14

Fajnie że Messi jeszcze nie kończy kariery w rep :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Mi się wydaje, że jeszcze pogra pare lat. Ten mundial ał mu wszystko będzie grał bez jakiejkolwiek presji!

0

@Danny Gaucho Taktyk :)

0

@Danny Gaucho Dzięki wielkie :)

1

@cold_play Dajcie znać jak ktoś się dowie gdzie kupić :)

0

Który użytkownik la rambli prowadzi statystyki piłkarzy. Czy Messi ma szanse mieć najwięcej goli i asyst w historii piłki nożnej?

2

Obiecałem sobie, że kupię oryginalną koszulkę Messiego jak wygra MŚ. Na allegro gdzieś zakupie?

0

Kto ma najwięcej goli i asyst w historii piłki? Messiemu dużo brakuje?

2

Dobrze że Upamecano jest a nie Konate. Liczę na jego jakiś duży błąd.

1

@Janiama 2-0 strzelcy Leo i Di Maria

1

@Nano22 Brazylijski Ronaldo miał taki scenariusz. Okropne kontuzje kolan a wrócił na MŚ wygral je i jeszcze został królem strzelców. Oby dzisiaj było również takie zakonczenie z Leo

0

@thorin a co zrobił?

0

@IronSanHybrid Identyczny rzut jak Janikowksi ostatnio z Kubiszynem. Ale racja pięknie to zrobił z takim koniem.

1

@Piotr,1985 ja tak samo

0

Sprzedana walka? O co tu chodziło?

1

@ChampionLW Pudzian wygra. Różnica 24 kg to za dużo a Mamed jest już po swoim Prime a Pudzian wręcz przeciwnie.

0

@IronSanHybrid Bo czekam na Main Event to oczywiste

1

@IronSanHybrid Po co to 3 raz piszesz?

0

Człowiek się przyzwyczaił do gal freakowych to teraz ciężko się ogląda takie walki jak ta :)

1

@IronSanHybrid A już nie udawaj specjalisty ludzie chcą bijatyki na La Rambli a nie przytulania :)

7

Dawać już tego Pudziana bo się spać chce

1

Pudzian wygra 24 kg to za dużo

0

@Isso89 ok mam dzieki

0

Proszę o link na priv do gali

0

Pudzilla koło północy walczy?

0

@Nano22 Tak dokładnie mam takie same przeczucia jak Stano.

0

@senri Dembele jest jednym z najlepszych skrzydłowych świata i jutro może zostać drugi raz mistrzem świata hehe

0

@Rust_Cohle Kurde szkoda. Dzięki za info

1

@Rudy432 Jestem pewny że Pudzian wygra.

2

@Nano22 Tak też tak trochę myślę. Dlatego przed takim meczem liczę po prostu na farta Arg. Messi może zejść w 2 minucie z kontuzją albo może grać beznadziejnie w ogóle mnie to nie obchodzi niech tylko szczęście będzie po stronie Arg i na to liczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?