6

hahah oni jeszcze wygraja z nami :d

0

Zapewne poczekamy jeszcze baaaardzo długo , mam nadzieje ze sie myle :D

18

Dobrze ze Masip nie jest naszym 2 bramkarzem :DD

0

Hahaha chłopak ma pecha chyba xd

0

Nie wierzę strzelili gola ...

1

Przypomnij mi od kiedy jest w zespole , bo ja cos kojarze ze został zakupiony w czerwcu? :D
Mamy grudzien 4 miechy mial roznych rywali slabszych , mocniejszych , ja tez w chłopa wierzyłem , itp ... ale rozczarowuje mnie coraz bardziej bo mial wchodzi za El pistolero i jak nie ladowac bramek to przynajmniej cos zaasytowac i w polowie grac tak jak on ...

5

Dobrego mamy br rezerwowego :D

0

To jest nasz taki rasiak chyba , iwerzyłem w chlopa ale jak dzis nie trafi to chyba nigdy xDD

1

MSN po jednej

1

Mam nadzieje ze Paco chociaz tu strzeli , bo jak narazie na YT nie moge znaleźć jego goli w Brcy :DD

0

Hahahah , MSN strzelilo po bramce , i zeszlo , i git :D

0

Prawie jak nasza lottoKlapa :D

1

Dawno gola nie bylo , patrzac na tempu strzelania bramek :D

0

Jest niEj info .....

0

Jabtez nie , oni są przeciwko Bożemu Narodzeniu i choinki w domu. Bd ich gonił z tego kraju jak tylko bd trzeba ...

0

w internecie :)

0

MSN ma po golu :D

1

Mam nadzieje ze Lucho nie zakarze im strzelania bramek , ze bd walic ile wejdzie :D

0

Dzieki wzajemnie :d

6

Żeby w lidze nam tak łatwo przychodzily prowadzenia bylo by miodzio :D

0

Komenatrze nizej jest info ....

0

Prosze bardzo :)

1

minimum 2-cyfówa :D

0

zaliczona Suarezowi

0

haha MEssi na luzie 2:0 :D

0

Suarez

0

Messi na pełnym luzie , z usmiechem na twarzy to mi sie podoba , zaczynaja ich jechac xD

0

zapraszam na pw po link do transmisji .

0

to nic , on jest najlpesz, ja dokladnie bym sie zachowal jak ten mlody , poki bym miał szanse chodzil bym za nim po boiksu :D

5

hahaha ten młody i tak wygral życie , wygrał wszystko , caly czas za Messim :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?