matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Lautaro to kaleka
0
No to fajnie bo dałem Handi
0
No i Handi wchodzi
0
@norbi77 Tylko Pedro Porro
0
@Rewolucja123 Jak ja w fmie hehe
1
Messi wie że można biegać?
0
Podoliński top!
0
Przecież widać było że na długi będzie grał. Nie wiem co Ci Amerykanie tak śpią
1
Hahahaha dobra bramka
0
@mmaciass On na hali powinien grać taki ma styl
1
@norbi77 Wiem wiem ale i tak to bawi
3
Argentyna już awansowała do ćwierćfinału. Kurde myślałem że oni dzisiaj dopiero grają.
0
Ten Michalik czy jak mu tam fajnie zawsze mówi "Niestety" jak USA straci gola albo nie strzeli
3
Powinniśmy się zainteresować tym młodym Destem
3
@Faro Przecież Gakpo normalne rozciągnięcie do boku
2
@DonMatteo901 Aż mi się przypomniała asysta plecami Ronaldinho bodajże o Giulego :)
2
Tak oglądam trochę studia i inne wypowiedzi z mistrzostw to strasznie mi jednak szkoda Brzęczka ;/ Nie zasłużył jednak na zwolnienie. Nie graliśmy ładnie ale wykonał plan jaki miał.
0
Trafi?
https://prnt.sc/P7Zmo4yJwwXm
1
@Kibic1998 Hehe dopiero co skończył karierę Fury.
0
@Rewolucja123 Widać że z La Masi :)
0
@AmigoBlancos a faktycznie
1
Dawać Serbia dawać gola
0
Karny prawie go zabił!
0
Zajebista zmiana
0
Wpuszczac Araujo na atak hehe
0
Naprawdę Ronaldo aż tak źle gra?
0
Gdzie karny a Urugwaju hehe
1
@Comentateiro Pedri trochę nie raz przypomina Riquelme
1
Pięknie Olmo brawo!
1
@Ying a z 7 goli musieli by strzelic