matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnB Ja tylko raz 5 stówek. Kubańczyk chyba też jest niezły w parterze.
To mój kupon. https://prnt.sc/yoxX8KAQZbLG
0
@jacobFCB Tybori jest jaki jest ale to nie jest chyba zły chłopak. Wyrwał się też z domu dziecka to mu często kibicuje.
1
@JohnB Kubańczyk gładko wygra :) Kurde to ja znowu daje że Josef przegra ale dzięki za typy :)
Odnośnie Wampira no właśnie słabo ma tą stójkę a Tybori maszyna więc szansa jest.
1
@bartas97 Szczerzę nie wiem ale na pewno jest gala ta hali w której jeszcze Fame nie zadebiutował.
0
Co typujecie dzisiaj na Fame? Co myślicie o starciu Wampir z Tyborim? Ja czuje że Tybori da radę w K1 ale faworytem Wampir.
6
@PeeM Był magikiem ale nigdy nie był lepszy od Topu Messiego. Messi w topie załadował np 91 goli w roku plus około 30 asyst.
3
@patrykzmc2000 Szkoda że tak krótko u nas grał. Jak się ogląda teraz akcje Endricka i Roque to on w ich wieku wyglądał dużo dużo lepiej.
2
@Antimadridista_WR To jest skandal że po oskarżeniach klub od razu zawiesza zawodnika.
0
@karolszymek Dobry technicznie i tylko tyle.
2
@escarabajo Może po prostu mają w konktraktach zapis że co jakiś czas muszą dać wypowiedź tego typu.
0
@chavez Start Bellingham
Bench Pedri
Sell Musiala
0
Ja tam ufam Xaviemu. Nie bylo kasy na klasowego dm wiec dostał jako alternatywę typowego gościa od odbioru za małe pieniadze
0
Nie spodziewałem się takiej krótkiej listy.
1
@Zoker Nie wiem jaki sens miał sparing Bayernu z 9 ligą ;/ Rozumiem z 3/4 na przetarcie ale z 9 ;/
0
@Tridente2015 Lepiej spłonąć niż zwiędnąc hehe
0
@wojopancer Freddy Adu, Pato, Bojan, Ben Arfa, Cassano.
0
@Luciano99 Przecież ma 36 lat.
0
@lampka To gdzie niby miał odejść?
0
@betonito Dobrze zrobił uwielbiam Leo i chyba nigdy tak bardzo nie przeżywałem meczu jak ostatni finał z Francją ale dobrze że odszedl do Miami. Idealny wiek 36 lat szkoda tylko że musiał do tego PSG odejść ale z drugiej strony może jakby został to by nie wygrał MS
1
@Kluivert_P Riquelme, Iniesta, Bergkamp.
2
@Emhyr Kurde liczę po cichu że to będzie w przyszłości nasz crack
0
@Emhyr Tak może być choć Gavi kozak jest
0
@Rust_Cohle Bo grałem 4-2-3-1 i on grał ofensywnego. Wkurzony jest bo mu obiecałem że tylko na tej pozycji będzie grał jednak chyba wole jednak grać moje ukochane 4-3-3 z DP.
Tak drogi coś około 100 baniek. Ale Fati super sezon miał tylko Lewy więcej goli.
Więc chyba wypada grać takim składem :) https://prnt.sc/TIGA7pDtsin9
0
Jak Wam się podoba moja once de gala na przyszły sezon. Na lewym to tak 50/50 % Musiała, Fati.
https://prnt.sc/NKeB7U2RlvGj
0
@bartekvisca Ja tylko w II część grałem :) i to 2.5
0
Przyznać się kto był wielkiem fanem tej gry? Dla mnie chyba top5 moich ulubionych gier w historii Jagged Alliance 2. Trochę im zajęło z tą kontynuacją...
https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14746
0
@Kleps0n David Goggins
0
@Kluivert_P Ale Conora dalej nie ma :(
0
@abram3k Przyda się przynajmniej będzie umiał odebrać pilke
21
Ale ten czas leci. Wydaje mi się, że dopiero co Thiago był młodym talentem a tu już ma 32 lata...