1

@patrykzmc2000 Abde dałby więcej sam niż oni we dwóch.

3

Abde trzeba było zostawić a nie kupować Raphinhe za tyle kasy

0

@Kgorecki2500 Wygramy 2-0.

0

@Jano1708 A on nie ma czasem 25 lat?

0

Panowie spokojnie to dopiero pierwsza połowa. W drugiej będzie więcej miejsca Girona będzie trochę zmęczona bieganiem za piłką. Będzie dobrze :)

0

@Bumcykcyk Dzisiaj z godzinę spędziłem na ich strony i pisanie z nimi. Tragiczna strona i obsługa. Tak się skończyło że streama szukam teraz.

0

@Emhyr Ok spytałem go może kiedyś odpisze :)
Na wp znalazłem ale tylko eleveny są ;/ https://pilot.wp.pl/oferta/33/

0

@LeoMessi1994 Suarez Eto Drogba Rooney Persie

0

Czy da się jakoś wykupić La Liga ale opłacać co miesiąc? Brakło mi środków na karcie chce podpiąć druga karte i wyskakuje że tylko płatność na pół roku do przodu. Chodzi oczywiście o Canal Plus on-line

0

@verdant O dzięki za wyjaśnienie tego nie wiedziałem.

0

@tbas A jak on w ofensywie wygląda?

0

@escarabajo Najbardziej mnie zastanawia że żaden Franzuz tego nie zauważył.

0

Oglądam któryś raz już finał MŚ i zastanawia mnie cały czas sytuacja z 8 minuty 54 sekundy. Nie wydaje Wam się, że powinien być z tego miejsca rzut wolny pośredni dla Francji?


1

@Janas11224 Piękna fura. Zajebisty filmik :) Pozdro

0

@GeneralXavi Andrew Huberman

0

O co chodzi z tym autem? Proszę o jakiś link do to za Audi

1

@Kessie Może będzie zamknięte?

3

Militao jest kozakiem jak u nas Araujo.

8

Depay i Greiezmann to placki. Carrasco to już w ogóle

1

Atletico to są dziady i tyle. Plus taki że Real więcej musiał wybiegać

0

@Herato A w LM?

0

Dembele -->Rodrygo--->Vini

0

@IronSanHybrid A Mission Impossible seria jak Ci się podoba?

0

@Kiok342 Piłkarz idealnie skrojony pod Barcą. Szkoda że bez szans żeby do nas trafił.

2

Mecz średni ale świetnie było dzisiaj oglądać w takiej dyspozycji DemPele.

0

Czemu nie wystawił tego Balde

0

@JarekS Kurde ten wzrost mnie trochę martwi. Niech już nie rośnie. Wyobrażam sobie go jako dynamicznego szybkiego skrzydłowego :) Ciekawe jest to co opisałeś odnośnie talentów brazylijskich. Nie wiedziałem o tym.

0

Niech go biorą i za parę lat na prawej będzie rotacja William z Yamalem :)

1

Trzeba wyjść takim samym składem jak na Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?