matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gavi wiadomo asysty i gol ale podobał mi się moment w drugiej połowie jak kamera była za Stegenem a Gavi od razu sprint i Stegen go próbował uruchomić. Niesamowicie mobilny jest Gavi.
4
Fajnie parę razy Araujo się wymienił z Kounde pozycjami.
0
Macie może link do tego sprintu Balde z Carvalajem?
6
@mrboom Taki ma styl jak kiedyś Puyol. Widać że przeciwnicy tego nie cierpią.
0
@GuerillaAthletic Jaki koszt losu?
0
@Emhyr Kounde go nakryje czapką
0
Kurde nie za dobre informacje z Ukrainy. W całym kraju obowiązuje alarm bombowy
0
@mateusz1989VeB Śmiałbym się jakby Vini został ustawiony na prawym skrzydle xD
2
@Janiama Czy ja wiem. 35 lat to idealny wiek na emeryturę i żeby dorobić kosmiczne pieniądze.
0
I kupowaliscie już koszulkę Leo Arg? Wolicie w tej co grał z 2 gwiazdkami czy czekacie na nową z trzema?
9
Kiedyś Barca w swoim prime miała by Alvesa ustawionego super ofensywnie i to Vinicius z Ancellotim by się musiał martwić.
0
@DonMatteo901 Ibra z Anglią lepsze strzelił choc uwielbiam Luisito
0
Jedno jest pewne. Jak podejdzie Busquets to nie strzeli.
0
Teraz włączyłem. Karne teraz czy dopiero dogrywka?
1
@paweldunajecfcb Wróciłby już do klatki chętnie obejrzałbym jego walkę.
0
@Bogan Tak pamiętam ale po za tym zagrał bardzo pewnie w defensywie
0
@LukaszFan Przecież wczoraj nikt go nie mógł przejść. Była statystyka że Atletico 14 akcji zrobiło jego stroną i za dużo im z tego nie wyszło.
0
Są jakieś statystyki z wczorajszego meczu ile nasi zawodnicy zanotowali strat?
2
@Faro Obrońca prawie kompletny. Jedyne co się można przyczepić to wyprowadzanie piłki ale to nie problem dla Barcy. Inni to robią wyśmienicie, kiedyś Puyol waił po trybunach i nikomu to nie przeszkadzało.
7
@Gaz Kibicuje Barcy ponad 20 lat i nigdy żadne odejście z klubu mnie tak nie zabolało jak Neymara. Może tylko Leo ale z racji wieku można powiedzieć że Leo swoje zrobił.
0
@JarekS I jak Ci się podobał Araujo e dzisiejszym meczu?
2
Ale jesteśmy dziady
0
Lahoz by tu z 4 czerwone dał hehe
0
Nieźle czterech młodych muszkieterów u nas. Gavi Balde Pedri Fati
0
@JarekS Bez formy i bez rytmu meczowego to i tak nasz najlepszy obrońca.
1
Nie jestem na bieżącą z polską piłką więc może ktoś w skrócie napisać czemu Probierz jest tak fatalną opcją na selecjonera?
14
@daniel32778 Chodziło mi o to że bezsensowna informacja że Barca jedzie na mecz.
7
Dobrze wiedzieć obawiałem się że mógłby się mecz nie odbyć
0
@OTX Po prostu u nas miał szanse tylko zaistnieć jakby grał na środku pomocy.
1
@Lionel_Messi10 Co oni się tak odgapiają. Kogo sobie kupie w Fma to zaraz plotki że Barca się nimi interesuje.