0

oki dzieki lukne. Nie tyle co lubie ale chcialem sie podzielic linkiem.

1

Na stronie producenta ogarnij,

0

Haha no to niezła Wanda

0

Czyli na plus aktualizacja git

0

Znacznie zmienił sie wgląd i działanie ?

0

Wchodzisz w ustawienia na samym dole wchodzisz w "aktualizator" klikasz tam, i bd szukać nowej.

2

Do użytkowników P8 Lite , jest aktualizacja nowa, waży 1,2 GB . Wprowadzono szereg usprawnień , nywy wygld interfejs i wiele innych pomocnych ustawień .

0

uhm ...

0

tak jest, fajne bo np nie wiedziałem ze kluby zlozyly wniosek do wladz klubu aby Chape nie spadlo z ligi pzrez 3 lata ... Ogromny szacun za to

0

http://www.cda.pl/video/11394911e Działa juz prosze i przepraszam

0

Siemka. Podsyłam fajne video o Katastrofi Chapecoense,Fajny materiał . Polecam . Dużo ciekawych rzeczy jest zawartych w video .
http://www.cda.pl/video/11394911e

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

zawsze sie trafi taki o to osobnik :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

ja także cisnołem beke , ale zamkneli mi usta , i szanuje ich za to czego dokonali bo pokazali klase :)

42

"OFICJALNIE: FC Barcelona ogłosiła, że zaprosiła na najbliższy mecz o Puchar Gampera brazylijski klub Chapecoense."



Wielki Szacun . Mes que un club- Więcej niż klub , po raz kolejny to potwierdzają :)

0

Cisza mnie takie jego triki hah beka :)

2

@sewerynVeB i Tobie Matti dziekuje za odp :)

0

Drużyna Liverpoolu była wczoraj obecna na Camp Nou. Wie ktođ jaki bz cel tej wiyztz Czy poprostu chceli zobaczyć jak barca gra ?

https://www.facebook.com/BARCAPOLANDD/photos/a.477980862279643.1073741829.477920015619061/1175187425892313/?type=3&theater

6

Warto także zaznaczyć bardzo dobra gre Andre Gomesa :)

0

Sezon jeszcze długi i szeroki, nie wiemy co się moze wydarzyć ale fakt jakby bylo 9 pkt starty bylo by kiepsko i to bardzo

2

Jak dla mnie to arda bardziej zasługuje na 1 sklad niz Ney w tym momencie :)

1

nie, pokaż

0

Dlatego takjak napisalem ,musi strzelic i tyle :)

0

Jak dla mnie minimum bramka dzis Paco :)

1

Dziś Paco no musi strzelić ... miał prawie 4 miehy na strzelenie i nic . Licze na niego .

0

Szczerze jest tego mnóstwo, nawet gdzie na rynku , kupisz , weź tylko z mocnieksza sprężyna

1

Jeżeli bedzie miał gdzie jechac i sobie postrzelac , ( Działka, Las, Pole) to nawet spoko zabawka dla odpowiedzialnnych ludzi :) Jeżeli tylko ma warunki i tcos ci wspominal ze chcialby czy cos takiego miec taki sprzet to bierz smialo , tylko o ammo nie zapomnij :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?