matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Trzeba obserwować i próbować kiedyś kupić z Julien Duranville z Borussi.
0
@Rewolucja123 Adama Traore za darmo niech wpada
3
@hurek12 Przecież w sezonie 2021/2022 bodajże miał najwięcej asyst w lidze
0
@Barca1922 Ma 16 lat
8
@Barcasub Przecież to oczywiste. Zdrowy Dembele w rytmie meczowym to elitarny skrzydłowy.
1
Porównanie w Fma Pedriego z Ferminem XD
https://prnt.sc/hHeX3b-Y4561
5
Romeu zagrał idealnie tak jak go opisał w filmiku Ćwiąkała.
0
Ciekawe jak Fermin prawą strzela jak lewą taką petardę kropnął :)
0
@AlexDark00 Balde po kontuzji i wydaje się jeszcze szybszy
1
Uwielbiał Araujo ale coś jest strasznie nie pewny i mam wrażenie że stracił trochę szybkości.
2
@LM10GOAT Co tu dużo pisać. Jest niesamowity.
0
@Emhyr Ja też nie narzekałem. Dobry grajek za grosze a La Rambla panikowała jakby 80 baniek na niego poszło.
3
Dawać Faye niech ich zje! Yamala nie ma co wpuszczać dzisiaj
3
Piszecie na Camavinge a to samo Araujo robił z Arsenalem
0
@kiper09 mam nadzieję że dzisiaj Kounde na prawej
2
Robi wrażenie ten stadion
0
@karolszymek w 78 minucie wejdzie pisałem z Xavim
0
Przykro mi że Fati lawa
0
To co Araujo znowu prawa?
0
@Volk Yamal i Endrick XD
1
@ranger3120 No to ja tak samo orzeszki wasabi biesiadne przygotowane
0
@Messibestplayerintheworld Gabi dopiero zaczął nie dawno trenować chyba nie jest jeszcze gotowy do gry
0
@macio_944 Ma swoje problemy zdrowotne ale jest elitarny
1
@adi7adi8 Dałem to pierwsze że odejdzie za darmo ale będę później probowal się dogadać.
7
Oj ten Dembele
https://prnt.sc/6p9GRYdbBRai
1
@Rewolucja123 Caicedo i Lavia z DP. A i jeszcze Warren z PSG.
1
@Ronin47 Arthur Vermeeren i Martim Fernandes
6
Ancelotti: Jeśli nie zagramy dobrze, to nie z powodu murawy
No i taka szpila w Xaviego mi się podoba :)
1
Czemu Gavi nie gra? Nie kojarzę żeby miał jakiś uraz.
1
Myślicie że Fame MMA dzwoniło z propozycją dla Janoszek? Hehe Obstawiam że tylko to jej pozostało.