0

@SenseiFCB Ale nie podałeś statystyk w rep. Choć mała próbka to 6 meczów i 6 goli wygląda obiecująco.

0

Czy da się gdzieś znaleźć jakieś podcasty z Joe Roganem ale w PL?

1

@Emhyr Nie mogę patrzeć na Araujo na prawej.

0

@ShawnC No właśnie o tym pisałem w pierwszym poście niby diament ale często ma takie mecze jak wczoraj. Ale pamiętajmy że też mieli w nogach okres przygotowawczy widać było po Araujo. W niedziele będą wszyscy świeży.

0

@Rewolucja123 Może z Gaviego trzeba zrobić DMa z krwi i kości w stylu Edgara Davidsa.

0

@Rewolucja123 Też Barca nie ma aż tak mocnego teamu. Pewnie jakby wsadzić Pedriego do maszyny Guardioli to by był gwiazdą. A co myślisz o Gavim?

2

Czy Gavi to faktycznie tak wielki talent? Oprócz meczu z Realem nie przekonywał na tym fałszywym skrzydle ale ogólnie od ponad roku jakby się cofnął w rozwoju. Może kontrowersyjnie też ale Pedri nie jest aż tak wielkim talentem jak się niektórym wydaje. Co myślicie? Z Pedrim mam ten problem ze wydaje mi się nie raz że jest brylantem a później oglądam mecze i mnie nie przekonuje.

2

@Deviler Racja nie jestem jego zwolennikiem ale na tej pozycji robii robotę.

0

@Albatros Skąd wiesz?

0

@Tomo1989 Chciałbym choć w jednym meczu np w pucharze króla zobaczyć skrzydła Fati Yamal :)

3

Dawac tego Yamala

1

Roberto znowu odpuszcza i gość sobie na spokoju dośrodkowuje

0

Oczy mi krwawią na Araujo na prawej obrony

0

@QQL5 Za 20 lat. Te 20 lat jakbym przeżył było by mniej stresujące

4

@Kondziubarca Jeśli to prawda to Laporta ma rację.

1

@Compadre Niech Christensen gra na prawej obronie to zobaczymy co pokaże.

0

@BoRoWieC The Wire, Gommora i Peaky cenie wyżej

0

@Emhyr Powinni tworzyć razem parę na środku i do rotacji Christensen

1

@fcbarcafan19 Jest Pan Porro w poprzednim sezonie miał 19 asyst. Jeszcze Lewis na ławie. https://prnt.sc/OcVNoLH1P-Ud

0

Takim składem dzisiaj wychodzimy.

https://prnt.sc/HKLMjlpu4tJx

0

A co z tym Gulerem? Wiadomo kiedy ma wrócić?

1

@catalanian09 To mam tak samo jak Ty :)

0

@koziar Moja ulubiona nuta a raperzy ulubieni to właśnie Eminem i 2Pac :)

1

@DonMatteo901 Dziwne że go za tyle kasy nie chcą puścic jak za darmo za rok odejdzie.

0

@Emhyr A już obojętnie tylko żeby w końcu trafił do nas ofensywny klasowy prawy obrońca.

1

@aleksandrowielki Czyli nie na ten moment :)

0

Na ten moment kto jest lepszym środkowym obrońcą? Araujo czy Gvardiol?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@alone49 Elegancko niech wraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?