0

@MessiForeverTheBest Mi tak samo nie podszedł.

0

@MOLESTA FM bardzo dobrze odwzoruje takie staty. Zobacz sobie zdjęcia i filmiki jego jaki jest silny i szybki

0

@Emhyr Racja. Właśnie oglądałem ten filmik. Robi wrażenie.

0

@WiernyKibic111 Ale parę dni temu nie wiedziałem że on nie chce grać w Barcy. Bardzo liczyłem na ten transfer.

0

Ale Endrick może być bestią fizyczną. Już w tym wieku takie staty https://prnt.sc/eLHhL-bWdpyr

6

Deco negocjuje to akurat się przyda gość do rotacji z Carvajalem.

0

@JarekS A oprócz Gulera czy Endricka kogo uważasz za największą perełkę obecnie na świecie?

0

Bardzo smutno :(

0

@karolszymek Byhłem napalony na ten transfer Ardy ale już mi przeszło :) Mamy niesamowitych młodych chłopaków.

3

Myślicie że McGregor jeszcze zawalczy w UFC? Czy już zostaje mu picie whisky prowadzenie biznesów plus walki pokazowe?

0

@Ukasz Tak jako joker bardzo mi się podobał u nas.

0

@Kidd Wolę Porro

3

@Kidd Ja bym z niego zrobił ofensywnego prawego obrońcę

1

@DragonxNF Dokładnie też tak myślę :D

0

Dobra rozstrzygnijmy to. Yamal czy Guler?

0

@FCB24 On ma kosmiczny potencjał :)

0

@BordowyPtak Ja gram równo z czasem rzeczywistym hehe.

Tutaj historia moich transferów.

https://prnt.sc/C7RZN0EbbZKp
https://prnt.sc/XiQXZ4rM62us

To w sumie nie wiem skąd tyle dali kasy jak nie sprzedałem graczy za nie wiadomo ile. https://prnt.sc/BsQ9PpQnywr-

16

@Kidd Wygrana w ostatniej kolejce z Atletico i inaczej by się jego kariera mogła potoczyć jakby wygrał wtedy ligę.

0

@BordowyPtak Tylko ja gram w FM22 a Ty?

0

@BordowyPtak A co zrobić. Nie wiem skąd ale mam 300 baniek na transfery.

0

Na szczęście jeszcze nie podpisał i mogę wycofać ofertę kontraktu.

https://prnt.sc/TdAS18ml7kGZ

1

@JarekS "Ja mu życzę dobrze bo kocham piękny futbol, liczę że Barcelona również wróci do sprowadzania zawodników zapewniajacych show i magię na boisku."

Amen.

0

@VegetaPolska Już pisał że naznaczy nową epokę w piłce

1

@JarekS I jak przeżyłeś transfer Ardy do Realu?

0

@zodiak_10 No i w końcu jakaś pozytywna informacja

0

Czyli jest jescze nadzieja jak Guler jest dogadany z Barca

0

@Borneo Ja wiem że nie odgwizdali faulu ale moim zdaniem Araujo przewinił

1

@shahman Zobaczymy czy będzie taki cwany jak będzie musiał zatrzymywać Arde Gulera :)

0

@Neymar0d Dzięki za link :)

1

@Borneo Uwielbiam Araujo ale akurat tu faulował :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?