0

MasterCard z tego konta aktywowalem wersje na 14 dni za free

0

Nie ja mam w tym mobile , aliora i to jest mastercard a tą kartę toleruje z tego konta aktywowalem wersje 14 dyniowa próbna

0

Pomocy !! Chce kupić Fifę na PS4 przez kosnole . Ciagle wyrzuca mi błąd że dane na karcie są nieprawidłowe kiedy sparwdzam i jest ok , tylko nie zapisuje mi hasła 3 cyfrowego do karty kto poMoze ?

0

Dokładnie pany o tym mówię , masakra :/

0

Czy tylko u mnie tak tragicznie działa pasek nawigacji na mobilnej ...?

0

Zrobię 3/ 4 serie po 12 powtórzeń . I myślę że będzie dobrze

0

Nie nie nie po 3 , będzie dobrze ?

0

5 seri po 15 / 12 powtórzeń , ale tak popatrzyłem dobro i chyba zrobię że klatka tric , bic barki . I tak 10 powtórzen po 3/4 serie

1

Nie lepiej poczytać o tym w google , jest masa stron które naswietlaja temat ...

0

Nie to nie żart co Chiny ...

0

Więc co radzisz ? Fakt chce się trochę wyrzeźbić

0

Nie. No bic robię 15 powtórzen po 5 seri w sumie wszystko powyżej 10

0

Myślę że tak zrobię ;) dzięki

0

Dziękuję za porady .

0

Ok dziękuję ślicznie .

7

1.Pyt dotyczy ćw nie diety .
2. Pytam kogoś doświadczonego . Po tej wypowiedzi stwierdzam że masz małe doswiadczenie.
3. Ja już po 2 miechach ćw z hantlami widzę różnicę gołym okiem :) więc nie pisz że żadnych nie bd ...
Jest przyrost w ręku w bicu i klatce bo mierzyłem ... Więc piszesz brednie ...

0

Służba przygotowawcza NSR , stopień szeregowy elew . Bd się szkolił aby służyć . Też byłem ja chcę isc do woja .

0

Potrzebuję porady . Niech odp ludzie którzy są obeznani w temacie . Kupiłem sobie hantle , ćwiczę nimi od 2 miesięcy . Wcześniej robiłem pompki 5 seri . Teraz co 2 dzień ćwiczę hantlami klatkę , bic triceps , ramiona i kaptury . Wszystko robię po 5 serii co raz zwiekazajac powtórzenia i obciążenie . Moje pytanie , czy to przyniesie efekt czy powinienem np jednego dnia kilka ćw na klatę bic ramiona , a A dwa dni pozostałe ?

0

Na ostrza , czy są wymienne bo te nabstale są słabe . Jeśli zmieniasz maszynka przez podraznienia , to ta elektryczna też ci bd podrażniać i to czasami fest . I ja się zasE trzymam zasady , im droższe tym lepsze. Ale głównie patrz na wymianę ostrzy

9

Gościu jak u mnie właśnie Mikołaj prezenty rozdaje , bo my po kolacji wigilijnej;)

0

Dostarcz cukru , glukozy dużo dostracz. I weź tabletkę na wymioty .

0

680 zł wydane , ale było warto ;)

1

W tym no ym roku wszystkim kibicom na RL rzycse świętowania z drużyną trypleu . Radości z lepszej formy Neya . Duuuuzo zdrowka. Realizacji wszystkich planów . Przedłużenia kontraktu przez Lucho ;)

0

Bf 4 , FIFA 17 , uncharted, skyrim,

0

Wiesz ja wlasnie mam ta faze , ale dobrze ze piszecie ze to normalnie bobalbym sie grac xD Dzieki :D

0

Dziękuję ślicznie za pomoc i odp. Bałem się że to nie normalne. Ale wszystko wyjasniles . Dziękuję ślicznie .

0

Aha czyli grając w bf 4 np , się włączy parę razy lub pochodzi dłużej to nie jest znak że coś złego się dzieje tylko poprostu się chłodzi i jest git ?

0

One praktycznie niczym się nie różnią a właśnie tymi dwiema rzeczami , nawet rozmiary takie same . No ale oki dzięki . Powiedzcie kiedyś słyszałem że niektóre się grzeją . U mnie się włącza wentylator co jakiś czas . Tzn że moja jest wadliwa czy poprostu się chłodzi i to norma

0

Pyt do ludzi którzy znają się w temacie PS4 . Niedawno sobie kupiłem . Moja pierwsza . Moja PS4 ma lewy pasek w połysku (błyszczący ) i srebrny znaczek PS a moja brat ma cała tak jakby matowa i czarny znaczek PS czy się różnią ?

0

Ja kupiłem ps4 . Smigam aż miło . Mi tam legendy nie są potrzebne ;) .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?