1

@Pawel13sz Przyszły kapitan :)

0

@Survier Przypomnij proszę kto miał najwięcej asyst w poprzednim sezonie La liga?

0

Możecie wziąć do Barcy 5 zawodników z tej listy. Jeśli byście jeszcze mieli ustalić kolejność o najbardziej pożądanego to jakby to wyglądało u Was? (na screenie nie zmieścił się Livramento i Adeyemi). Pomińmy Messiego, Mbappe i Haalanda bo oprócz Messiego to raczej oczywiste

https://prnt.sc/RImquwg7Wm1M

Moja 5:

1) Bellingham
2) Wirtz
3) Roque
4) Porro
5) Gvardiol

1

@Danny Gaucho Jak Ty tak wszystko szybko znajdujesz?

0

Rośnie nam następca Rivaldo.

0

@Arkon A Chamberlain?

0

@Nhyz no w sumie... Może kwestia tego że traktowałem go zawsze jako rapera

0

Ciężko uwierzyć w to że gość osiągnął tak duży sukces...


0

@Rust_Cohle Busi i tak ani raz by nie skorzystał z tej karty :(

0

@Limit_l3ss Dlatego ja bym chciał żeby zakontraktowali Adame Traore. Jest za darmo do wzięcia. Idealny joker których wchodzi z ławki i robi dym na skrzydle.

0

@Jakchcesz Ale w sumie i tak nikt nie odpisał czy może być tak samo dobry tylko jaki Pedri jest w porównaniu z młodym Brujne.

0

Myślicie że Pedri ma potencjał żeby tak dobrym w przyszłości jak De Bryune? Wiem że to inny profil zawodnika ale co myślicie?

0

@Anonymus0608 Oglądam Barce od jakiś 25 lat więc wiem co piszę. Oczywisice nie ma co brać tych słów dosłownie ale prawda była taka że strata u niego piłki była raz na ruski rok

27

@Anonymus0608 Nigdy nie widziałem żeby Xavi tracił piłki i w 99 procentach wybierał najlepszą opcję podania. On grał tak jakby siedział przed tv i grał w fife. Widział wszystko

0

Stegena tylko szkoda

0

Dawaj betonie tego Yamala

0

Gavi ma tragiczny strzał. Co mecz uderza że ledwo piłka leci.

0

Dawać Torre i Yamala gorzej nie będzie

1

@MesQueUnClub96 mozesz przybliżyć o co chodzi?

1

@Iniesta8i On w Fifie i FMie zawsze robiony przeciętnie fizycznie.

1

@shaun Brujne. .

1

@Cotutajsiedzieje Zawsze się zastanawiam po co ktoś ryzykuje strzał w środek po ziemi. Przecież bramkarz jak się rzuca może dostać w nogę.

0

Ale by było super jakby zadebiutował dzisiaj Yamal.

0

A jak gra dzisiaj następca Alvesa Yan Couto?

0

Włączyłem mecz i Vinicius gościa odpycha chamsko i 0 reakcji sędziego. To są jaja.

0

Włączyłem sobie Real hehe można w spokoju delektować

3

Kurde szkoda że nakłada się jutro ten mecz Barcy z City ;/

1

"Tym, którzy niegdyś się z niego nabijali, powinno być teraz głupio. Éder Militão uporał się z przytłaczającą krytyką i w ciągu dwóch ostatnich sezonów stał się najlepszym środkowym obrońcą na świecie. Zawodnikiem, bez którego obecnie nikt nie wyobraża sobie Realu Madryt. Zawodnikiem, który nikomu nie pozwolił płakać po Sergio Ramosie. Ale droga do osiągnięcia takiego statusu wcale nie była usłana różami."

Ze strony Realu. :) Jest kozak ale Araujo lepszy albo ten sam poziom.

3

@Tridente2015 Odszedł Leo i gramy od tego czasu w Lidze Europy.

0

@Herato Dałbym tak jak napisałeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?