matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Messibestplayerintheworld Te dryblingi dziwią bo podobno jest średni technicznie i bez dryblingu.
0
@lucca87 Zbyt piękne żeby było prawdziwe.
0
Ale trochę smutne jest to że jak wyszła ta plotka to wszyscy kibice Realu się śmieją z Barcy że i tak nie mamy kasy. Oby Laporta ogarnął z ekipą w najbliższych latach finanse.
0
@Bartas7VeB Faktycznie podobnie gra :)
1
Vini grał wszystko od deski do deski i bez kontuzji. Zależy od szczęścia i zawodnika.
0
Najlepsza gra na Xbox jeśli chodzi o sztuki walki?
0
@malicinho The Wire oglądałeś?
1
@MesQueUnClub_87 Myślałem że grał w Łowca Jeleni ale pomyliłem z nim https://www.filmweb.pl/person/Christopher+Walken-115
0
Kurde lubię fame ale dzisiaj ta gala średnio mi się podobała. Dobranoc cules.
8
Przekręcili Alberto
0
@kolomen2 Mi od poprzedniej walki zacina mocno
0
Dobrze Wam działa gala? U mnie na każdym oficjalnym streamie fame scina
0
Wykupiłem fame i cały czas ścina ehhh
0
@barcowy1899 super ale bez przesady. Mi się podobala najbardziej ferrari Laszczyk
0
@partymaker to ciężko będzie miał
0
@capoN u mnie tak samo cała gala elegancko
0
Medusa może uderzać w parterze?
0
@capoN To na razie oglądam dwie walki na YT i mam nadzieję że to poprawią
0
@matirix20 coś mi przerywa streama z fame. Na ułamek sekundy co jakiś czas no sięgnął wyskakuje. Ktoś z Was tak ma?
0
No to odpalamy gale i pełen relaks.
0
@partymaker nie odwołany transfer potwierdzony i będzie tworzył u mnie w Fmie parę z Araujo.
0
@messicocacola a fakt zapomniałem
1
@JohnB Ja tylko raz 5 stówek. Kubańczyk chyba też jest niezły w parterze.
To mój kupon. https://prnt.sc/yoxX8KAQZbLG
0
@jacobFCB Tybori jest jaki jest ale to nie jest chyba zły chłopak. Wyrwał się też z domu dziecka to mu często kibicuje.
1
@JohnB Kubańczyk gładko wygra :) Kurde to ja znowu daje że Josef przegra ale dzięki za typy :)
Odnośnie Wampira no właśnie słabo ma tą stójkę a Tybori maszyna więc szansa jest.
1
@bartas97 Szczerzę nie wiem ale na pewno jest gala ta hali w której jeszcze Fame nie zadebiutował.
0
Co typujecie dzisiaj na Fame? Co myślicie o starciu Wampir z Tyborim? Ja czuje że Tybori da radę w K1 ale faworytem Wampir.
6
@PeeM Był magikiem ale nigdy nie był lepszy od Topu Messiego. Messi w topie załadował np 91 goli w roku plus około 30 asyst.
3
@patrykzmc2000 Szkoda że tak krótko u nas grał. Jak się ogląda teraz akcje Endricka i Roque to on w ich wieku wyglądał dużo dużo lepiej.
2
@Antimadridista_WR To jest skandal że po oskarżeniach klub od razu zawiesza zawodnika.