matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ProMILs Wymusi transfer tak jak teraz wypożyczenie.
0
@Antajbandaj Dokładnie tak bedzie
2
Jak ten Cancelo nie przyjdzie to będę bardzo rozczarowany.
0
To będziem mieli okazję obejrzeć wielki talent w Royalu Arthura Vermeerena.
0
Grupa F wielkie wow
0
@JaroCoach Ja tam wierzę, że jeszcze zobaczymy w przyszłości w Barcy skrzydła Fati Yamal.
0
@AlexDark00 Lepiej się FM sugerować
0
https://www.transfermarkt.pl/mika-faye/profil/spieler/666974
A co z Faye? Dlaczego nie jest uprawniony do gry?
0
@aspr1me Spokojnie dzisiaj będzie oficjalka.
1
@mientusek1407 Tylko taki minus że ich największa gwiazda i najlepszy zawodnik gra na pozycji Fatiego.
1
Fati wartość 35 mln
Mitoma 32. Mocna lewa strona w Brighton bedzie.
0
To jest śmiech na sali jakie dośrodkowania w końcówce. Wstyd.
0
Yamal by wrzucał na Luuka. Ależ by top chodziło.
0
@Emhyr Rozumiem ale jednak szkoda że nie zostanie w LA lidze
0
Yamal zobaczcie sobie jakie ma zalety. Coś pięknego same najważniejsze mu wyróżnili cechy dla ofensywnego pomocnika i skrzydłowego. (początek filmiku)
0
@Emhyr Wolałbym go na wypożyczeniu w np Betisie lub Sevilli szkoda że do Anglii chce iść.
1
@Emhyr Trochę przesadzasz że ten Fati taki słaby
0
@Pedri16Future Czyli Cholo ich pogodzi
0
@sonek Dajmy Araujo hehe
0
@mientusek1407 To w Fma realistycznie bo Musiała obrażony że nie gra na swojej optymalnej pozycji czyli ofensywny środkowy. Obiecałem mu to przy kontrakcie. Porro ogór? W defensywie pewnie tak ale w ofensywie dobry.
Porro 6 najdrożej wyceniany prawy obrońca na transfermarkt.
0
@Geble Powinien albo u nas zostać albo odejść na wypożyczenie do słabszego klubu w La Liga.
4
@doc Piękne ofensywne boki obrony! Jaram się.
0
@matirix20 posortowałem od bramkarza https://prnt.sc/G7UJaNdTULJI
0
@mientusek1407 Czemu Porro? Brakuje nam prawego ofensywnego obrońcy. Lewis rezerwowy za Porro. Na skrzydłach Musiała, Saka to słabo? Ugarte mógłby pełnić rolę Romeu u nas.
0
Jakby to była nasza realna kadra na ten sezon to jakbyście ją ocenili od 1-10? (Dembele skreślcie)
https://prnt.sc/clCQq2WuS-7u
0
@Rust_Cohle No właśnie Filipek nudny i nie umie knockuotować a z drugiej strony Fabijański ucieka po ciosach. Ciężko stwierdzić czy da go radę przed czasem skończyć.
0
Chciałbym żeby kiedyś zrobili eksperyment i takiego Borka dali na sezon jako trener w jakiejś drużynie ekstraklasy.
0
@Medium Jestem pewny, że tak nie będzie. Choć przed czasem może faktycznie się nie udac.
1
@Jakchcesz Ja jakoś jestem pewny, że Ferrari za mało trenował jak zwykle a jednak Tańcula się do tego zawsze przykłada. Fabijański liczę na to że znowu będzie się bał bić i się podda jak było poprzednio. Szeliga też ma wielkie problemy prywatne i sam przyznał że słabo z przygotowaniami było a Wrzosek będzie chciał się zrewanżować więc go zmieli.
Szyszka nie mam pojęcia czy da radę. Tego drugiego trenera nie znam więc trochę po kursie pojechałem że dobry :)
1
Kupon na Fame co myślicie?
https://prnt.sc/dum0hHaoq-Et