0

Torre dwa razy wrzuca na ługi słupek i dwa razy nikogo tam nie ma....

0

@Lucerfi nie gramy jestesmy tylko na boisku

1

Kurde zamiast narzekać to trzeba było stawiać grubo na 0-0

0

@Esteban_ To już matematycznie zapewniony mistrz? Kurde szybko byłem pewny że podobnie punktowo stoją.

0

Pół godziny za nami i najladniejsza akcja Xaviego

0

@sendesara No to jak sobie wyobrażasz jego grę w wieku +36lat?

2

@Comentateiro Już to pisałem parę razy wiele lat temu. Messi może grać spokojnie do 40stki tylko jako typowa 10 już bez jakiś rajdów i dryblingów. Bez sprintów ale więcej przebieganych km na mecz.

1

Ja dalej w niego mocno wierze.

0

@Essos Nieźle odbiera piłkę :) https://prnt.sc/apQsrSyLxwBn

0

@626 tak wiem oglądałem ale nie jest szybkim zawodnikiem

1

Potrzebujemy niby szybkich skrzydłowych ale City z Bayernem grali Grealishem i Bernardo i dali radę. Do tego bez bocznych obrońców. Ciekawie to Pep ustawił.

1

https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-the-50-most-exciting-teenagers-in-world-football-2023/5

Co sądzicie o powiedzmy top10? Kto za wysoko kto za nisko a kogo brakuje? Na pewno nie wiem skąd się wziął Sesko na 3 miejscu.

1

@karci0 Mam to samo. Prawie żadnych innych meczu nie oglądam niż Barcy a tu taki spektakl.

3

Ależ ten wiatr przeszkadza Upamecano

0

Lubię oglądać grę Grealisha. Swietny zawodnik nie wiem skąd tu tyle krytyki na niego

11

Super komentarz. Gdyby trafił Gundogan było by 2-0 dla City. Co on nie powie

0

@Kondziubarca Niby tak choć ostatnio sie przełamał ale jednak gra z seniorami a Yamal w u19 Barcy

0

Czy Yamal ma podobny potencjał co Endrick? Jak myślicie?

0

@AlexDark00 Oddałbym Raphinhe i Ferrana za niego

0

@supraomnes1 Ja kibicuje żeby powstała Superliga to nie trzeba będzie ich gonić w LM :)

0

@Fabik87 Fajnie by było jakby zadebiutował jeszcze w tym sezonie. Idealna okazja do tego jak liga wygrana.

0

@Kaziol47 A skąd info że ma dostać szanse?

0

Team Valverde ...

0

@The_Man Ten profil jego ja edytowałem na szybko :) Opanowanie miał chyba 13/14

1

Uaktualniony profil Gaviego w Football Manager. Zwróćcie też uwagę na ulubione zagrania w prawym dolnym rogu :D

https://prnt.sc/mhA_TBKlExv3

4

@Sawik_10 Ileż było takich idealnych...

10

@require Drętwy jak Raphinha

0

@hayek Tylko w takim razie jak to możliwe że mamy 12 pkt przewagi w lidze?

0

@barcelonaLM Szkoda, że Porro nam przepadł no ale w sumie i tak był poza zasięgiem finansowym. On pasowałby do nas idealnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?