matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fati popsuł ale coraz lepiej i tak wyglada. Łapie dynamikę i większy luz. Niech zostaje a Ferran out.
0
Gavi powinien grać jeszcze mecze w Barcy B.
0
@kamiVeB Ja wciaz w niego mocno wierzę. Niech zostanie a odejdzie Ferran
1
@Emhyr Yamala :)
0
@Krzysztof1987 Dembele ma podatność na kontuzje 16/20 więc całkiem sporo
2
@Jakchcesz Nigdy nie miałem problemów z alko ale z dnia na dzień stwierdziłem że nic nie pije i tak już z 14 miesięcy minęło :)
0
Brawo Raphinha ;/ https://prnt.sc/17zUtqGhJNZh
0
WTF? Ludogorec?
https://prnt.sc/k6fUdCjSqgZk
0
@Emhyr Dokładnie widzimy to u Roberto :)
0
@Emhyr Sporo już urósł ciekawe na jakiej pozycji docelowo będzie grał. @ViscaBarca123 Pisał raz, że można by było go wykorzystać w przyszłości jako napastnika.
0
Odnośnie Yamala mam nadzieje że nie urośnie jeszcze sporo. Żeby nie był jak tyczka z ponad 190 cm :)
0
Juve anulowali to odjęcie pkt w lidze?
0
@MrPGG Dembele też połamany :) Wraca po kontuzji.
0
@Krzysztof1987 https://prnt.sc/SZnGDmxMq21v było ciężko ale się udało.
1
@Ptasior To FM22. Ogólnie na ławie go daje w lidze ale tutaj stwierdziłem że niech zagra jak doświadczony a Christensen kontuzjowany.
0
Trzymajcie kciuki :)
https://prnt.sc/1_tw85yWeY8Y
4
@Jakchcesz Plus u niego jest taki że nawet jak jest bez formy czy bez rytmu meczowego to ma ten magic touch i posyła ciasteczka w pole karne.
4
@sokot Nawet dynamika jakby wróciła i to piękne podanie do Raphinhy z fałsza.
2
Ciekawe czy ten Yamal byłby taki cwany jakby grał przeciwko 11 hehe
2
Zwiększają się szansę na debiut Yamala
0
@JarekS Liverpool mocno się o niego stara
1
Montoya i Miranda fajnie ich zobaczyć razem po latach
0
@Rust_Cohle To daj znać jak się gra na Xboxie
0
@Lanosss Może tak być xD
0
Piękną grupę wylosowałem :( https://prnt.sc/pv_wKIhviXCx
14
Uwielbiam jego sty gry. Oby napisał wielką historię w Barcy.
0
@JarekS Fajnie by było jego mieć na Dmie :) Araujo miałby kumpla z Urugwaju.
https://fminside.net/players/3-fm-23/78084541-manuel-ugarte
0
@JarekS Czyli coś takiego i Messi za Fatiego. https://prnt.sc/ptxRwc62kNaP
0
@matirix20
0
Ja jestem wielkim fanem Dembusia. Warto przypomnieć jego mecz z Sociedad