matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sobierajski>Karaś
0
I działa to PPV?
0
@OnlyCules Jakbyś miał proszę link to wyślij
0
@OnlyCules Kurde szkoda chciałem wykupic i obejrzeć
0
@xvcWinterSoldier Balde nie ma nikogo lepszego
0
@Gaucho Typowy przecietniak
0
Może Lucas Moura za darmo na prawe skrzydło
5
Janoszek atakuje XD
2
Teraz zauważyłem że Pedro Porro był w City. Nie kojarzyłem w ogóle tego myślałem że on był ze Sportingu tylko. Dziwne że City go nie chciało i teraz finalnie jest w Totkach.
2
@JakchceszTeż mnie to śmieszy. Szrot kaleki ale jak cena niska to zaskoczenie.
0
Co się stało z tym zawodnikiem ;/ Miał być takim wielkim talentem a prawie bez wartośći.
https://www.transfermarkt.pl/mohamed-ihattaren/profil/spieler/503638
0
https://fminside.net/players/3-fm-23/55041632-bernardo-silva
Piękne profil
0
@ranger3120 texas holdem
0
@Rust_Cohle Czemu grasz pod rosyjską flagą? :D
https://prnt.sc/Mg2swSGsPZX4
2
Podobała by Wam się taka kadra Barcy w prawdziwym życiu :)? (moja kadra w Fmie)
https://prnt.sc/di6M8hwPKJAv
Stegen jeszcze tylko na screenie się nie zmieścił
0
@Trojanek23 Mam to samo co Ty. Każdy widział że potencjał ma ogromny cały czas go broniłem itp ale teraz czuje jakąś ulgę że odchodzi i będzie z nim spokój.
0
Słabo się to zestarzało odnośnie Karasia z tymi sponsorami.
0
@bartekvisca Ale niby na wariografie niby wykazało że nie brał przed wyścigami nic ale czy to badanie nie jest ustawione nie wiem :)
2
@Rewolucja123 Ale z drugiej strony sprinterzy częstą mają takie problemy. Takim wyjątkiem może być Vini który bazuje na szybkości ale nie ma kontuzji.
1
@prokofiew
1
Bardzo dobra informacja!
0
Jak coś teraz Fame Cage na żywo. Jest Karaś.
0
@Janas11224 Ale trochę go tłumaczy jednak kontuzja kolana. Nagle po operacji się przestał w ogóle ruszać to nabrał kilogramów.
5
@MesQueUnClub96 Jeszcze 2 lata temu był wyceniany na 80 mln euro. Faktycznie fajny random.
2
Moje marzenie transferowe :)
3 min 28 s aż mi się przypomniał Messi z Atletico :)
0
@AlphaNumeric Może się odbudować nie ma 35 lat.
0
@DLFCB Sam miałem w obu kolanach krzyżowe zerwane i trochę się naczytałem o tym ale pierwszy raz widzę sformułowanie "dyslokacji kolana" :(
0
@LM10GOAT Czemu skończył? Były już jakieś diagnozy? Wasyl, Eriksen i inni też mieli nie grać a grają.
1
Boczni obrońcy Balde i Cancelo? Pięknie by to chodziło.
0
@lucca87 Któryś raz już ktoś pyta i ja odpowiadam znowu że zdecydowanie tak. Kontuzji trochę miał ale nie jakieś poważne.