matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mieszkasz na wsi czy miasto ?
0
Zasadnicze pyt . Czy ma zainteresowania związane z tym sprzętem ?
2
Szefuncio brawo , taka wisenką tej całej imprezy byłby gol :)
0
http://www.cda.pl/video/113537279
Interesuja was podobne tematy , a moze ktos maił doswiadczenie z selekcja do tych JW. Ogromny szacun dla tych ludzi. Ile to kosztuje wyrzeczeń, , jaka trzeba mieć kondycje psycho-fizyczną. Szacun :)
19
jak widać krisztjanu lubi takie zabawy , Messi nie bardzo ...
4
0
A co zrobił ?
1
Szalu ni ma 4 litr nie urywa :)
0
okres wojenny i po wojenny , podresle ze lubię filmy o II wojnie światowej
0
Polecicie jakiś film typu "Wielka Ucieczka "?
0
Ale do rodzinnego domu niech jedzie :)
1
Jakie takie które mowia prawdę że ney gra klapę, czasami mu coś wyjdzie i dogra miodzio piłkę,
0
włąsnie szuakm patrze, mam tylko 2 str z artykułami inie ma tego nwm co jest , sorki ;/
0
był artykuł o tym :)
0
Szaliczek tez mam nawet ten co spzredawali pod stadionem w GD . Byłem na meczu , i najlepsza pamiatka jest chyba zdj z piłakarzami barcy w tle :)
4
Mogli by już krisztjanuuu sprzątnąć z głównej ...
0
Za co te zawieszenie ?
0
Moze Ktoś się wypalił , może brak pomysłu na grę , ciężko powiedzieć .
3
Heszke w meszke , ryszki szyszki
Je* na deskę parkiet śliski :)
31
Lech Wałęsa: " i ja mu wtedy mówię , Popek twój jest ten kawałek podłogi "
1
Martwi mnie jedno , ze iniesty moze zabraknać jeszcze w tym sezonie.... MAm nadzieje ze kontuzje go omina
0
Dobre dobre :).
1
Jak tam już tylko o $$ chodzi ..
1
Przeprosił bo mu kazali ...
0
Stroju nie mam :( ale brelok mam metalowy :)
0
To jak to ale falage masz ?:D
0
Mam wrażenie że się że mnie nabijasz :)
1
Ale ja serio pisze z serduchem i skarpetkami :D
1
Pochwalę się jeszcze jedna rzeczą , w drewnie o wymiarach 50x50cm mam mam wypalony ręcznie herb barcy , gość robi obrazy, jest goralem , a jaa mieszkam na Mazurach. Wygląda cudownie :D
1
Ja to niebylko mam serce bordowo granatowe , ale dużo rzeczy , nawet skarpetki :)