matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaka tragedia nastalaa , no nie wierzę . Właśnie dostałem informację że nie obejrze GD :(
1
Manchester United jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Neymarem latem przyszłego roku, rekordowy transfer £ 180 M. [Mirror fotball]
Nie wiem co oni tam cpaja , ale nieźle po gorączce musza być xD Chyba gazeta słabo sie sprzedaje :D
0
nudne , to po co odpalasz link ??
0
0
Nic pełniejszego jak player czy ipla nie znajdziesz ...
1
Redakcjo Szacun !! jest klimat na stronie !
3
Nie to że się czepaim ale daje po oczach " rodzinom" powinno być
1
Zapomnieliśmy o bgaczu krisztjanuuu , bo na pewno zagra w wyjściowym, a to kolejne osloabienie
3
Jednak bezbtej 3 real trochę osłabiony jest
1
Ajaja jaka szkoda coś ci nie pyklo , zostało zdementowane , zwykła akcja dla pięknego bo zp się zbliża
0
Jak widać pełno jest takich ... na LR
0
Kto jak kto , ale na pewno taki osobnik jak ty nie bd mi mówił co mam robić :) miłego dnia
11
Skoro dla cb wyznacznikiem kibica jest postawienie kasy w jakimś kuponie na inną drużyne niż Barca no to pozdro gościu, ty chyba po gorączce
0
Nie masz racji. Gdy akcjabidzie , aninon walczy o piłkę ani się pokazuje, stoinjak kołek i patrzy co się wydarzy ... przypominam że wczoarj grał przeciwko drużynie z 4 ligi ,która nie grała najmocniejszy składem ...
0
Szczęście sprzyja lepszym , mówili . A ty ani szczescia, ani zaangażowania nie masz ...
15
Ile to już meczy było gdzie wypowiedź brzmiała
"Nie ma się czym martwić"
0
Bifal tak solidnie , w sumie nie wiem czym on zasłużył sobie siedzeniem na trybunach, a co do Paco chciałbym żeby gość odpalił swje największe działa bo dla Luisito przyda się zmiennik
0
Mylisz pojęcia , wiara a rzeczywistość to wgl co innego , ja jestem obiektywny i pisze jak jest . Real nie gra dobrze , ale ma to czego my nie mamy , szczęście .
1
Czas to on miał 3 muechy grał gra piach totalny, wszyscy wierzyli że z 3 ligowcem strzeli a tu bum i znikł . Też go broniłem ale patrzę że ludzie mieli rację , on chyba jest mierny , najlpeszyy transfer to umtiti że wszystkich no i Lucas
0
Rozumiem że możesz taki pisać po jednym słabym meczu , ale u nas nie ma regularności , nie ma pomysłu i gramy słabo to pokazały ost mecze w lidze więc nasze obawy co do soboty są podstawne. Nie wiem skąd u vb taki optymizm.w niedzielę też nasi nie wyszli na murawę a ja pisałem o stracie pkt. Bo styl haki prezentują jest słaby i taki rss nas jechał jak chciał , i tylko dzięki sędziemu mamy 1 pkt ,
0
po to mlodzi zagrali dostali szanse aby sie okazac , gryźć na kazdym cm ale tego nie bylo
Co do soboty to tez na chłodno , dobrej nocy
0
cos czuje ze Lucho nie przedłuzy kontraktu
9
Jak cała druzyna :)
0
a ja nie widze zaangazowania i gryzienia trawy ,
0
Jejciu ale tamten rok to historia , rok temu grali pięknie , nie ma nawet co porównać tamtego sezonu z tym
0
Ale to nie jęki tylko opinie ... ty tu stekasz , że ktoś pisze prawdę że Barca gra piach od kilkunastu męczy , strata 12 pkt wlidze i męki z Herkulesem ...
0
Taki normalny wstyd , "gwiazdeczki" grają w piłkę..
0
Sory ale bredsisz , widIalas mecz realu ? Tam gryzli trawę a u nas wyszły gwiazdy i bramii ssame bd ... ale mnie to jest bieda i wstyd , lucho powinien coś z tym zrobić
0
Taki normalny, żebyśmy meczu po glu z akcji nie mogli zremisować tylko p holu z niczego .. sory to mnie nie zadowala , dużo tych remisow lucho
15
Yhy przyszłość klubu gra padake z sredniakiem Herkules, który także nie gra najmocniejszym składem