0

Znowu 1-0 u gra na wyjebce

1

Ależ to jest piękny filmik.

Vamos Messi Vamos Argentina!


1

Co ten Depay nieźle :)

2

@Comentateiro Ja tak sobie gadalem do siebie jak Mbappe wyrównał na 2-2 w finale.

0

@Emhyr żółta ok jak dla mnie czerwa też bym nie dał

1

Busi wygląda jakby po pracy wyszedł z kumplami żeby pokopać na orliku...

0

@koziar " bez próbowania masz 0 % szans."

Świetny cytat z tego wyszedł :)

0

@QQL5 Dużo można osiągnąć ciężką pracą i wytrwałością ale są też takie czynniki jak talent predyspozycje i po prostu szczęście.

2

@arsenallondyn0 Gorawski i Siwiec?

1

@CrazyHorseLakota Marvela bardzo lubiłem ale tyle tego robią i idą na ilość zamiast na jakość że mi się ode chciało oglądać :)

0

Już bardziej lubie Winiego :)

Od 1 godzina 10 minuty 40 sekundy



0

@Herato Japończyk jest co ma coś 55 lat i dalej gra chyba w 1 lidze :)

0

@masq Miałem podobnie ale jakims cudem wytrwałem

0

Ja bym jeszcze Stegena zmienil

43

@Peszko07 No nie ma szumu tylko zgarnął Golden Boya xD

1

@JimMorrisonFCB Pamiętam jak przyjechał 18 letni Wilshere na Camp Nou i świetnie w środku pola drygował.

3

@MesQueUnClub96 Golazo Iniesty z Chelsea i ostatnie MŚ.

0

@Emhyr Przecież to jakieś lekkie draśnięcie.

0

@Rewolucja123 Czemu bez Araujo?

1

Oglądacie wywiady z Winim? Ostatnio spoko goście Karaś czy Banot fajnie się tego słucha.

0

@Sawik_10 w końcu głos rozsądku

0

@Survier Nie tylko obrona i bramkarz to defensywa. Wczoraj brakło Periego i Gaviego i to bardzo.

0

@bebeto77 Już bez przesady. 1 golem odpadliśmy z Manu które jest w świetnej formie.

3

Przypominam że wygraliśmy Superpuchar Hiszpanii w finale po pięknej grze z Realem mamy 8 pkt przewagi w lidze, świetny terminarz i Arg z Messim wygrała MŚ!

0

Dołożymy ligę i puchar króla i mamy potrójna koronę

4

Jak zobaczyłem że wchodzi Alonso za Araujo to wybuchnąłem śmiechem. Xavi potrafi zaskoczyć szkoda że własnych zawodników a nie przeciwnika.

1

Jakie to głupie transmisja 20-15 i znowu będą cały czas gadać o meczu Lecha

1

@Lionel_Messi10 Mi się podoba

1

@cris2706 Zdecydowanie praca w biurze. Teraz takie czasy że byś pewnie z czasem miał też troche pracy zdalnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?