matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Wirtz ma taki długi kontrakt ;/ Do 2027 r.
3
@fcbheroes Na Fame Mma mówili raz że sam obiektyw najlepszej kamery chyba około 100 tys zł...
0
Fati strzeli na 0-5
1
@Damian11 Chyba że Haaland do nas wpadnie to szansa jakąś by byla
0
@Xxxbarca4ever I do tego Gavi już tam był który popsuł
1
@agaFCB Bez przesady. Najczęściej faulowany nasz zawodnik
1
@Krystian1588 Ciekawe na ile gościa zawiesza
0
@joloskyy Może w kadrze go chce zobaczyć :)
3
@Firestone też jestem fanem tego uderzenia. Coś pięknego
0
@AlexDark00 u mnie w finale lm grając z kontuzją strzelił hattricka
0
@Essos Mateusz Borek i kiedyś Laskowski ale dzisiaj mnie jakoś irytuje jak co chwile głupie żarty opowiada.
0
Ciekawostka . Tak się prezentuje Ruben w FM.
https://prnt.sc/QbmnPAP3girL
1
@Rust_Cohle Ale jednak chyba z 90 procent pilkarzy ubóstwia Pepa.
2
@Ukasz Dobry dobór słów
0
@Krzysztof1987 https://prnt.sc/OfDd5Yj7mjxJ Alba też :)
0
I co robimy z tym Roberto?
https://prnt.sc/8Cc02-_FOExo
0
@MateuszDoniec Ale mieć obu to było by to coś pięknego.
0
@AmigoBlancos Ni bredzi jakby nie było bo podkreśla zawsze że nie ma rodziny i dlatego sobie układa dzień jak mu pasuje
0
@AmigoBlancos Szkoda że nagranie się skończyło za wcześnie. Borek się z tego co pamiętam śmiał bo zapytał Pudziana o której chodzi spać. Odpowiedział Mariusz chyba że o 22 wiec śpi tyle h coc przeciętny człowiek :)
4
@Rust_Cohle Zimny.
0
@tomcias10 Nie no jest jednak spora różnica. 4-1 na korzyść Busiego a ma mniej meczy rozegranych.
0
@tomcias10 To i tak więcej niż Pedri :) Ale widzę tylko 1 na 44 mecze we wszystkich rozgrywkach.
0
@kuz Amrabat zaliczył kiedyś gola albo asystę?
3
Finał LM Alba czerwo Lewy gra z kontuzją! Dogrywka 15 minut do końca. Trzymajcie kciuki :)
https://prnt.sc/uZ5hwQTQA6rz
1
Jutro finał LM. Co robi nasz kochany Dembele?
https://prnt.sc/fowJIbU478AU
0
@partymaker Widziałeś teraz jak się zachował bramkarz Milanu? Nie czekał tylko od razu skrócił kat i zatrzymał Giroud.
0
Barella czy Tonali?
0
@partymaker No może przesadziłem ale co to zmienia.
0
@Comfortable_ale powinien skrócić kąt a nie czekać na egzekucję. Stegen bez formy rok temu własnie tak się zachowywał.
0
Czemu ten bramkarz nie wyszedł tylko stoi prawie na linii?