matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Fajnie że Messi jeszcze nie kończy kariery w rep :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Mi się wydaje, że jeszcze pogra pare lat. Ten mundial ał mu wszystko będzie grał bez jakiejkolwiek presji!
0
@Danny Gaucho Taktyk :)
0
@Danny Gaucho Dzięki wielkie :)
1
@cold_play Dajcie znać jak ktoś się dowie gdzie kupić :)
0
Który użytkownik la rambli prowadzi statystyki piłkarzy. Czy Messi ma szanse mieć najwięcej goli i asyst w historii piłki nożnej?
2
Obiecałem sobie, że kupię oryginalną koszulkę Messiego jak wygra MŚ. Na allegro gdzieś zakupie?
0
Kto ma najwięcej goli i asyst w historii piłki? Messiemu dużo brakuje?
2
Dobrze że Upamecano jest a nie Konate. Liczę na jego jakiś duży błąd.
1
@Janiama 2-0 strzelcy Leo i Di Maria
1
@Nano22 Brazylijski Ronaldo miał taki scenariusz. Okropne kontuzje kolan a wrócił na MŚ wygral je i jeszcze został królem strzelców. Oby dzisiaj było również takie zakonczenie z Leo
0
@thorin a co zrobił?
0
@IronSanHybrid Identyczny rzut jak Janikowksi ostatnio z Kubiszynem. Ale racja pięknie to zrobił z takim koniem.
1
@Piotr,1985 ja tak samo
0
Sprzedana walka? O co tu chodziło?
1
@ChampionLW Pudzian wygra. Różnica 24 kg to za dużo a Mamed jest już po swoim Prime a Pudzian wręcz przeciwnie.
0
@IronSanHybrid Bo czekam na Main Event to oczywiste
1
@IronSanHybrid Po co to 3 raz piszesz?
0
Człowiek się przyzwyczaił do gal freakowych to teraz ciężko się ogląda takie walki jak ta :)
1
@IronSanHybrid A już nie udawaj specjalisty ludzie chcą bijatyki na La Rambli a nie przytulania :)
7
Dawać już tego Pudziana bo się spać chce
1
Pudzian wygra 24 kg to za dużo
0
@Isso89 ok mam dzieki
0
Proszę o link na priv do gali
0
Pudzilla koło północy walczy?
0
@Nano22 Tak dokładnie mam takie same przeczucia jak Stano.
0
@senri Dembele jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata i jutro może zostać drugi raz mistrzem świata hehe
0
@Rust_Cohle Kurde szkoda. Dzięki za info
1
@Rudy432 Jestem pewny że Pudzian wygra.
2
@Nano22 Tak też tak trochę myślę. Dlatego przed takim meczem liczę po prostu na farta Arg. Messi może zejść w 2 minucie z kontuzją albo może grać beznadziejnie w ogóle mnie to nie obchodzi niech tylko szczęście będzie po stronie Arg i na to liczę.