1

@JohnB Ja tylko raz 5 stówek. Kubańczyk chyba też jest niezły w parterze.

To mój kupon. https://prnt.sc/yoxX8KAQZbLG

0

@jacobFCB Tybori jest jaki jest ale to nie jest chyba zły chłopak. Wyrwał się też z domu dziecka to mu często kibicuje.

1

@JohnB Kubańczyk gładko wygra :) Kurde to ja znowu daje że Josef przegra ale dzięki za typy :)

Odnośnie Wampira no właśnie słabo ma tą stójkę a Tybori maszyna więc szansa jest.

1

@bartas97 Szczerzę nie wiem ale na pewno jest gala ta hali w której jeszcze Fame nie zadebiutował.

0

Co typujecie dzisiaj na Fame? Co myślicie o starciu Wampir z Tyborim? Ja czuje że Tybori da radę w K1 ale faworytem Wampir.

6

@PeeM Był magikiem ale nigdy nie był lepszy od Topu Messiego. Messi w topie załadował np 91 goli w roku plus około 30 asyst.

3

@patrykzmc2000 Szkoda że tak krótko u nas grał. Jak się ogląda teraz akcje Endricka i Roque to on w ich wieku wyglądał dużo dużo lepiej.

2

@Antimadridista_WR To jest skandal że po oskarżeniach klub od razu zawiesza zawodnika.

0

@karolszymek Dobry technicznie i tylko tyle.

2

@escarabajo Może po prostu mają w konktraktach zapis że co jakiś czas muszą dać wypowiedź tego typu.

0

@chavez Start Bellingham
Bench Pedri
Sell Musiala

0

Ja tam ufam Xaviemu. Nie bylo kasy na klasowego dm wiec dostał jako alternatywę typowego gościa od odbioru za małe pieniadze

0

Nie spodziewałem się takiej krótkiej listy.

1

@Zoker Nie wiem jaki sens miał sparing Bayernu z 9 ligą ;/ Rozumiem z 3/4 na przetarcie ale z 9 ;/

0

@Tridente2015 Lepiej spłonąć niż zwiędnąc hehe

0

@wojopancer Freddy Adu, Pato, Bojan, Ben Arfa, Cassano.

0

@Luciano99 Przecież ma 36 lat.

0

@lampka To gdzie niby miał odejść?

0

@betonito Dobrze zrobił uwielbiam Leo i chyba nigdy tak bardzo nie przeżywałem meczu jak ostatni finał z Francją ale dobrze że odszedl do Miami. Idealny wiek 36 lat szkoda tylko że musiał do tego PSG odejść ale z drugiej strony może jakby został to by nie wygrał MS

1

@Kluivert_P Riquelme, Iniesta, Bergkamp.

2

@Emhyr Kurde liczę po cichu że to będzie w przyszłości nasz crack

0

@Emhyr Tak może być choć Gavi kozak jest

0

@Rust_Cohle Bo grałem 4-2-3-1 i on grał ofensywnego. Wkurzony jest bo mu obiecałem że tylko na tej pozycji będzie grał jednak chyba wole jednak grać moje ukochane 4-3-3 z DP.

Tak drogi coś około 100 baniek. Ale Fati super sezon miał tylko Lewy więcej goli.

Więc chyba wypada grać takim składem :) https://prnt.sc/TIGA7pDtsin9

0

Jak Wam się podoba moja once de gala na przyszły sezon. Na lewym to tak 50/50 % Musiała, Fati.

https://prnt.sc/NKeB7U2RlvGj

0

@bartekvisca Ja tylko w II część grałem :) i to 2.5

0

Przyznać się kto był wielkiem fanem tej gry? Dla mnie chyba top5 moich ulubionych gier w historii Jagged Alliance 2. Trochę im zajęło z tą kontynuacją...

https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14746

0

@Kleps0n David Goggins

0

@Kluivert_P Ale Conora dalej nie ma :(

0

@abram3k Przyda się przynajmniej będzie umiał odebrać pilke

21

Ale ten czas leci. Wydaje mi się, że dopiero co Thiago był młodym talentem a tu już ma 32 lata...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?