7

Gavi wiadomo asysty i gol ale podobał mi się moment w drugiej połowie jak kamera była za Stegenem a Gavi od razu sprint i Stegen go próbował uruchomić. Niesamowicie mobilny jest Gavi.

4

Fajnie parę razy Araujo się wymienił z Kounde pozycjami.

0

Macie może link do tego sprintu Balde z Carvalajem?

6

@mrboom Taki ma styl jak kiedyś Puyol. Widać że przeciwnicy tego nie cierpią.

0

@GuerillaAthletic Jaki koszt losu?

0

@Emhyr Kounde go nakryje czapką

0

Kurde nie za dobre informacje z Ukrainy. W całym kraju obowiązuje alarm bombowy

0

@mateusz1989VeB Śmiałbym się jakby Vini został ustawiony na prawym skrzydle xD

2

@Janiama Czy ja wiem. 35 lat to idealny wiek na emeryturę i żeby dorobić kosmiczne pieniądze.

0

I kupowaliscie już koszulkę Leo Arg? Wolicie w tej co grał z 2 gwiazdkami czy czekacie na nową z trzema?

9

Kiedyś Barca w swoim prime miała by Alvesa ustawionego super ofensywnie i to Vinicius z Ancellotim by się musiał martwić.

0

@DonMatteo901 Ibra z Anglią lepsze strzelił choc uwielbiam Luisito

0

Jedno jest pewne. Jak podejdzie Busquets to nie strzeli.

0

Teraz włączyłem. Karne teraz czy dopiero dogrywka?

1

@paweldunajecfcb Wróciłby już do klatki chętnie obejrzałbym jego walkę.

0

@Bogan Tak pamiętam ale po za tym zagrał bardzo pewnie w defensywie

0

@LukaszFan Przecież wczoraj nikt go nie mógł przejść. Była statystyka że Atletico 14 akcji zrobiło jego stroną i za dużo im z tego nie wyszło.

0

Są jakieś statystyki z wczorajszego meczu ile nasi zawodnicy zanotowali strat?

2

@Faro Obrońca prawie kompletny. Jedyne co się można przyczepić to wyprowadzanie piłki ale to nie problem dla Barcy. Inni to robią wyśmienicie, kiedyś Puyol waił po trybunach i nikomu to nie przeszkadzało.

7

@Gaz Kibicuje Barcy ponad 20 lat i nigdy żadne odejście z klubu mnie tak nie zabolało jak Neymara. Może tylko Leo ale z racji wieku można powiedzieć że Leo swoje zrobił.

0

@JarekS I jak Ci się podobał Araujo e dzisiejszym meczu?

2

Ale jesteśmy dziady

0

Lahoz by tu z 4 czerwone dał hehe

0

Nieźle czterech młodych muszkieterów u nas. Gavi Balde Pedri Fati

0

@JarekS Bez formy i bez rytmu meczowego to i tak nasz najlepszy obrońca.

1

Nie jestem na bieżącą z polską piłką więc może ktoś w skrócie napisać czemu Probierz jest tak fatalną opcją na selecjonera?

14

@daniel32778 Chodziło mi o to że bezsensowna informacja że Barca jedzie na mecz.

7

Dobrze wiedzieć obawiałem się że mógłby się mecz nie odbyć

0

@OTX Po prostu u nas miał szanse tylko zaistnieć jakby grał na środku pomocy.

1

@Lionel_Messi10 Co oni się tak odgapiają. Kogo sobie kupie w Fma to zaraz plotki że Barca się nimi interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?