0

Ale z tym Cancelo to faktycznie już śmiech na sali. Codziennie od 2 tygodni wstawianie newsów że jest coraz bliżej. Ileż można.

1

@MarioVeB! Przecież Balde nieźle broni. Czasem nie zdąży wróci albo trochę się źle ustawi ale w bezpośrednich pojedynkach jest mocny.

23

@ini_barca Jakby nie było pomógł wygrać La Ligę po 3 latach przerwy.

2

@kamilop Balde technicznie tragedia?

11

Ja mam nadzieję że Xavi nie będzie rozważał go do gry.

1

@Encore Przed sezonem się śmiałem z tych jego tekstów ale on naprawdę wygląda świetnie do tego fizycznie bardzo mocno się poprawił. Może będzie z niego swietna 9.

0

@Sawik_10 Solidnie/Nieźle. Ciężko się o coś przyczepić. Swoje zadania wykonał.

1

@mekston Szkoda że w zeszłym sezonie mu się nie udało bo miał setkę.

2

Po zeszłym sezonie najbardziej chciałem sprzedaży Ferrana. Jednak po pre sezonie zmieniam zdanie o 180 stopni. Gość ma szanse być świetną 9 i mocno mu kibicuje tylko koniec z wystawianiem go na skrzydłach.

1

@Comentateiro Cancelo potrzebny na wczoraj żeby rozbijać tą prawą flankę.

0

Czyli w tym sezonie zdobędziemy 38 pkt i bilans 0-0

1

Dałby normalne 4-3-3 a nie kombinuje jak koń podgore

2

Jeszcze tylko 5 goli Barcy i trafię wynik.

1

@Fenyx Grzybobranie najlepszy chyba Yamal i był najbliżej strzelenia gola.

0

Nasi zamiast grać to placza co chwile

0

Mogli dać Yamalowi wolnego

0

Kurde nawet francuska transmisja przerywa :( Macie jakiś dobry link?

1

@Isso89 5-0 dla Barcy

0

@Artysta9 To się dzisiaj zdziwisz jak zagra.

1

Dzisiaj 5-0 dla nas. Pisze serio.

0

@regatta52 Dzisiaj będzie jego bardzo dobry mecz

0

Znawcy pcetów. Ile taki sprzęt używany może być warty? Sprzęt dość nowy w super stanie, znajomy się zastanawia czy nie sprzedać.

https://prnt.sc/mIvlc2I8-an9

https://prnt.sc/UynQ2We6CCC5

0

Szkoda nie zagra dzisiaj nasz największy magik.


0

@Deviler Szkoda liczyłem na jakąś niespodziankę. Dobry ten Francuz ciekawe jakby sobie poradziłw UFC.

0

@Kgorecki2500 Każdy atrybut jest od 1-20. Są 3 kolumny od lewej techniczne w środku mentalne i po prawej fizyczne. Jak na zielono pasek to lepszy atrybut ma Bellingham. Jak niebieski to Pedri. Np krycie Belingham dużo lepsze ma 13 do 6 Pedriego więc pasek jest długi zielony.

0

Kurde zapomniałem o walce Ruchały z Parnassem. Zlał go mocno? Jak się Polak zaprezentował?

1

Porównanie Pedriego z Ballinghamem w FMa. (data aktualna) Co sądzicie realistycznie?

https://prnt.sc/ITf7BmBCcNch

0

Po tym świetnym początku Bellinghama mam nadzieje że jutro Pedri z Gavim pokażą klas.

0

I jak Dembele zagrał?

0

@negreanu doszły dwie 4 :D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?