matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W kolejnym meczu powie że " każdy mecz to finał "
1
To co teraz akcja po pomocnika Liverpoolu
0
Powiedzcie mi jak wyglądał nasz pomysł na gra , jak to wyglądało taktycznie , co nasz lucho przygotowal ?
8
Kolejne potwierdzenie że tvn kłamie
3
Młody jesteś , jeszcze gorsze przykrosci i zawody spotkają , nie łam się.
0
W tamtym sezonie też miało tak być , a potem relantadzilnsoenie z nimi, patrząc na ich farta , roznie może być
0
Dzięki za informacje. Boje się o przyszłość . Nie dajj Boże iniesta znowu kontuzja czy busi ... ptfu ptfu odpukac
0
Z tego co aptrze to nasza pomoc dlaej dno .... szkoda
0
Akurat jak adl gol ramosa to miałem test z łączności . Wtedy była wibracja z flashscore nie wiedziałem dla kogo gol padł , szkoda strasznie bo mogło być tylko -3
0
Jasne że boli serducho że nie mogłem ich obejrzeć , ale jeszcze bardziej boli że jest 1:1 marwti to że kolega pisze że jest dalej dmo z naszą pomocą :/
0
Nie moglem obejrzeć meczu, ale kumpel mówi że nic nie straciłem , a patrząc na wynik jestem załamany ... jakie wasze opinie?
0
obie druzyny nie sa mega w formie. real ma szczescie , Brcelonie brak regularności .. roznie moze byc , GD rządzi sie swoimi prawami. ale sraki nie ma xD
0
Kup na player pl bd pewniejsze
0
Cytując klasyka " bylo, wystarczy zjechać niżej "
0
Zjedź niżej, Zjedź niżej, Zjedź niżej, Zjedź niżej,
1
i player pl
0
jeste nizej o problemach z ipla , podobno maja jakas awarie i ma wyjsc aktu w ciagu 2 tyg
0
Mają awarie i maja wypuścić jakas aktualizacje w ciągu 2 tyg .
0
Wykup na player , ty jeszcze masz szansę , bo ja na pewno nie bd mógł oglądać ...
0
Krisztajnu nie płacił podatku ,
0
3 miechy czekałem na ten mecz ...
0
nie moge, niestety , wazne szkolenie to jest
Ależ mnie pokarało ...
0
A daj pan spokój, szkoda gadac ... Dzis sms dostalem ze jutro szkolenie mam w psp na 15 ;/
1
Jak ja wam zazdroszczę że zobaczycie jutro GD ja nie mogę niestety :( boli strasznie too :( tyle czekania tle nastawiania się i wszystko psu w ... Zostaje tylko flashscore :')
0
Haha no ładnie , ja mam szkolenie dowódców , w komendzie psp i muszę iść . Ale strasznie boli to że nie obejrze bo szkolenie od 15
1
Higuain i Dybala
0
Też genialne podsumowanie , ale zostanie mi chyba flashscore ...
0
Lepiej tego ująć nie mogłeś :/
1
A szkoda gadać, od tyg chodzę mam meeczyk w głowie , a tu o jeden sms i wszystko poszło ....
0
Na str ellevem lub palyer pl