3

@Messibestplayerintheworld Te dryblingi dziwią bo podobno jest średni technicznie i bez dryblingu.

0

@lucca87 Zbyt piękne żeby było prawdziwe.

0

Ale trochę smutne jest to że jak wyszła ta plotka to wszyscy kibice Realu się śmieją z Barcy że i tak nie mamy kasy. Oby Laporta ogarnął z ekipą w najbliższych latach finanse.

0

@Bartas7VeB Faktycznie podobnie gra :)

1

Vini grał wszystko od deski do deski i bez kontuzji. Zależy od szczęścia i zawodnika.

0

Najlepsza gra na Xbox jeśli chodzi o sztuki walki?

0

@malicinho The Wire oglądałeś?

1

@MesQueUnClub_87 Myślałem że grał w Łowca Jeleni ale pomyliłem z nim https://www.filmweb.pl/person/Christopher+Walken-115

0

Kurde lubię fame ale dzisiaj ta gala średnio mi się podobała. Dobranoc cules.

8

Przekręcili Alberto

0

@kolomen2 Mi od poprzedniej walki zacina mocno

0

Dobrze Wam działa gala? U mnie na każdym oficjalnym streamie fame scina

0

Wykupiłem fame i cały czas ścina ehhh

0

@barcowy1899 super ale bez przesady. Mi się podobala najbardziej ferrari Laszczyk

0

@partymaker to ciężko będzie miał

0

@capoN u mnie tak samo cała gala elegancko

0

Medusa może uderzać w parterze?

0

@capoN To na razie oglądam dwie walki na YT i mam nadzieję że to poprawią

0

@matirix20 coś mi przerywa streama z fame. Na ułamek sekundy co jakiś czas no sięgnął wyskakuje. Ktoś z Was tak ma?

0

No to odpalamy gale i pełen relaks.

0

@partymaker nie odwołany transfer potwierdzony i będzie tworzył u mnie w Fmie parę z Araujo.

0

@messicocacola a fakt zapomniałem

1

@JohnB Ja tylko raz 5 stówek. Kubańczyk chyba też jest niezły w parterze.

To mój kupon. https://prnt.sc/yoxX8KAQZbLG

0

@jacobFCB Tybori jest jaki jest ale to nie jest chyba zły chłopak. Wyrwał się też z domu dziecka to mu często kibicuje.

1

@JohnB Kubańczyk gładko wygra :) Kurde to ja znowu daje że Josef przegra ale dzięki za typy :)

Odnośnie Wampira no właśnie słabo ma tą stójkę a Tybori maszyna więc szansa jest.

1

@bartas97 Szczerzę nie wiem ale na pewno jest gala ta hali w której jeszcze Fame nie zadebiutował.

0

Co typujecie dzisiaj na Fame? Co myślicie o starciu Wampir z Tyborim? Ja czuje że Tybori da radę w K1 ale faworytem Wampir.

6

@PeeM Był magikiem ale nigdy nie był lepszy od Topu Messiego. Messi w topie załadował np 91 goli w roku plus około 30 asyst.

3

@patrykzmc2000 Szkoda że tak krótko u nas grał. Jak się ogląda teraz akcje Endricka i Roque to on w ich wieku wyglądał dużo dużo lepiej.

2

@Antimadridista_WR To jest skandal że po oskarżeniach klub od razu zawiesza zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?