matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torre dwa razy wrzuca na ługi słupek i dwa razy nikogo tam nie ma....
0
@Lucerfi nie gramy jestesmy tylko na boisku
1
Kurde zamiast narzekać to trzeba było stawiać grubo na 0-0
0
@Esteban_ To już matematycznie zapewniony mistrz? Kurde szybko byłem pewny że podobnie punktowo stoją.
0
Pół godziny za nami i najladniejsza akcja Xaviego
0
@sendesara No to jak sobie wyobrażasz jego grę w wieku +36lat?
2
@Comentateiro Już to pisałem parę razy wiele lat temu. Messi może grać spokojnie do 40stki tylko jako typowa 10 już bez jakiś rajdów i dryblingów. Bez sprintów ale więcej przebieganych km na mecz.
1
Ja dalej w niego mocno wierze.
0
@tbas Robi wrażenie. Tutaj na 16 miejscu https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-the-50-most-exciting-teenagers-in-world-football-2023/4
0
@Essos Nieźle odbiera piłkę :) https://prnt.sc/apQsrSyLxwBn
0
@626 tak wiem oglądałem ale nie jest szybkim zawodnikiem
1
Potrzebujemy niby szybkich skrzydłowych ale City z Bayernem grali Grealishem i Bernardo i dali radę. Do tego bez bocznych obrońców. Ciekawie to Pep ustawił.
1
https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-the-50-most-exciting-teenagers-in-world-football-2023/5
Co sądzicie o powiedzmy top10? Kto za wysoko kto za nisko a kogo brakuje? Na pewno nie wiem skąd się wziął Sesko na 3 miejscu.
1
@karci0 Mam to samo. Prawie żadnych innych meczu nie oglądam niż Barcy a tu taki spektakl.
3
Ależ ten wiatr przeszkadza Upamecano
0
Lubię oglądać grę Grealisha. Swietny zawodnik nie wiem skąd tu tyle krytyki na niego
11
Super komentarz. Gdyby trafił Gundogan było by 2-0 dla City. Co on nie powie
0
@Kondziubarca Niby tak choć ostatnio sie przełamał ale jednak gra z seniorami a Yamal w u19 Barcy
0
Czy Yamal ma podobny potencjał co Endrick? Jak myślicie?
0
@AlexDark00 Oddałbym Raphinhe i Ferrana za niego
0
@supraomnes1 Ja kibicuje żeby powstała Superliga to nie trzeba będzie ich gonić w LM :)
0
@Fabik87 Fajnie by było jakby zadebiutował jeszcze w tym sezonie. Idealna okazja do tego jak liga wygrana.
0
@Kaziol47 A skąd info że ma dostać szanse?
0
Team Valverde ...
0
@The_Man Ten profil jego ja edytowałem na szybko :) Opanowanie miał chyba 13/14
1
Uaktualniony profil Gaviego w Football Manager. Zwróćcie też uwagę na ulubione zagrania w prawym dolnym rogu :D
https://prnt.sc/mhA_TBKlExv3
4
@Sawik_10 Ileż było takich idealnych...
10
@require Drętwy jak Raphinha
0
@hayek Tylko w takim razie jak to możliwe że mamy 12 pkt przewagi w lidze?
0
@barcelonaLM Szkoda, że Porro nam przepadł no ale w sumie i tak był poza zasięgiem finansowym. On pasowałby do nas idealnie.