0

W kolejnym meczu powie że " każdy mecz to finał "

1

To co teraz akcja po pomocnika Liverpoolu

0

Powiedzcie mi jak wyglądał nasz pomysł na gra , jak to wyglądało taktycznie , co nasz lucho przygotowal ?

8

Kolejne potwierdzenie że tvn kłamie

3

Młody jesteś , jeszcze gorsze przykrosci i zawody spotkają , nie łam się.

0

W tamtym sezonie też miało tak być , a potem relantadzilnsoenie z nimi, patrząc na ich farta , roznie może być

0

Dzięki za informacje. Boje się o przyszłość . Nie dajj Boże iniesta znowu kontuzja czy busi ... ptfu ptfu odpukac

0

Z tego co aptrze to nasza pomoc dlaej dno .... szkoda

0

Akurat jak adl gol ramosa to miałem test z łączności . Wtedy była wibracja z flashscore nie wiedziałem dla kogo gol padł , szkoda strasznie bo mogło być tylko -3

0

Jasne że boli serducho że nie mogłem ich obejrzeć , ale jeszcze bardziej boli że jest 1:1 marwti to że kolega pisze że jest dalej dmo z naszą pomocą :/

0

Nie moglem obejrzeć meczu, ale kumpel mówi że nic nie straciłem , a patrząc na wynik jestem załamany ... jakie wasze opinie?

0

obie druzyny nie sa mega w formie. real ma szczescie , Brcelonie brak regularności .. roznie moze byc , GD rządzi sie swoimi prawami. ale sraki nie ma xD

0

Kup na player pl bd pewniejsze

0

Cytując klasyka " bylo, wystarczy zjechać niżej "

0


Zjedź niżej, Zjedź niżej, Zjedź niżej, Zjedź niżej,

1

i player pl

0

jeste nizej o problemach z ipla , podobno maja jakas awarie i ma wyjsc aktu w ciagu 2 tyg

0

Mają awarie i maja wypuścić jakas aktualizacje w ciągu 2 tyg .

0

Wykup na player , ty jeszcze masz szansę , bo ja na pewno nie bd mógł oglądać ...

0

Krisztajnu nie płacił podatku ,

0

3 miechy czekałem na ten mecz ...

0

nie moge, niestety , wazne szkolenie to jest
Ależ mnie pokarało ...

0

A daj pan spokój, szkoda gadac ... Dzis sms dostalem ze jutro szkolenie mam w psp na 15 ;/

1

Jak ja wam zazdroszczę że zobaczycie jutro GD ja nie mogę niestety :( boli strasznie too :( tyle czekania tle nastawiania się i wszystko psu w ... Zostaje tylko flashscore :')

0

Haha no ładnie , ja mam szkolenie dowódców , w komendzie psp i muszę iść . Ale strasznie boli to że nie obejrze bo szkolenie od 15

1

Higuain i Dybala

0

Też genialne podsumowanie , ale zostanie mi chyba flashscore ...

0

Lepiej tego ująć nie mogłeś :/

1

A szkoda gadać, od tyg chodzę mam meeczyk w głowie , a tu o jeden sms i wszystko poszło ....

0

Na str ellevem lub palyer pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?