matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie by było mieć teraz takiego Adama Traore na lawie
1
Dostał cepa jak od Amadeusza Ferrariego
0
Przypomniałem sobie że mam 10 zł na Betlicu. Kupon puszczony for fun :) Oby Barca nie zawiodła.
https://prnt.sc/EAOtzDoRVR1g
0
@RomanHoffer Ja lubię La Ligę. Fajnie jak późno mecz i mało się już dzieje jak w ciągu dnia nikt nic ode mnie nie chce święty spokój.
0
@hayek A teraz też mogło Atletico wypożyczyć komuś innemu to czemu tego nie zrobili? Proste zbuntował się i musieli się zgodzić żeby nie zostać z niezadowolonym zawodnikiem.
7
Gdyby nie przeciwnik to Ferrari by wygrał.
0
@626 Dzięki wielkie to jest to
0
Jak się ta nuta Quebo nazywa do której Nowaczkiewicz wychodził? Bardzo bym prosił o tytuł
0
Jak się ta nuta Quebo nazywa do której Nowaczkiewicz wychodził?
6
Ferguson pewnie w przyszłym okienku do Chelsea za podbijam do 150
0
Ma ktoś z Was tak z fame że na tv tylko napis fame miga. Nie ma logowania nic tylko ten napis. Tv samsung
0
@zmiter912576 U mnie na TV tylko miga napis Fame na stronie a na laptopie działa ;/
0
Działa Wam transmisja fame?
0
@Joe_Barbaro Haaland
0
@Transu96 A jak zagrał Doku?
0
Sorry teraz włączyłem
0
O widzę, że Doku dzisiaj w pierwszym ciekawe co pokaże.
0
@supraomnes1 Mi bardzo.
0
@talizmo Niby presja ale fajnie by było. To ,że z Fatim nie wyszło nie ma co zakładać że będzie tak samo z nim :)
0
@P33ck A ok ciekawe w sumie ale faktycznie bardziej wiarygodne. Gdzie to sprawdzasz?
1
@Zoker A on nie został czasem uniewinniony?
0
@Cvzx Kurde nie jestem przekonany do tego nowego Camp Nou ale zobaczymy :)
1
@ChampionLW Balde dopiero zagrał z dwoma drużynami co się murują i to po wyleczeniu kontuzji. Jest na pewno w top 5 najlepszych LO na świecie.
2
Ależ to nowe Santiago Bernabue jest piękne. Tutaj zazdroszczę Realowi.
0
@P33ck Ciekawe, wczoraj byliśmy około 9 miejsca jeszcze :)
edit: https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
Ja widzę że jesteśmy na 9 miejscu. Skąd te dane masz?
1
Na papierze mamy najlepsze ofensywne boki obrony na świecie. Oby tylko Xavi umiał z tego skorzystać. Jaram się bardzo! Fanem Felixa nie jestem ale biorąc pod uwagę jego styl gry chyba nie ma lepszego miejsca do pokazania swojego całego repertuaru piłkarskiego niż w Barcy.
0
@cules100pro Hehe może tak ale ten filmik o Tańculi mocny tak samo jak zniszczył wczoraj Tańcule na F2F że się prawie Arek popłakał.
0
No i wczoraj o 23 Ferrari miał wwypuścić drugi materiał o Tańculi i nic nie dodał. Wiadomo czemu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcanawieki Araujo od lat w Fifie i fmie jest robiony słaby fizycznie i wolny. Zawsze mnie to dziwi.