0

Ale ten Lautaro to kaleka

0

No to fajnie bo dałem Handi

0

No i Handi wchodzi

0

@norbi77 Tylko Pedro Porro

0

@Rewolucja123 Jak ja w fmie hehe

1

Messi wie że można biegać?

0

Podoliński top!

0

Przecież widać było że na długi będzie grał. Nie wiem co Ci Amerykanie tak śpią

1

Hahahaha dobra bramka

0

@mmaciass On na hali powinien grać taki ma styl

1

@norbi77 Wiem wiem ale i tak to bawi

3

Argentyna już awansowała do ćwierćfinału. Kurde myślałem że oni dzisiaj dopiero grają.

0

Ten Michalik czy jak mu tam fajnie zawsze mówi "Niestety" jak USA straci gola albo nie strzeli

3

Powinniśmy się zainteresować tym młodym Destem

3

@Faro Przecież Gakpo normalne rozciągnięcie do boku

2

@DonMatteo901 Aż mi się przypomniała asysta plecami Ronaldinho bodajże o Giulego :)

2

Tak oglądam trochę studia i inne wypowiedzi z mistrzostw to strasznie mi jednak szkoda Brzęczka ;/ Nie zasłużył jednak na zwolnienie. Nie graliśmy ładnie ale wykonał plan jaki miał.

0

1

@Kibic1998 Hehe dopiero co skończył karierę Fury.

0

@Rewolucja123 Widać że z La Masi :)

0

@AmigoBlancos a faktycznie

1

Dawać Serbia dawać gola

0

Karny prawie go zabił!

0

Zajebista zmiana

0

Wpuszczac Araujo na atak hehe

0

Naprawdę Ronaldo aż tak źle gra?

0

Gdzie karny a Urugwaju hehe

1

@Comentateiro Pedri trochę nie raz przypomina Riquelme

1

Pięknie Olmo brawo!

1

@Ying a z 7 goli musieli by strzelic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?