matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Odnośnie De Jonga masz rację ale nie sądzisz że mógłby się tego nauczyć? Czy za późno już na to?
0
Odnośnie Rzeźniczaka po co on w ogóle dał ten wywiad ;/ Po co się sam pogrążył?
21
@Encore Jednak nie jest taki dobry.
1
@kuz On grał w tym sezonie ofensywnego.
2
@ShawnC Jak to mawia klasyk. Nic nie umie oprócz strzelania goli hehe
0
No i gdzie fichado z Arda? Na co oni czekaja
0
@Rysiu Ostry mnie nie wiem czemu drażnił i jego twórczość. A co zrobił bo nie jestem w temacie?
0
@St0bierrrr Chade uwielbiam bardziej chodziło mi o zagranicznych.
0
Najwybitniejsi/najlepsi/ulubieni raperzy w historii?
Ja od lat niezmiennie uwielbiam 2pac i Eminema. Niezbyt oryginalnie ale tak jest :)
Mam zamiar posłuchać inne legendy. Kto tam jeszcze jest warty polecenia? Nas, Biggie i kto jeszcze? Może coś polecacie z poza Ameryki?
10
@marcinK0000 Przecież po to go ściągnęliśmy żeby grał w pierwszym Kapitan City który zdobył u Pepa potrójną koronę miałby grzać ławkę?
1
" W wieku Gaviego Gündoğan był jeszcze w ekipie Nurnberg U-19"
Dlatego dajmy trochę czasu takim zawodnikom jak Gavi Fati czy Balde.
0
@qbuteq https://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992
1
Co sądzicie o serialu Sherlock?
To jest chyba jedyny serial z absolutnego topu (chodzi mi o ranking filmweb) że oceniłem go tak nisko na 4. Tak to 7-10. Nie rozumiem tak wysokiej oceny i takiego fenomenu jeśli chodzi o ten serial.
0
@fart A jak to jest w NBA w tych draftach? Zależy coś od ,łodego gracza gdzie trafi? Czy SAS wybierają go i musi tam grać?
1
Jakie Niemcy? Dawaj do nas!
2
@Kondziubarca Po wywiadzie z Lewym jest to może już na spokoju krytykować
0
@JarekS No właśnie ten wzrost Yamala mnie trochę "martwi" Ale jak tak dalej będzie rósł to będzie jak w fmie "Tyczkowaty napastnik"
0
@JarekS czyli jakby powiedzmy razem byli w Barcy to byś odpalił Yamala w sumie ja też ale ciężki wybór
0
Wymienili Byście Yamala za Arde Gulera? @ViscaBarca123 @JarekS
4
@PIWOSZ89 Czysta głupota jak bierze 66 i nie ma czego tłumaczyć.
0
@JarekS To jest nas trójka ja też cały czas odświeżam laramble i czekam na dobre info odnośnie Gulera.
1
@IronSanHybrid Uniwersum Stano to coś pięknego.
0
Laporta musisz!!!
0
@BlaseR9 https://fminside.net/players/3-fm-23/2000095783-vitor-roque
0
W FM z update jest już Lamine Yamal. Taki ma profil.
https://prnt.sc/IWYX__hyCuCT
Endrick go miażdży https://prnt.sc/RKzDCnEzNT89
0
Jakby ktoś chciał przetestować FM23 to jest na steamie za darmo na 3 dni.
6
@Derean I dobrze niech się dzieje coś w tej la liga bo było coraz nudniej i wszyscy do Anglii idą.
0
Mbappe i Bellingham mają być w Realu to niech Laporta z Alemanym kupią Arde. Za parę lat będzie śmigał z Yamalem u nas :)
1
@Medium Ale grubo że 250 baniek transfer z 1 rocznym kontraktem...
1
@tomek8756 Alba