matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SenseiFCB Ale nie podałeś statystyk w rep. Choć mała próbka to 6 meczów i 6 goli wygląda obiecująco.
0
Czy da się gdzieś znaleźć jakieś podcasty z Joe Roganem ale w PL?
1
@Emhyr Nie mogę patrzeć na Araujo na prawej.
0
@ShawnC No właśnie o tym pisałem w pierwszym poście niby diament ale często ma takie mecze jak wczoraj. Ale pamiętajmy że też mieli w nogach okres przygotowawczy widać było po Araujo. W niedziele będą wszyscy świeży.
0
@Rewolucja123 Może z Gaviego trzeba zrobić DMa z krwi i kości w stylu Edgara Davidsa.
0
@Rewolucja123 Też Barca nie ma aż tak mocnego teamu. Pewnie jakby wsadzić Pedriego do maszyny Guardioli to by był gwiazdą. A co myślisz o Gavim?
2
Czy Gavi to faktycznie tak wielki talent? Oprócz meczu z Realem nie przekonywał na tym fałszywym skrzydle ale ogólnie od ponad roku jakby się cofnął w rozwoju. Może kontrowersyjnie też ale Pedri nie jest aż tak wielkim talentem jak się niektórym wydaje. Co myślicie? Z Pedrim mam ten problem ze wydaje mi się nie raz że jest brylantem a później oglądam mecze i mnie nie przekonuje.
2
@Deviler Racja nie jestem jego zwolennikiem ale na tej pozycji robii robotę.
0
@Albatros Skąd wiesz?
0
To fake?
https://www.facebook.com/100087568864372/posts/1056631318653143/?vh=e&extid=MSG-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
0
@Tomo1989 Chciałbym choć w jednym meczu np w pucharze króla zobaczyć skrzydła Fati Yamal :)
3
Dawac tego Yamala
1
Roberto znowu odpuszcza i gość sobie na spokoju dośrodkowuje
0
Oczy mi krwawią na Araujo na prawej obrony
0
@QQL5 Za 20 lat. Te 20 lat jakbym przeżył było by mniej stresujące
4
@Kondziubarca Jeśli to prawda to Laporta ma rację.
1
@Compadre Niech Christensen gra na prawej obronie to zobaczymy co pokaże.
0
@BoRoWieC The Wire, Gommora i Peaky cenie wyżej
0
@Emhyr Powinni tworzyć razem parę na środku i do rotacji Christensen
1
@fcbarcafan19 Jest Pan Porro w poprzednim sezonie miał 19 asyst. Jeszcze Lewis na ławie. https://prnt.sc/OcVNoLH1P-Ud
0
Takim składem dzisiaj wychodzimy.
https://prnt.sc/HKLMjlpu4tJx
0
A co z tym Gulerem? Wiadomo kiedy ma wrócić?
1
@catalanian09 To mam tak samo jak Ty :)
0
@koziar Moja ulubiona nuta a raperzy ulubieni to właśnie Eminem i 2Pac :)
1
@DonMatteo901 Dziwne że go za tyle kasy nie chcą puścic jak za darmo za rok odejdzie.
0
@Emhyr A już obojętnie tylko żeby w końcu trafił do nas ofensywny klasowy prawy obrońca.
1
@aleksandrowielki Czyli nie na ten moment :)
0
Na ten moment kto jest lepszym środkowym obrońcą? Araujo czy Gvardiol?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@alone49 Elegancko niech wraca.