matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MatBac1991 Bardziej Guti/Ozil
0
@Survier Trochę żałuje że nie zacząłem kilka lat wcześniej treningów ale jak to mówią nigdy nie jest za późno. Oczywiście to że będę trenował to nie znaczy że chce ludzi lać na ulicy ale raczej fajnie mieć uczucie że w kryzysowej sytuacji albo nawet na jakiejś głupiej imprezie przy jakimś starciu człowiek wie że coś umie.
0
@Artysta9 Choc Yamal strasznie rośnie jeszcze się może okazać że będzie miał ponad 190 cm wzrostu i zrobią z niego 9.
0
@Castro A co myślisz o tym co Szreko napisał? Że ktoś kto trenuje boks poradzi sobie z większością gości na ulicy? Mam 35 lat i w tym roku zapisuje się na treningi indywidualne boksu. Dla ogólnej sprawności trochę pasji (od paru lat śledzę i oglądam sporty walki) Chciałbym full MMA alle miałem krzyżywe w obu kolanach operowane i jedna nogę mam mniej stabilna dlatego chcę zacząć na spokoju właśnie od treningu boksu
0
Można gdzieś zobaczyć knockout na Kasjo?
0
@Artysta9 Na prawym będzie Dembele i Yamal :)
0
@OldMc84 No właśnie już widziałem różne newsy ze jest kibicem Barcy a e innych źródłach że Realu.
1
Trochę nisza konkursy wsadów ale wciągnęło mnie i oglądam całe. Małolaty z polski są świetni ale to co chłopak w zółtych spodenkach robi wsady to jakbym młodego Vinca Cartera widział. Przykładowy jego wsad w 35 minucie!
2 minuty później też kosmos.
0
@Colon Gola dobrze pamiętam ale w ogóle nie kojarzyłem tej akcji że to Beckham asystował.
3
@Colon Lepsza technika niż nas reprezentanci :(
0
Dawać mi tego Arde!
1
@PietrasCoelho Mi się wydaje że Araujo już jest w top 5 na świecie :)
0
Umtiti w prime czy Araujo?
0
Tylko czy Nico jest od niego gorszy?
2
@tbas Śmierć na miejscu :(
1
@DonCarletto dzięki zamykam.
0
Mam buldoga Francuskiego to znaczy że nie kocham zwierząt?
0
https://prnt.sc/sO8KTYjX3-WQ
Mam dziwny problem. Mam odnowioną subskrypcję od dzisiaj Microsoft365. Włączam Microsoft Word trzeba się zalogować wpisuje emaila ale w następnym okienku nic się nie da wpisać. Skopiować do okienka też się nie da ;/ Macie jakiś pomysł na to?
0
Piękna informacja oby się udało!
0
@Emhyr Ale w miarę solidny jest https://fminside.net/players/3-fm-23/67043255-oriol-romeu
edit: przys. i szyb po 7? To Busi ma 9,10 :|
0
@Rust_Cohle Ściema jakaś ale tak to by były chore skrzydła.
1
@JarekS Właśnie chyba podkradnę Realowi Tchouameniego. Przyda się więcej siły w Barcy i przy okazji osłabię Real :)
https://prnt.sc/GeiwCktbMNhZ
1
Często są tutaj narzekania na nowe stroje Barcy. Że Nike robi brzydkie że za cienkie pasy, za dużo bordowego itp itp. Jednak śmieszą mnie to jak jakiś klub ma 1 kolor. Co się zmienia w koszulkach takiego LFC, Manutd czy Realu? Przecież co roku wyglądają prawie tak samo.
2
Chyba trochę za mocny na Barcę B.
0
@JaroCoach Nie wiem na ile rzetelne ale mam zapisane dwa linki w przeglądarce.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
https://salarysport.com/football/la-liga/barcelona/
0
Barca ma słabo sytuacje finansową ale musi w końcu odrzucać takie oferty. Rynek tak zwariował że chcąc nie chcąc taki Kessie jest dużo więcej warty niż 20 baniek.
0
@DaPidejpi Juninho z Barcą. Valdes aż wpadł z zachwytu do bramki.
0
@Geble No właśnie...
0
@reakwon ok dzięki sprawdzę
0
@Artysta9 Podania 17 to mało i to dla DMa? Z defensywnych pomocników tylko oni mają oczko wyżej oprócz Kroosa https://prnt.sc/8RdtNsJadKk0