2

Fati popsuł ale coraz lepiej i tak wyglada. Łapie dynamikę i większy luz. Niech zostaje a Ferran out.

0

Gavi powinien grać jeszcze mecze w Barcy B.

0

@kamiVeB Ja wciaz w niego mocno wierzę. Niech zostanie a odejdzie Ferran

1

@Emhyr Yamala :)

0

@Krzysztof1987 Dembele ma podatność na kontuzje 16/20 więc całkiem sporo

2

@Jakchcesz Nigdy nie miałem problemów z alko ale z dnia na dzień stwierdziłem że nic nie pije i tak już z 14 miesięcy minęło :)

0

Brawo Raphinha ;/ https://prnt.sc/17zUtqGhJNZh

0

0

@Emhyr Dokładnie widzimy to u Roberto :)

0

@Emhyr Sporo już urósł ciekawe na jakiej pozycji docelowo będzie grał. @ViscaBarca123 Pisał raz, że można by było go wykorzystać w przyszłości jako napastnika.

0

Odnośnie Yamala mam nadzieje że nie urośnie jeszcze sporo. Żeby nie był jak tyczka z ponad 190 cm :)

0

Juve anulowali to odjęcie pkt w lidze?

0

@MrPGG Dembele też połamany :) Wraca po kontuzji.

0

@Krzysztof1987 https://prnt.sc/SZnGDmxMq21v było ciężko ale się udało.

1

@Ptasior To FM22. Ogólnie na ławie go daje w lidze ale tutaj stwierdziłem że niech zagra jak doświadczony a Christensen kontuzjowany.

0

Trzymajcie kciuki :)

https://prnt.sc/1_tw85yWeY8Y

4

@Jakchcesz Plus u niego jest taki że nawet jak jest bez formy czy bez rytmu meczowego to ma ten magic touch i posyła ciasteczka w pole karne.

4

@sokot Nawet dynamika jakby wróciła i to piękne podanie do Raphinhy z fałsza.

2

Ciekawe czy ten Yamal byłby taki cwany jakby grał przeciwko 11 hehe

2

Zwiększają się szansę na debiut Yamala

0

@JarekS Liverpool mocno się o niego stara

1

Montoya i Miranda fajnie ich zobaczyć razem po latach

0

@Rust_Cohle To daj znać jak się gra na Xboxie

0

@Lanosss Może tak być xD

0

Piękną grupę wylosowałem :( https://prnt.sc/pv_wKIhviXCx

14

Uwielbiam jego sty gry. Oby napisał wielką historię w Barcy.

0

@JarekS Fajnie by było jego mieć na Dmie :) Araujo miałby kumpla z Urugwaju.

https://fminside.net/players/3-fm-23/78084541-manuel-ugarte

0

@JarekS Czyli coś takiego i Messi za Fatiego. https://prnt.sc/ptxRwc62kNaP

0

0

Ja jestem wielkim fanem Dembusia. Warto przypomnieć jego mecz z Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?