matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
hahah oni jeszcze wygraja z nami :d
0
Zapewne poczekamy jeszcze baaaardzo długo , mam nadzieje ze sie myle :D
18
Dobrze ze Masip nie jest naszym 2 bramkarzem :DD
0
Hahaha chłopak ma pecha chyba xd
0
Nie wierzę strzelili gola ...
1
Przypomnij mi od kiedy jest w zespole , bo ja cos kojarze ze został zakupiony w czerwcu? :D
Mamy grudzien 4 miechy mial roznych rywali slabszych , mocniejszych , ja tez w chłopa wierzyłem , itp ... ale rozczarowuje mnie coraz bardziej bo mial wchodzi za El pistolero i jak nie ladowac bramek to przynajmniej cos zaasytowac i w polowie grac tak jak on ...
5
Dobrego mamy br rezerwowego :D
0
To jest nasz taki rasiak chyba , iwerzyłem w chlopa ale jak dzis nie trafi to chyba nigdy xDD
1
MSN po jednej
1
Mam nadzieje ze Paco chociaz tu strzeli , bo jak narazie na YT nie moge znaleźć jego goli w Brcy :DD
0
Hahahah , MSN strzelilo po bramce , i zeszlo , i git :D
0
Prawie jak nasza lottoKlapa :D
1
Dawno gola nie bylo , patrzac na tempu strzelania bramek :D
0
Jest niEj info .....
0
Jabtez nie , oni są przeciwko Bożemu Narodzeniu i choinki w domu. Bd ich gonił z tego kraju jak tylko bd trzeba ...
0
w internecie :)
0
MSN ma po golu :D
1
Mam nadzieje ze Lucho nie zakarze im strzelania bramek , ze bd walic ile wejdzie :D
0
Dzieki wzajemnie :d
6
Żeby w lidze nam tak łatwo przychodzily prowadzenia bylo by miodzio :D
0
Komenatrze nizej jest info ....
0
Prosze bardzo :)
1
minimum 2-cyfówa :D
0
zaliczona Suarezowi
0
haha MEssi na luzie 2:0 :D
0
Suarez
0
Messi na pełnym luzie , z usmiechem na twarzy to mi sie podoba , zaczynaja ich jechac xD
0
zapraszam na pw po link do transmisji .
0
to nic , on jest najlpesz, ja dokladnie bym sie zachowal jak ten mlody , poki bym miał szanse chodzil bym za nim po boiksu :D
5
hahaha ten młody i tak wygral życie , wygrał wszystko , caly czas za Messim :D