa stron które naswietlaja temat ...
0
Nie to nie żart co Chiny ...
0
Więc co radzisz ? Fakt chce się trochę wyrzeźbić
0
Nie. No bic robię 15 powtórzen po 5 seri w sumie wszystko powyżej 10
0
Myślę że tak zrobię ;) dzięki
0
Dziękuję za porady .
0
Ok dziękuję ślicznie .
7
1.Pyt dotyczy ćw nie diety .
2. Pytam kogoś doświadczonego . Po tej wypowiedzi stwierdzam że masz małe doswiadczenie.
3. Ja już po 2 miechach ćw z hantlami widzę różnicę gołym okiem :) więc nie pisz że żadnych nie bd ...
Jest przyrost w ręku w bicu i klatce bo mierzyłem ... Więc piszesz brednie ...
0
Służba przygotowawcza NSR , stopień szeregowy elew . Bd się szkolił aby służyć . Też byłem ja chcę isc do woja .
0
Potrzebuję porady . Niech odp ludzie którzy są obeznani w temacie . Kupiłem sobie hantle , ćwiczę nimi od 2 miesięcy . Wcześniej robiłem pompki 5 seri . Teraz co 2 dzień ćwiczę hantlami klatkę , bic triceps , ramiona i kaptury . Wszystko robię po 5 serii co raz zwiekazajac powtórzenia i obciążenie . Moje pytanie , czy to przyniesie efekt czy powinienem np jednego dnia kilka ćw na klatę bic ramiona , a A dwa dni pozostałe ?
0
Na ostrza , czy są wymienne bo te nabstale są słabe . Jeśli zmieniasz maszynka przez podraznienia , to ta elektryczna też ci bd podrażniać i to czasami fest . I ja się zasE trzymam zasady , im droższe tym lepsze. Ale głównie patrz na wymianę ostrzy
9
Gościu jak u mnie właśnie Mikołaj prezenty rozdaje , bo my po kolacji wigilijnej;)
0
Dostarcz cukru , glukozy dużo dostracz. I weź tabletkę na wymioty .
0
680 zł wydane , ale było warto ;)
1
W tym no ym roku wszystkim kibicom na RL rzycse świętowania z drużyną trypleu . Radości z lepszej formy Neya . Duuuuzo zdrowka. Realizacji wszystkich planów . Przedłużenia kontraktu przez Lucho ;)
0
Bf 4 , FIFA 17 , uncharted, skyrim,
0
Wiesz ja wlasnie mam ta faze , ale dobrze ze piszecie ze to normalnie bobalbym sie grac xD Dzieki :D
0
Dziękuję ślicznie za pomoc i odp. Bałem się że to nie normalne. Ale wszystko wyjasniles . Dziękuję ślicznie .
0
Aha czyli grając w bf 4 np , się włączy parę razy lub pochodzi dłużej to nie jest znak że coś złego się dzieje tylko poprostu się chłodzi i jest git ?
0
One praktycznie niczym się nie różnią a właśnie tymi dwiema rzeczami , nawet rozmiary takie same . No ale oki dzięki . Powiedzcie kiedyś słyszałem że niektóre się grzeją . U mnie się włącza wentylator co jakiś czas . Tzn że moja jest wadliwa czy poprostu się chłodzi i to norma
0
Pyt do ludzi którzy znają się w temacie PS4 . Niedawno sobie kupiłem . Moja pierwsza . Moja PS4 ma lewy pasek w połysku (błyszczący ) i srebrny znaczek PS a moja brat ma cała tak jakby matowa i czarny znaczek PS czy się różnią ?
0
Ja kupiłem ps4 . Smigam aż miło . Mi tam legendy nie są potrzebne ;) .