0

Szkoda że Wirtz ma taki długi kontrakt ;/ Do 2027 r.

3

@fcbheroes Na Fame Mma mówili raz że sam obiektyw najlepszej kamery chyba około 100 tys zł...

0

Fati strzeli na 0-5

1

@Damian11 Chyba że Haaland do nas wpadnie to szansa jakąś by byla

0

@Xxxbarca4ever I do tego Gavi już tam był który popsuł

1

@agaFCB Bez przesady. Najczęściej faulowany nasz zawodnik

1

@Krystian1588 Ciekawe na ile gościa zawiesza

0

@joloskyy Może w kadrze go chce zobaczyć :)

3

@Firestone też jestem fanem tego uderzenia. Coś pięknego

0

@AlexDark00 u mnie w finale lm grając z kontuzją strzelił hattricka

0

@Essos Mateusz Borek i kiedyś Laskowski ale dzisiaj mnie jakoś irytuje jak co chwile głupie żarty opowiada.

0

Ciekawostka . Tak się prezentuje Ruben w FM.

https://prnt.sc/QbmnPAP3girL

1

@Rust_Cohle Ale jednak chyba z 90 procent pilkarzy ubóstwia Pepa.

2

@Ukasz Dobry dobór słów

0

0

I co robimy z tym Roberto?

https://prnt.sc/8Cc02-_FOExo

0

@MateuszDoniec Ale mieć obu to było by to coś pięknego.

0

@AmigoBlancos Ni bredzi jakby nie było bo podkreśla zawsze że nie ma rodziny i dlatego sobie układa dzień jak mu pasuje

0

@AmigoBlancos Szkoda że nagranie się skończyło za wcześnie. Borek się z tego co pamiętam śmiał bo zapytał Pudziana o której chodzi spać. Odpowiedział Mariusz chyba że o 22 wiec śpi tyle h coc przeciętny człowiek :)

4

@Rust_Cohle Zimny.

0

@tomcias10 Nie no jest jednak spora różnica. 4-1 na korzyść Busiego a ma mniej meczy rozegranych.

0

@tomcias10 To i tak więcej niż Pedri :) Ale widzę tylko 1 na 44 mecze we wszystkich rozgrywkach.

0

@kuz Amrabat zaliczył kiedyś gola albo asystę?

3

Finał LM Alba czerwo Lewy gra z kontuzją! Dogrywka 15 minut do końca. Trzymajcie kciuki :)

https://prnt.sc/uZ5hwQTQA6rz

1

Jutro finał LM. Co robi nasz kochany Dembele?

https://prnt.sc/fowJIbU478AU

0

@partymaker Widziałeś teraz jak się zachował bramkarz Milanu? Nie czekał tylko od razu skrócił kat i zatrzymał Giroud.

0

Barella czy Tonali?

0

@partymaker No może przesadziłem ale co to zmienia.

0

@Comfortable_ale powinien skrócić kąt a nie czekać na egzekucję. Stegen bez formy rok temu własnie tak się zachowywał.

0

Czemu ten bramkarz nie wyszedł tylko stoi prawie na linii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?