0

Sobierajski>Karaś

0

I działa to PPV?

0

@OnlyCules Jakbyś miał proszę link to wyślij

0

@OnlyCules Kurde szkoda chciałem wykupic i obejrzeć

0

@xvcWinterSoldier Balde nie ma nikogo lepszego

0

@Gaucho Typowy przecietniak

0

Może Lucas Moura za darmo na prawe skrzydło

5

Janoszek atakuje XD


2

Teraz zauważyłem że Pedro Porro był w City. Nie kojarzyłem w ogóle tego myślałem że on był ze Sportingu tylko. Dziwne że City go nie chciało i teraz finalnie jest w Totkach.

2

@JakchceszTeż mnie to śmieszy. Szrot kaleki ale jak cena niska to zaskoczenie.

0

Co się stało z tym zawodnikiem ;/ Miał być takim wielkim talentem a prawie bez wartośći.

https://www.transfermarkt.pl/mohamed-ihattaren/profil/spieler/503638

0

@ranger3120 texas holdem

0

@Rust_Cohle Czemu grasz pod rosyjską flagą? :D

https://prnt.sc/Mg2swSGsPZX4

2

Podobała by Wam się taka kadra Barcy w prawdziwym życiu :)? (moja kadra w Fmie)

https://prnt.sc/di6M8hwPKJAv

Stegen jeszcze tylko na screenie się nie zmieścił

0

@Trojanek23 Mam to samo co Ty. Każdy widział że potencjał ma ogromny cały czas go broniłem itp ale teraz czuje jakąś ulgę że odchodzi i będzie z nim spokój.

0

Słabo się to zestarzało odnośnie Karasia z tymi sponsorami.


0

@bartekvisca Ale niby na wariografie niby wykazało że nie brał przed wyścigami nic ale czy to badanie nie jest ustawione nie wiem :)

2

@Rewolucja123 Ale z drugiej strony sprinterzy częstą mają takie problemy. Takim wyjątkiem może być Vini który bazuje na szybkości ale nie ma kontuzji.

1

1

Bardzo dobra informacja!

0

Jak coś teraz Fame Cage na żywo. Jest Karaś.

0

@Janas11224 Ale trochę go tłumaczy jednak kontuzja kolana. Nagle po operacji się przestał w ogóle ruszać to nabrał kilogramów.

5

@MesQueUnClub96 Jeszcze 2 lata temu był wyceniany na 80 mln euro. Faktycznie fajny random.

2

Moje marzenie transferowe :)

Pamiętam jak wszedł na Euro chyba z ławki i zaczął robić taki wiatr że się chwytałem za głowę i myślałem co to za gość.

3 min 28 s aż mi się przypomniał Messi z Atletico :)

0

@AlphaNumeric Może się odbudować nie ma 35 lat.

0

@DLFCB Sam miałem w obu kolanach krzyżowe zerwane i trochę się naczytałem o tym ale pierwszy raz widzę sformułowanie "dyslokacji kolana" :(

0

@LM10GOAT Czemu skończył? Były już jakieś diagnozy? Wasyl, Eriksen i inni też mieli nie grać a grają.

1

Boczni obrońcy Balde i Cancelo? Pięknie by to chodziło.

0

@lucca87 Któryś raz już ktoś pyta i ja odpowiadam znowu że zdecydowanie tak. Kontuzji trochę miał ale nie jakieś poważne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?