2

@ProMILs Wymusi transfer tak jak teraz wypożyczenie.

0

@Antajbandaj Dokładnie tak bedzie

2

Jak ten Cancelo nie przyjdzie to będę bardzo rozczarowany.

0

To będziem mieli okazję obejrzeć wielki talent w Royalu Arthura Vermeerena.

0

Grupa F wielkie wow

0

@JaroCoach Ja tam wierzę, że jeszcze zobaczymy w przyszłości w Barcy skrzydła Fati Yamal.

0

@AlexDark00 Lepiej się FM sugerować

0

https://www.transfermarkt.pl/mika-faye/profil/spieler/666974

A co z Faye? Dlaczego nie jest uprawniony do gry?

0

@aspr1me Spokojnie dzisiaj będzie oficjalka.

1

@mientusek1407 Tylko taki minus że ich największa gwiazda i najlepszy zawodnik gra na pozycji Fatiego.

1

Fati wartość 35 mln
Mitoma 32. Mocna lewa strona w Brighton bedzie.

0

To jest śmiech na sali jakie dośrodkowania w końcówce. Wstyd.

0

Yamal by wrzucał na Luuka. Ależ by top chodziło.

0

@Emhyr Rozumiem ale jednak szkoda że nie zostanie w LA lidze

0

Yamal zobaczcie sobie jakie ma zalety. Coś pięknego same najważniejsze mu wyróżnili cechy dla ofensywnego pomocnika i skrzydłowego. (początek filmiku)

0

@Emhyr Wolałbym go na wypożyczeniu w np Betisie lub Sevilli szkoda że do Anglii chce iść.

1

@Emhyr Trochę przesadzasz że ten Fati taki słaby

0

@Pedri16Future Czyli Cholo ich pogodzi

0

@sonek Dajmy Araujo hehe

0

@mientusek1407 To w Fma realistycznie bo Musiała obrażony że nie gra na swojej optymalnej pozycji czyli ofensywny środkowy. Obiecałem mu to przy kontrakcie. Porro ogór? W defensywie pewnie tak ale w ofensywie dobry.
Porro 6 najdrożej wyceniany prawy obrońca na transfermarkt.

0

@Geble Powinien albo u nas zostać albo odejść na wypożyczenie do słabszego klubu w La Liga.

4

@doc Piękne ofensywne boki obrony! Jaram się.

0

@matirix20 posortowałem od bramkarza https://prnt.sc/G7UJaNdTULJI

0

@mientusek1407 Czemu Porro? Brakuje nam prawego ofensywnego obrońcy. Lewis rezerwowy za Porro. Na skrzydłach Musiała, Saka to słabo? Ugarte mógłby pełnić rolę Romeu u nas.

0

Jakby to była nasza realna kadra na ten sezon to jakbyście ją ocenili od 1-10? (Dembele skreślcie)

https://prnt.sc/clCQq2WuS-7u

0

@Rust_Cohle No właśnie Filipek nudny i nie umie knockuotować a z drugiej strony Fabijański ucieka po ciosach. Ciężko stwierdzić czy da go radę przed czasem skończyć.

0

Chciałbym żeby kiedyś zrobili eksperyment i takiego Borka dali na sezon jako trener w jakiejś drużynie ekstraklasy.

0

@Medium Jestem pewny, że tak nie będzie. Choć przed czasem może faktycznie się nie udac.

1

@Jakchcesz Ja jakoś jestem pewny, że Ferrari za mało trenował jak zwykle a jednak Tańcula się do tego zawsze przykłada. Fabijański liczę na to że znowu będzie się bał bić i się podda jak było poprzednio. Szeliga też ma wielkie problemy prywatne i sam przyznał że słabo z przygotowaniami było a Wrzosek będzie chciał się zrewanżować więc go zmieli.

Szyszka nie mam pojęcia czy da radę. Tego drugiego trenera nie znam więc trochę po kursie pojechałem że dobry :)

1

Kupon na Fame co myślicie?

https://prnt.sc/dum0hHaoq-Et

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?