matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym karnym do dzisiaj się zastanawiam jak Dybala nie bał się w finale MS strzelić po ziemi w środek bramki.
0
@kamyk_23 z planu szybcy i wściekli hehe
0
@barcelonaLM niech dolicza 15 minut
1
@JarekS Dzięki za listę :) Z takich oczywistych to tylko Moukoko brakło ale nie wiadomo ile on ma lat :)
0
@JarekS A z u-18 z całego świata to kto jeszcze Ci wpadł tak w oko jak Guler?
0
@JarekS A kto Twoim zdaniem ma większy potencjał? Guler czy Yamal?
0
Kounde coś Ty zrobił :)
https://prnt.sc/tb-HFCH0RHwZ
0
@Adamski69 Zdominuje NBA.
2
@colossus Dziwna sytuacja bo mam to samo i tego nie pamiętałem.
4
@Cotutajsiedzieje Jeden z najgorszych momentów jak oglądam futbol od ponad 20 lat. Wstałem od tv i musiałem się przewietrzyć nawet nie oglądałem powtórek gola. I gadałem do siebie że to jest niemożliwe i nie dzieje się naprawdę :)
0
@Xwowrak Na jakiej to jest platformie?
0
@Pewex Właśnie przed chwilą się zastanawiałam czy warto obejrzeć i czytałem o tym serialu na filmweb.
0
@mekston Może być trochę krócej bo on bazuje na szybkości.
6
Wizja gry w środku Frankie z Kimmichem to coś pięknego.
0
Jak Wam się podoba lista najlepszych piłkarzy świata (stan przed mundialem)
https://prnt.sc/SoExLs_4SvQe
0
@ranger3120 Max 100 km ale to już jest ryzyko.
1
@Kapiczek Ja zdecydowanie Arabów. Co innego jakbym był w wieku 31/32 lat ale 36 i po przejściu piłki nożnej idealny czas na piłkarską emeryturę.
0
@xvcWinterSoldier grubo
0
@xvcWinterSoldier Za co?
0
@tbas https://prnt.sc/D0j34Pv-7QXg
A za ile byś chciał go sprzedać. Ja dostałem za niego 18.5 mln.
0
@MessiTheBesst Jeszcze gra w pomocy :)
0
@LM10GOAT Ja bym go tak nie linczował za ten faul. Na powtórkach to tak wygląda brutalnie ale piłka jest bardzo dynamiczna. Chciał na piłkę i lekko noga poszła mu do góry. To nie było raczej umyślne.
1
@takisobiektos A co mu się stało?
0
@goldmetaxa Gdzie najlepiej zobaczyć jak to ma wyglądać?
0
@partymaker Tak na pewno będzie zrobiony z wielkim potencjałem. Gram w fma 22 to stworzyłem Endricka było łatwo bo jest już profil w fm23 i Yamala. Obu dałem potencjał -10
3
@ViscaBarca123 Taka ciekawostka dla Ciebie. Stworzyłem Yamala jakiś czas temu w Fma głównie opierając się na Twoich artykułach o nim :) https://prnt.sc/3y9_JKc2T9L9
0
@Krzysztof1987 Piękny będą mieli atak z Endrickiem
0
@tbas Wiesz gdzie może obejrzeć powtórkę Diego z Balboa?
1
@maroon Jednak nie. Wiadomo że to ekstremalne ale w każdej chwili możesz iść spać odpocząć itp. W F1 faktycznie obciążenia, skupienie jest na jakimś absurdalnym poziomie.
0
@Explode przecież on sam nie gra.