0

@Medium Jestem pewny, że tak nie będzie. Choć przed czasem może faktycznie się nie udac.

1

@Jakchcesz Ja jakoś jestem pewny, że Ferrari za mało trenował jak zwykle a jednak Tańcula się do tego zawsze przykłada. Fabijański liczę na to że znowu będzie się bał bić i się podda jak było poprzednio. Szeliga też ma wielkie problemy prywatne i sam przyznał że słabo z przygotowaniami było a Wrzosek będzie chciał się zrewanżować więc go zmieli.

Szyszka nie mam pojęcia czy da radę. Tego drugiego trenera nie znam więc trochę po kursie pojechałem że dobry :)

1

Kupon na Fame co myślicie?

https://prnt.sc/dum0hHaoq-Et

5

@kejdzi Jestem jego ogromnym fanem ale też nie chce żeby za dużo grał i była duża presja na nim. Wypoczęty Raphinha niech zasuwa od pierwszej minuty z Osasuną.

0

@gumaz Szeliga nie musi nic gadać hehe

0

@BartqRKO No właśnie ja uwielbiam ze Scara niszczyć

0

@TR3YWAY Rozkręciło się z Gola i Fabijanskim

0

I jak Wam się podoba konferencja fame?

1

@FutbolFan Pewnie przekłamana statystyka bo wiele meczow z tych 127 to wchodził w drugiej połowie albo na końcówki.

0

@BartqRKO Tak wiem że to tak wygląda ale myślałem że może są jakieś wyjątki. Ciekawe jakby się zmienila rozgrywka jakby np Scar kosztował 3 tys

0

@JordiAlbion Ja tylko Simple znam i z polskiej sceny trochę ludzi. I jak mu poszło z tym Scarem?

1

@adi7adi8 To czemu tak gra zrobiona ze nikt tego nie kupuje. Może powinni np zrobić taniej tę broń żeby było trochę ciekawej.

0

@Emhyr Będzie piękna rywalizacja z Roberto.

0

Najlepsi na świecie gracze w cs go kupują czasem Scar albo ta druga snajpere w terro? Czy zawsze Awp?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AllBundy Wolę parę Araujo z Kounde

3

@Kuba_1 W top 5 jest ale czy najlepszy ciężko stwierdzić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@KibicBarcy84 Ferran powiedział o sobie że jest rekinem.

0

Już mamy w składzie rekina teraz jeszcze tygrys dojdzie. Nie wiem jak Xavi ich wszystkich pomieści :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alonso to nawet problem ma z wyrzuceniem z autu

0

@Emhyr kto bo nie oglądam?

0

A co z Cancelo? Nie ma go na ławce a w nieobecnych też nie ma żadnych informacji.

0

Ależ się cieszę że Yamal znowu w pierwszym

1

Powtarzam dzisiaj Lewy dublet

3

Ciekawe czy Cancelo dzisiaj dostanie szanse od Xaviego. Mógłby wejść w drugiej połowie.

0

@Kz1234 Milan-Liverpool, Barca-PSG Iniestazo z Chelsea i finał Mundialu ostatni.

0

@JarekS No tak kontuzja mu na pewno nie pomogą w presezonie

0

@JarekS Napisałeś że Abde będzie miał więcej miejsca przy tak grającym przeciwniku ale Balde będzie miał tę samą sytuację więc możne zagrać dużo lepiej już w poprzednich dwóch kolejkach gdzie przeciwnik murował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?