matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest Mi tak samo nie podszedł.
0
@MOLESTA FM bardzo dobrze odwzoruje takie staty. Zobacz sobie zdjęcia i filmiki jego jaki jest silny i szybki
0
@Emhyr Racja. Właśnie oglądałem ten filmik. Robi wrażenie.
0
@WiernyKibic111 Ale parę dni temu nie wiedziałem że on nie chce grać w Barcy. Bardzo liczyłem na ten transfer.
0
Ale Endrick może być bestią fizyczną. Już w tym wieku takie staty https://prnt.sc/eLHhL-bWdpyr
6
Deco negocjuje to akurat się przyda gość do rotacji z Carvajalem.
0
@JarekS A oprócz Gulera czy Endricka kogo uważasz za największą perełkę obecnie na świecie?
0
Bardzo smutno :(
0
@karolszymek Byhłem napalony na ten transfer Ardy ale już mi przeszło :) Mamy niesamowitych młodych chłopaków.
3
Myślicie że McGregor jeszcze zawalczy w UFC? Czy już zostaje mu picie whisky prowadzenie biznesów plus walki pokazowe?
0
@Ukasz Tak jako joker bardzo mi się podobał u nas.
0
@Kidd Wolę Porro
3
@Kidd Ja bym z niego zrobił ofensywnego prawego obrońcę
1
@DragonxNF Dokładnie też tak myślę :D
0
Dobra rozstrzygnijmy to. Yamal czy Guler?
0
@FCB24 On ma kosmiczny potencjał :)
0
@BordowyPtak Ja gram równo z czasem rzeczywistym hehe.
Tutaj historia moich transferów.
https://prnt.sc/C7RZN0EbbZKp
https://prnt.sc/XiQXZ4rM62us
To w sumie nie wiem skąd tyle dali kasy jak nie sprzedałem graczy za nie wiadomo ile. https://prnt.sc/BsQ9PpQnywr-
16
@Kidd Wygrana w ostatniej kolejce z Atletico i inaczej by się jego kariera mogła potoczyć jakby wygrał wtedy ligę.
0
@BordowyPtak Tylko ja gram w FM22 a Ty?
0
@BordowyPtak A co zrobić. Nie wiem skąd ale mam 300 baniek na transfery.
0
Na szczęście jeszcze nie podpisał i mogę wycofać ofertę kontraktu.
https://prnt.sc/TdAS18ml7kGZ
1
@JarekS "Ja mu życzę dobrze bo kocham piękny futbol, liczę że Barcelona również wróci do sprowadzania zawodników zapewniajacych show i magię na boisku."
Amen.
0
@VegetaPolska Już pisał że naznaczy nową epokę w piłce
1
@JarekS I jak przeżyłeś transfer Ardy do Realu?
0
@zodiak_10 No i w końcu jakaś pozytywna informacja
0
Czyli jest jescze nadzieja jak Guler jest dogadany z Barca
0
@Borneo Ja wiem że nie odgwizdali faulu ale moim zdaniem Araujo przewinił
1
@shahman Zobaczymy czy będzie taki cwany jak będzie musiał zatrzymywać Arde Gulera :)
0
@Neymar0d Dzięki za link :)
1
@Borneo Uwielbiam Araujo ale akurat tu faulował :)