matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu 1-0 u gra na wyjebce
1
Ależ to jest piękny filmik.
Vamos Messi Vamos Argentina!
1
Co ten Depay nieźle :)
2
@Comentateiro Ja tak sobie gadalem do siebie jak Mbappe wyrównał na 2-2 w finale.
0
@Emhyr żółta ok jak dla mnie czerwa też bym nie dał
1
Busi wygląda jakby po pracy wyszedł z kumplami żeby pokopać na orliku...
0
@koziar " bez próbowania masz 0 % szans."
Świetny cytat z tego wyszedł :)
1
@patryk355 Dobre zdjęcie odnośnie do tego co napisałeś
https://www.facebook.com/iamtinudavid/photos/prison-prison-prisonwhat-feelings-or-thoughts-come-up-when-you-read-or-see-that-/3045460418798473/
0
@QQL5 Dużo można osiągnąć ciężką pracą i wytrwałością ale są też takie czynniki jak talent predyspozycje i po prostu szczęście.
2
@arsenallondyn0 Gorawski i Siwiec?
1
@CrazyHorseLakota Marvela bardzo lubiłem ale tyle tego robią i idą na ilość zamiast na jakość że mi się ode chciało oglądać :)
0
Już bardziej lubie Winiego :)
Od 1 godzina 10 minuty 40 sekundy
0
@Herato Japończyk jest co ma coś 55 lat i dalej gra chyba w 1 lidze :)
0
@masq Miałem podobnie ale jakims cudem wytrwałem
0
Ja bym jeszcze Stegena zmienil
43
@Peszko07 No nie ma szumu tylko zgarnął Golden Boya xD
1
@JimMorrisonFCB Pamiętam jak przyjechał 18 letni Wilshere na Camp Nou i świetnie w środku pola drygował.
3
@MesQueUnClub96 Golazo Iniesty z Chelsea i ostatnie MŚ.
0
@Emhyr Przecież to jakieś lekkie draśnięcie.
0
@Rewolucja123 Czemu bez Araujo?
1
Oglądacie wywiady z Winim? Ostatnio spoko goście Karaś czy Banot fajnie się tego słucha.
0
@Sawik_10 w końcu głos rozsądku
0
@Survier Nie tylko obrona i bramkarz to defensywa. Wczoraj brakło Periego i Gaviego i to bardzo.
0
@bebeto77 Już bez przesady. 1 golem odpadliśmy z Manu które jest w świetnej formie.
3
Przypominam że wygraliśmy Superpuchar Hiszpanii w finale po pięknej grze z Realem mamy 8 pkt przewagi w lidze, świetny terminarz i Arg z Messim wygrała MŚ!
0
Dołożymy ligę i puchar króla i mamy potrójna koronę
4
Jak zobaczyłem że wchodzi Alonso za Araujo to wybuchnąłem śmiechem. Xavi potrafi zaskoczyć szkoda że własnych zawodników a nie przeciwnika.
1
Jakie to głupie transmisja 20-15 i znowu będą cały czas gadać o meczu Lecha
1
@Lionel_Messi10 Mi się podoba
1
@cris2706 Zdecydowanie praca w biurze. Teraz takie czasy że byś pewnie z czasem miał też troche pracy zdalnej