matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oki dzieki lukne. Nie tyle co lubie ale chcialem sie podzielic linkiem.
1
Na stronie producenta ogarnij,
0
Haha no to niezła Wanda
0
Czyli na plus aktualizacja git
0
Znacznie zmienił sie wgląd i działanie ?
0
Wchodzisz w ustawienia na samym dole wchodzisz w "aktualizator" klikasz tam, i bd szukać nowej.
2
Do użytkowników P8 Lite , jest aktualizacja nowa, waży 1,2 GB . Wprowadzono szereg usprawnień , nywy wygld interfejs i wiele innych pomocnych ustawień .
0
uhm ...
0
tak jest, fajne bo np nie wiedziałem ze kluby zlozyly wniosek do wladz klubu aby Chape nie spadlo z ligi pzrez 3 lata ... Ogromny szacun za to
0
http://www.cda.pl/video/11394911e Działa juz prosze i przepraszam
0
Siemka. Podsyłam fajne video o Katastrofi Chapecoense,Fajny materiał . Polecam . Dużo ciekawych rzeczy jest zawartych w video .
http://www.cda.pl/video/11394911e
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
zawsze sie trafi taki o to osobnik :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
ja także cisnołem beke , ale zamkneli mi usta , i szanuje ich za to czego dokonali bo pokazali klase :)
42
"OFICJALNIE: FC Barcelona ogłosiła, że zaprosiła na najbliższy mecz o Puchar Gampera brazylijski klub Chapecoense."
Wielki Szacun . Mes que un club- Więcej niż klub , po raz kolejny to potwierdzają :)
0
Cisza mnie takie jego triki hah beka :)
2
@sewerynVeB i Tobie Matti dziekuje za odp :)
0
Drużyna Liverpoolu była wczoraj obecna na Camp Nou. Wie ktođ jaki bz cel tej wiyztz Czy poprostu chceli zobaczyć jak barca gra ?
https://www.facebook.com/BARCAPOLANDD/photos/a.477980862279643.1073741829.477920015619061/1175187425892313/?type=3&theater
6
Warto także zaznaczyć bardzo dobra gre Andre Gomesa :)
0
Sezon jeszcze długi i szeroki, nie wiemy co się moze wydarzyć ale fakt jakby bylo 9 pkt starty bylo by kiepsko i to bardzo
2
Jak dla mnie to arda bardziej zasługuje na 1 sklad niz Ney w tym momencie :)
1
nie, pokaż
0
Dlatego takjak napisalem ,musi strzelic i tyle :)
0
Jak dla mnie minimum bramka dzis Paco :)
1
Dziś Paco no musi strzelić ... miał prawie 4 miehy na strzelenie i nic . Licze na niego .
0
Szczerze jest tego mnóstwo, nawet gdzie na rynku , kupisz , weź tylko z mocnieksza sprężyna
1
Jeżeli bedzie miał gdzie jechac i sobie postrzelac , ( Działka, Las, Pole) to nawet spoko zabawka dla odpowiedzialnnych ludzi :) Jeżeli tylko ma warunki i tcos ci wspominal ze chcialby czy cos takiego miec taki sprzet to bierz smialo , tylko o ammo nie zapomnij :)