0

W ogóle jak to możliwe że Alonso grał tyle lat w Chelsea i teraz trafił do Barcy. Przecież gość jest na poziomie 2/3 ligi.

0

@klopx Przecież on już jest kotem a nie będzie. 50 baniek wartość na transfermartk bodajże 4 najwyżej wyceniany lewy obrońca świata.

0

A gdzie Faythe???

0

No i brawo Ferran on powinien być zmiennikiem Lewego skrzydła odpadaja

0

Kurde czekałem najbardziej żeby Faythe obejrzeć szkoda że nie dostał szansy

0

A wyrównali by bo bym karne obejrzał.

3

Trafił nam się ten Balde. W pierwszej połowie Saka kiwał Alonso a w drugiej to Saka na Balde musi uważać

0

Jedyna pozycja gdzie może coś Torres pokazać to środkowy napastnik

0

Hahahahaha Araujo

0

Czyli nie ma Yamala na ławce kurde szkoda

0

@abram3k Oni powinni wszystkie siły rzucac na puchar ligi i puchar Anglii jak kie mają szans w lidze

0

@Emhyr To też prawda no ale jednak za półtorej roku może już będzie wyglądał w tym aspekcie lepiej.

0

@Eto'o9 R10 Tu wchodzi kwestia wieku. Bruyne zdobył z City potrójna koronę i też lekko mu obniżyli.

0

@Emhyr Pisałem o tym dzisiaj. Najdroższy zawodnik ligi :)

1

@Eto'o9 R10 A mi się te wyceny w miarę podobają dobrze odwzorowują formę zawodników.

0

https://www.transfermarkt.pl/vitor-roque/profil/spieler/943837

Nasz Roque najdroższym zawodnikiem ligi brazylijskiej :) 32 bańki.

0

@matirix20 Dobra końcówka choć w 2 sezonie chciałem żeby rodzina się na końcu pogodziła i dzieci Logana kierowały dalej imperium trochę się na to zanosiło ale wiedziałem że jednak tak dobrze się nie skończy. Szkoda mi najbardziej Kendalla pasował jednak na to stanowisko. Chiv no cóż najbardziej chora i bezwzględna osoba w tym serialu więc nie dziwne co zrobiła w ostatnim odcinku. Roman miał dość i widać że poczuł ulgę po zakończeniu głosowania. Wam jak się podobała końcówka i cały serial? Ja bym tak ocenił 9/10.

0

No i skończyłem Sukcesję. SPOILERY w odp.

2

I kto z Was wstaje o 4-30 na mecz?

0

@Encore Nawet typa nie znam.

1

Nowe ceny w lidze brazylijskiej. Roque najdroższy plus 14 baniek drugi Endrick

0

@chavez A jeszcze mam Porro który miał 19 asyst w zeszłym sezonie

0

@chavez A już się przyzwyczaiłem. Stegen, Lewy i Kounde chcą nowe kontrakty ale im nie dam :) W sumie Kounde zasłużył za poprzedni sezon ale on chce 25 baniek a zarabia 6.

Jeszcze ofensywniejsze ustawienie :) Nie lubi asymetrycznych taktyk ale może spróbuje. https://prnt.sc/pGxNBi5GgmK1

Albo trochę Pedriego w prawo :) https://prnt.sc/4tL057YeIFtw

0

@chavez No właśnie myślę czy tak sobie nie zagrać a jak Fati będzie grał to bliżej lewej

0

@Kidd No wiem ale chodzi mi o graczy których mam

0

@Kidd ? W sensie?

0

A jakby tak zagrać w przyszłym sezonie? Jak Wam się podoba skład i taktyka?

https://prnt.sc/nlnMgTuaKto2

0

@Kamiloza91 Nie dodałem go z racji wieku. Wiadomo że wiele lat gry przed nim ale jednak jest +30. Z sezon temu dodałbym jeszcze Gaviego i Fatiego.

1

@Kamiloza91 Z całej kadry nie włączyłbym w wymianę za Mbappe tylko 3 graczy. Pedri, Araujo i Balde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?