matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Jestem pewny, że tak nie będzie. Choć przed czasem może faktycznie się nie udac.
1
@Jakchcesz Ja jakoś jestem pewny, że Ferrari za mało trenował jak zwykle a jednak Tańcula się do tego zawsze przykłada. Fabijański liczę na to że znowu będzie się bał bić i się podda jak było poprzednio. Szeliga też ma wielkie problemy prywatne i sam przyznał że słabo z przygotowaniami było a Wrzosek będzie chciał się zrewanżować więc go zmieli.
Szyszka nie mam pojęcia czy da radę. Tego drugiego trenera nie znam więc trochę po kursie pojechałem że dobry :)
1
Kupon na Fame co myślicie?
https://prnt.sc/dum0hHaoq-Et
5
@kejdzi Jestem jego ogromnym fanem ale też nie chce żeby za dużo grał i była duża presja na nim. Wypoczęty Raphinha niech zasuwa od pierwszej minuty z Osasuną.
0
@gumaz Szeliga nie musi nic gadać hehe
0
@BartqRKO No właśnie ja uwielbiam ze Scara niszczyć
0
@TR3YWAY Rozkręciło się z Gola i Fabijanskim
0
I jak Wam się podoba konferencja fame?
1
@FutbolFan Pewnie przekłamana statystyka bo wiele meczow z tych 127 to wchodził w drugiej połowie albo na końcówki.
0
@BartqRKO Tak wiem że to tak wygląda ale myślałem że może są jakieś wyjątki. Ciekawe jakby się zmienila rozgrywka jakby np Scar kosztował 3 tys
0
@JordiAlbion Ja tylko Simple znam i z polskiej sceny trochę ludzi. I jak mu poszło z tym Scarem?
1
@adi7adi8 To czemu tak gra zrobiona ze nikt tego nie kupuje. Może powinni np zrobić taniej tę broń żeby było trochę ciekawej.
0
@Emhyr Będzie piękna rywalizacja z Roberto.
0
Najlepsi na świecie gracze w cs go kupują czasem Scar albo ta druga snajpere w terro? Czy zawsze Awp?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AllBundy Wolę parę Araujo z Kounde
3
@Kuba_1 W top 5 jest ale czy najlepszy ciężko stwierdzić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@KibicBarcy84 Ferran powiedział o sobie że jest rekinem.
0
Już mamy w składzie rekina teraz jeszcze tygrys dojdzie. Nie wiem jak Xavi ich wszystkich pomieści :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alonso to nawet problem ma z wyrzuceniem z autu
0
@Emhyr kto bo nie oglądam?
0
A co z Cancelo? Nie ma go na ławce a w nieobecnych też nie ma żadnych informacji.
0
Ależ się cieszę że Yamal znowu w pierwszym
1
Powtarzam dzisiaj Lewy dublet
3
Ciekawe czy Cancelo dzisiaj dostanie szanse od Xaviego. Mógłby wejść w drugiej połowie.
0
@Kz1234 Milan-Liverpool, Barca-PSG Iniestazo z Chelsea i finał Mundialu ostatni.
0
@JarekS No tak kontuzja mu na pewno nie pomogą w presezonie
0
@JarekS Napisałeś że Abde będzie miał więcej miejsca przy tak grającym przeciwniku ale Balde będzie miał tę samą sytuację więc możne zagrać dużo lepiej już w poprzednich dwóch kolejkach gdzie przeciwnik murował.