0

Fajnie by było mieć teraz takiego Adama Traore na lawie

1

Dostał cepa jak od Amadeusza Ferrariego

0

Przypomniałem sobie że mam 10 zł na Betlicu. Kupon puszczony for fun :) Oby Barca nie zawiodła.

https://prnt.sc/EAOtzDoRVR1g

0

@RomanHoffer Ja lubię La Ligę. Fajnie jak późno mecz i mało się już dzieje jak w ciągu dnia nikt nic ode mnie nie chce święty spokój.

0

@hayek A teraz też mogło Atletico wypożyczyć komuś innemu to czemu tego nie zrobili? Proste zbuntował się i musieli się zgodzić żeby nie zostać z niezadowolonym zawodnikiem.

7

Gdyby nie przeciwnik to Ferrari by wygrał.

0

@626 Dzięki wielkie to jest to

0

Jak się ta nuta Quebo nazywa do której Nowaczkiewicz wychodził? Bardzo bym prosił o tytuł

0

Jak się ta nuta Quebo nazywa do której Nowaczkiewicz wychodził?

6

Ferguson pewnie w przyszłym okienku do Chelsea za podbijam do 150

0

Ma ktoś z Was tak z fame że na tv tylko napis fame miga. Nie ma logowania nic tylko ten napis. Tv samsung

0

@zmiter912576 U mnie na TV tylko miga napis Fame na stronie a na laptopie działa ;/

0

Działa Wam transmisja fame?

0

@Joe_Barbaro Haaland

0

@Transu96 A jak zagrał Doku?

0

Sorry teraz włączyłem

0

O widzę, że Doku dzisiaj w pierwszym ciekawe co pokaże.

0

@supraomnes1 Mi bardzo.

0

@talizmo Niby presja ale fajnie by było. To ,że z Fatim nie wyszło nie ma co zakładać że będzie tak samo z nim :)

0

@P33ck A ok ciekawe w sumie ale faktycznie bardziej wiarygodne. Gdzie to sprawdzasz?

1

@Zoker A on nie został czasem uniewinniony?

0

@Cvzx Kurde nie jestem przekonany do tego nowego Camp Nou ale zobaczymy :)

1

@ChampionLW Balde dopiero zagrał z dwoma drużynami co się murują i to po wyleczeniu kontuzji. Jest na pewno w top 5 najlepszych LO na świecie.

2

Ależ to nowe Santiago Bernabue jest piękne. Tutaj zazdroszczę Realowi.

0

@P33ck Ciekawe, wczoraj byliśmy około 9 miejsca jeszcze :)

edit: https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop

Ja widzę że jesteśmy na 9 miejscu. Skąd te dane masz?

1

Na papierze mamy najlepsze ofensywne boki obrony na świecie. Oby tylko Xavi umiał z tego skorzystać. Jaram się bardzo! Fanem Felixa nie jestem ale biorąc pod uwagę jego styl gry chyba nie ma lepszego miejsca do pokazania swojego całego repertuaru piłkarskiego niż w Barcy.

0

@cules100pro Hehe może tak ale ten filmik o Tańculi mocny tak samo jak zniszczył wczoraj Tańcule na F2F że się prawie Arek popłakał.

0

No i wczoraj o 23 Ferrari miał wwypuścić drugi materiał o Tańculi i nic nie dodał. Wiadomo czemu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcanawieki Araujo od lat w Fifie i fmie jest robiony słaby fizycznie i wolny. Zawsze mnie to dziwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?