1

Często są tutaj narzekania na nowe stroje Barcy. Że Nike robi brzydkie że za cienkie pasy, za dużo bordowego itp itp. Jednak śmieszą mnie to jak jakiś klub ma 1 kolor. Co się zmienia w koszulkach takiego LFC, Manutd czy Realu? Przecież co roku wyglądają prawie tak samo.

2

Chyba trochę za mocny na Barcę B.

0

0

Barca ma słabo sytuacje finansową ale musi w końcu odrzucać takie oferty. Rynek tak zwariował że chcąc nie chcąc taki Kessie jest dużo więcej warty niż 20 baniek.

0

@DaPidejpi Juninho z Barcą. Valdes aż wpadł z zachwytu do bramki.

0

@Geble No właśnie...

0

@reakwon ok dzięki sprawdzę

0

@Artysta9 Podania 17 to mało i to dla DMa? Z defensywnych pomocników tylko oni mają oczko wyżej oprócz Kroosa https://prnt.sc/8RdtNsJadKk0

0

Niezły Brozo w Fmie

https://prnt.sc/OFrC2YMlxOUh

0

Trochę martwi 0 goli i 0 asyst w poprzednim sezonie.

0

@Kidd Nie lubię w przeglądarce ale chyba nie mam wyjścia. Kombinuje ale aplikacja nie chce ruszyć.

0

Miał ktoś z Was problem z Whatsup na laptopie? Jakaś aktualizacja się ściągnęła i nie działa aplikacja. Pobrałem ponownie instaluje wychodzi takie okienko https://prnt.sc/XSX-F7lyk1bQ

Klikam pobierz nową aplikację i już się później nic nie dzieje ;/

0

2

@Compadre Dwa oglądałem i słabo. Ale obejrzę ten 3 bo wszyscy chwala

0

Ma ktoś link do tej straty Parejo z Sevillą co padła bramka? Wczoraj to ktoś wrzucił.

0

Przyznać się kto jedzie na Life Balance Congress?

2

@QQL5 Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu :)

2

@gumaz Cera naczynkowa więc czerwienienie się na twarzy.

1

@MESSIah16 Araujo jeszcze nigdy nie zagrał w fazie pucharowej LM. Też miał pecha i nie zagrał na MŚ przez kontuzje. Jest świetny ale jego czas i popularność jeszcze nadejdzie.

0

@Cotutajsiedzieje Nie prawda. Nie przyzna się do tego ale wciąż próbuje strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Może mu się uda w Miami.

0

@szkutnik91 Przecież napisałem to z ironią

0

Miał być Arda Guler a będzie Parejo. Czego nie rozumiecie?

1

@arczis92 Są. Modric, Silva, Thiago, Pogba.

1

A Stano będzie na tym całym Life Work Balance? Było by śmiesznie

2

https://prnt.sc/gEUwM8HK5UNf

najdroższy z tych najstarszych :)

0

@Kengo Ibra lepsze Anglikom strzelił.

0

@pioz123 Może warto przetestować. Środek obrony Araujo z Kounde a przed nimi Duńczyk.

0

@Rewolucja123 Odnośnie De Jonga masz rację ale nie sądzisz że mógłby się tego nauczyć? Czy za późno już na to?

0

Odnośnie Rzeźniczaka po co on w ogóle dał ten wywiad ;/ Po co się sam pogrążył?

21

@Encore Jednak nie jest taki dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?