matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Często są tutaj narzekania na nowe stroje Barcy. Że Nike robi brzydkie że za cienkie pasy, za dużo bordowego itp itp. Jednak śmieszą mnie to jak jakiś klub ma 1 kolor. Co się zmienia w koszulkach takiego LFC, Manutd czy Realu? Przecież co roku wyglądają prawie tak samo.
2
Chyba trochę za mocny na Barcę B.
0
@JaroCoach Nie wiem na ile rzetelne ale mam zapisane dwa linki w przeglądarce.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
https://salarysport.com/football/la-liga/barcelona/
0
Barca ma słabo sytuacje finansową ale musi w końcu odrzucać takie oferty. Rynek tak zwariował że chcąc nie chcąc taki Kessie jest dużo więcej warty niż 20 baniek.
0
@DaPidejpi Juninho z Barcą. Valdes aż wpadł z zachwytu do bramki.
0
@Geble No właśnie...
0
@reakwon ok dzięki sprawdzę
0
@Artysta9 Podania 17 to mało i to dla DMa? Z defensywnych pomocników tylko oni mają oczko wyżej oprócz Kroosa https://prnt.sc/8RdtNsJadKk0
0
Niezły Brozo w Fmie
https://prnt.sc/OFrC2YMlxOUh
0
Trochę martwi 0 goli i 0 asyst w poprzednim sezonie.
0
@Kidd Nie lubię w przeglądarce ale chyba nie mam wyjścia. Kombinuje ale aplikacja nie chce ruszyć.
0
Miał ktoś z Was problem z Whatsup na laptopie? Jakaś aktualizacja się ściągnęła i nie działa aplikacja. Pobrałem ponownie instaluje wychodzi takie okienko https://prnt.sc/XSX-F7lyk1bQ
Klikam pobierz nową aplikację i już się później nic nie dzieje ;/
0
@Rust_Cohle 5,5
2
@Compadre Dwa oglądałem i słabo. Ale obejrzę ten 3 bo wszyscy chwala
0
Ma ktoś link do tej straty Parejo z Sevillą co padła bramka? Wczoraj to ktoś wrzucił.
0
Przyznać się kto jedzie na Life Balance Congress?
2
@QQL5 Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu :)
2
@gumaz Cera naczynkowa więc czerwienienie się na twarzy.
1
@MESSIah16 Araujo jeszcze nigdy nie zagrał w fazie pucharowej LM. Też miał pecha i nie zagrał na MŚ przez kontuzje. Jest świetny ale jego czas i popularność jeszcze nadejdzie.
0
@Cotutajsiedzieje Nie prawda. Nie przyzna się do tego ale wciąż próbuje strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Może mu się uda w Miami.
0
@szkutnik91 Przecież napisałem to z ironią
0
Miał być Arda Guler a będzie Parejo. Czego nie rozumiecie?
1
@arczis92 Są. Modric, Silva, Thiago, Pogba.
1
A Stano będzie na tym całym Life Work Balance? Było by śmiesznie
2
https://prnt.sc/gEUwM8HK5UNf
najdroższy z tych najstarszych :)
0
@Kengo Ibra lepsze Anglikom strzelił.
0
@pioz123 Może warto przetestować. Środek obrony Araujo z Kounde a przed nimi Duńczyk.
0
@Rewolucja123 Odnośnie De Jonga masz rację ale nie sądzisz że mógłby się tego nauczyć? Czy za późno już na to?
0
Odnośnie Rzeźniczaka po co on w ogóle dał ten wywiad ;/ Po co się sam pogrążył?
21
@Encore Jednak nie jest taki dobry.