matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z tym Cancelo to faktycznie już śmiech na sali. Codziennie od 2 tygodni wstawianie newsów że jest coraz bliżej. Ileż można.
1
@MarioVeB! Przecież Balde nieźle broni. Czasem nie zdąży wróci albo trochę się źle ustawi ale w bezpośrednich pojedynkach jest mocny.
23
@ini_barca Jakby nie było pomógł wygrać La Ligę po 3 latach przerwy.
2
@kamilop Balde technicznie tragedia?
11
Ja mam nadzieję że Xavi nie będzie rozważał go do gry.
1
@Encore Przed sezonem się śmiałem z tych jego tekstów ale on naprawdę wygląda świetnie do tego fizycznie bardzo mocno się poprawił. Może będzie z niego swietna 9.
0
@Sawik_10 Solidnie/Nieźle. Ciężko się o coś przyczepić. Swoje zadania wykonał.
1
@mekston Szkoda że w zeszłym sezonie mu się nie udało bo miał setkę.
2
Po zeszłym sezonie najbardziej chciałem sprzedaży Ferrana. Jednak po pre sezonie zmieniam zdanie o 180 stopni. Gość ma szanse być świetną 9 i mocno mu kibicuje tylko koniec z wystawianiem go na skrzydłach.
1
@Comentateiro Cancelo potrzebny na wczoraj żeby rozbijać tą prawą flankę.
0
Czyli w tym sezonie zdobędziemy 38 pkt i bilans 0-0
1
Dałby normalne 4-3-3 a nie kombinuje jak koń podgore
2
Jeszcze tylko 5 goli Barcy i trafię wynik.
1
@Fenyx Grzybobranie najlepszy chyba Yamal i był najbliżej strzelenia gola.
0
Nasi zamiast grać to placza co chwile
0
Mogli dać Yamalowi wolnego
0
Kurde nawet francuska transmisja przerywa :( Macie jakiś dobry link?
1
@Isso89 5-0 dla Barcy
0
@Artysta9 To się dzisiaj zdziwisz jak zagra.
1
Dzisiaj 5-0 dla nas. Pisze serio.
0
@regatta52 Dzisiaj będzie jego bardzo dobry mecz
0
Znawcy pcetów. Ile taki sprzęt używany może być warty? Sprzęt dość nowy w super stanie, znajomy się zastanawia czy nie sprzedać.
https://prnt.sc/mIvlc2I8-an9
https://prnt.sc/UynQ2We6CCC5
0
Szkoda nie zagra dzisiaj nasz największy magik.
0
@Deviler Szkoda liczyłem na jakąś niespodziankę. Dobry ten Francuz ciekawe jakby sobie poradziłw UFC.
0
@Kgorecki2500 Każdy atrybut jest od 1-20. Są 3 kolumny od lewej techniczne w środku mentalne i po prawej fizyczne. Jak na zielono pasek to lepszy atrybut ma Bellingham. Jak niebieski to Pedri. Np krycie Belingham dużo lepsze ma 13 do 6 Pedriego więc pasek jest długi zielony.
0
Kurde zapomniałem o walce Ruchały z Parnassem. Zlał go mocno? Jak się Polak zaprezentował?
1
Porównanie Pedriego z Ballinghamem w FMa. (data aktualna) Co sądzicie realistycznie?
https://prnt.sc/ITf7BmBCcNch
0
Po tym świetnym początku Bellinghama mam nadzieje że jutro Pedri z Gavim pokażą klas.
0
I jak Dembele zagrał?
0
@negreanu doszły dwie 4 :D?