0

a mieszkasz na wsi czy miasto ?

0

Zasadnicze pyt . Czy ma zainteresowania związane z tym sprzętem ?

2

Szefuncio brawo , taka wisenką tej całej imprezy byłby gol :)

0

http://www.cda.pl/video/113537279

Interesuja was podobne tematy , a moze ktos maił doswiadczenie z selekcja do tych JW. Ogromny szacun dla tych ludzi. Ile to kosztuje wyrzeczeń, , jaka trzeba mieć kondycje psycho-fizyczną. Szacun :)

19

jak widać krisztjanu lubi takie zabawy , Messi nie bardzo ...

4

... tysiac razy , jest nizej :)

0

A co zrobił ?

1

Szalu ni ma 4 litr nie urywa :)

0

okres wojenny i po wojenny , podresle ze lubię filmy o II wojnie światowej

0

Polecicie jakiś film typu "Wielka Ucieczka "?

0

Ale do rodzinnego domu niech jedzie :)

1

Jakie takie które mowia prawdę że ney gra klapę, czasami mu coś wyjdzie i dogra miodzio piłkę,

0

włąsnie szuakm patrze, mam tylko 2 str z artykułami inie ma tego nwm co jest , sorki ;/

0

był artykuł o tym :)

0

Szaliczek tez mam nawet ten co spzredawali pod stadionem w GD . Byłem na meczu , i najlepsza pamiatka jest chyba zdj z piłakarzami barcy w tle :)

4

Mogli by już krisztjanuuu sprzątnąć z głównej ...

0

Za co te zawieszenie ?

0

Moze Ktoś się wypalił , może brak pomysłu na grę , ciężko powiedzieć .

3

Heszke w meszke , ryszki szyszki
Je* na deskę parkiet śliski :)

31

Lech Wałęsa: " i ja mu wtedy mówię , Popek twój jest ten kawałek podłogi "

1

Martwi mnie jedno , ze iniesty moze zabraknać jeszcze w tym sezonie.... MAm nadzieje ze kontuzje go omina

0

Dobre dobre :).

1

Jak tam już tylko o $$ chodzi ..

1

Przeprosił bo mu kazali ...

0

Stroju nie mam :( ale brelok mam metalowy :)

0

To jak to ale falage masz ?:D

0

Mam wrażenie że się że mnie nabijasz :)

1

Ale ja serio pisze z serduchem i skarpetkami :D

1

Pochwalę się jeszcze jedna rzeczą , w drewnie o wymiarach 50x50cm mam mam wypalony ręcznie herb barcy , gość robi obrazy, jest goralem , a jaa mieszkam na Mazurach. Wygląda cudownie :D

1

Ja to niebylko mam serce bordowo granatowe , ale dużo rzeczy , nawet skarpetki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?