matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@patrykzmc2000 Abde dałby więcej sam niż oni we dwóch.
3
Abde trzeba było zostawić a nie kupować Raphinhe za tyle kasy
0
@Kgorecki2500 Wygramy 2-0.
0
@Jano1708 A on nie ma czasem 25 lat?
0
Panowie spokojnie to dopiero pierwsza połowa. W drugiej będzie więcej miejsca Girona będzie trochę zmęczona bieganiem za piłką. Będzie dobrze :)
0
@Bumcykcyk Dzisiaj z godzinę spędziłem na ich strony i pisanie z nimi. Tragiczna strona i obsługa. Tak się skończyło że streama szukam teraz.
0
@Emhyr Ok spytałem go może kiedyś odpisze :)
Na wp znalazłem ale tylko eleveny są ;/ https://pilot.wp.pl/oferta/33/
0
Ktoś coś?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12717406#comment-12717406
0
@LeoMessi1994 Suarez Eto Drogba Rooney Persie
0
Czy da się jakoś wykupić La Liga ale opłacać co miesiąc? Brakło mi środków na karcie chce podpiąć druga karte i wyskakuje że tylko płatność na pół roku do przodu. Chodzi oczywiście o Canal Plus on-line
0
@verdant O dzięki za wyjaśnienie tego nie wiedziałem.
0
@tbas A jak on w ofensywie wygląda?
0
@escarabajo Najbardziej mnie zastanawia że żaden Franzuz tego nie zauważył.
0
Oglądam któryś raz już finał MŚ i zastanawia mnie cały czas sytuacja z 8 minuty 54 sekundy. Nie wydaje Wam się, że powinien być z tego miejsca rzut wolny pośredni dla Francji?
1
@Janas11224 Piękna fura. Zajebisty filmik :) Pozdro
0
@GeneralXavi Andrew Huberman
0
O co chodzi z tym autem? Proszę o jakiś link do to za Audi
1
@Kessie Może będzie zamknięte?
3
Militao jest kozakiem jak u nas Araujo.
8
Depay i Greiezmann to placki. Carrasco to już w ogóle
1
Atletico to są dziady i tyle. Plus taki że Real więcej musiał wybiegać
0
@Herato A w LM?
0
Dembele -->Rodrygo--->Vini
0
@IronSanHybrid A Mission Impossible seria jak Ci się podoba?
0
@Kiok342 Piłkarz idealnie skrojony pod Barcą. Szkoda że bez szans żeby do nas trafił.
2
Mecz średni ale świetnie było dzisiaj oglądać w takiej dyspozycji DemPele.
0
Czemu nie wystawił tego Balde
0
@JarekS Kurde ten wzrost mnie trochę martwi. Niech już nie rośnie. Wyobrażam sobie go jako dynamicznego szybkiego skrzydłowego :) Ciekawe jest to co opisałeś odnośnie talentów brazylijskich. Nie wiedziałem o tym.
0
Niech go biorą i za parę lat na prawej będzie rotacja William z Yamalem :)
1
Trzeba wyjść takim samym składem jak na Real.