matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Polska na spokoju. Na słabszych rywali u siebie się umieją zmotywować
1
@abram3k Tak Czarnogóra ciężki mecz ale nie chciałem samych niskich kursów dawać.
6
@JohnnyBarca Dopiero 4 kolejki były i przerwy między meczami tydzień. Już nie przesadzajmy że tak musi Xavi rotować.
0
Jak Wam się kupon podoba?
Co myślicie będzie coś z tego? https://prnt.sc/AMKIY8A5Cbn7
0
@Cotutajsiedzieje 1) tak
2) nie
0
@Rewolucja123 Pewnie tak ale już powinien iść do La Ligi albo angielskiej bo on możliwe że nie będzie miał takiej długiej kariery jak mocno bazuje na szybkości. No chyba że będzie jak Kylie Walker.
0
@Rewolucja123 Wolałbyś do nas Haalanda czy Mbappe?
5
@Kazragore Jest cudny i przepiękny.
1
@DaPidejpi Musiała go jego mam w Fmie w Barcy :D
A tak na poważnie to Jude kozak ale też nie bedzie tak strzelał cały czas i gra praktycznie jak napastnik to też nie ma się co dziwić że ma takie liczby.
0
A jak sobie w ogóle radzi Onana w Manu?
Trochę dziwne że De Gea nie znalazł klubu.
0
@reloaded Mógłbym spróbować coś podobnego w tym stylu tylko trochę inne personalia :) https://prnt.sc/wX1zUpfUM2nu
0
@kamapl85 Nie wiem ale gdzieś był artykuł na stronie przed sezonem że podobno to są nowe zalecenia nowe dla sędziów, że faul mujsi być ewidentny.
0
@JarekS Niby tak ale w tym sezonie podobno sędziowie mają nakaz dyktowania tylko ewidentnych rzutów karnych.
2
Tak powinniśmy wyjść na Betis. 4-3-3 a nie jakieś dziwne kombinacje.
http://www.footballuser.com/1933985/FC_Barcelona
1
@Barcasub Wydaje mi się że jedno i drugie. On powinien atakować z głębi a nie być wystawiany na skrzydle.
0
@DamianPSV Czemu ma nie dostać? Skończył 16 lat to jest to priorytet kluby żeby podpisał profesjonalny.
1
@Medium Zawsze się dziwie czemu obrońca tak leci na raz wślizgiem. Widać było od razu że na zamach go będzie brał. Jeszcze jakby Jesus był lewonożny to jeszcze bym zrozumiał tę interwencję obrońcy.
0
@DamianPSV Chodzą plotki, że dadzą Yamalowi...
1
@Kapitan hawk To w sumie dobrze że oglądałem angielska transmisję
0
@ShawnC Jestem wielkim fanem Balde ale martwi jego początek sezonu. Teraz 3 mecze u siebie to oczekuję od niego fajerwerków w ofensywie.
6
@bartas97 Ale ubity ten Endrick.
9
Dwie ciekawostki.
-Gundo ma już więcej asyst w lidze niż Pedri w zeszłym sezonie
-Roberto w 2018 r był wyceniany przez transfermarkt na 60 mln euro :) (teraz 5 mln)
0
Ciekawe co się stało że tak mało czasu dał Raphinhy.
0
Ależ emocje w meczu Barcy miałem ich ostatnich na kuponie i wygrałem spore pieniądze. W co mógłbym zainwestować mądrze tą wygraną? Liczę na poważne propozycje. Nie wiem czy dzisiaj usnę po takiej wygranej.
https://prnt.sc/kN-evm97O4EP
0
No i fajnie 3 pkt są i teraz czekają nas 3 mecze pod rząd u siebie.
0
@Katalończyk 99 Czemu absurd. Przecież jak były przerwy w tych 10 minutach to dobrze że coś jeszcze sędzia dorzucił.
0
Smutno się to oglada
0
Balde niestety bez formy
0
Grajmy dalej na 0-1 wstyd
1
Ale pięknie Roberto wrzucil z falsza nie wiedziałem że on tak umie