0

@JarekS Lewy dzisiaj dublet.

0

@Kredon A to w sumie nie aż taka fajna historia. Dzięki za odp

0

https://www.instagram.com/reel/CwBAI0JN2BN/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Może ktoś przybliżyć dokładnie te sytuacje? Zawodnik mial jeszcze 1 skok aby samemu dostać złoto ale wolał żeby przeciwnik też dostał złoto?

0

Kurde człowiek wstaje rano i od razu złe wiadomości.

0

I jak dzisiaj radzi sobie Jude?

0

@macio_944 Xavi to nawet nie wie jak go ustawić na boisku https://prnt.sc/6yWC__nXYjtE

0

@Herato Łatwe Mathieu :)

2

@Bartula Ciekaw jestem jakby wyglądała sytuacja jakby jakiś zawodnik Messiego bez piłki odepchnął :D

0

A patrzcie ile u mnie chce w Fma skurczybyk Stegen. https://prnt.sc/zMqPeXjHIXKp

2

Pamiętajcie Cancelo coraz bliżej.

2

@Criss18Barca A to jest zgodnie z przepisami? Można by było tak wesprzeć klub?

0

@Comentateiro Vini co sezon tyle gra i żyje.

0

Dla fanów Freaf Fightów. Tak z ciekawości jak to wygląda w innych krajach. Kojarzę że w Rosji, UK czy USA mocno rozwinięty rynek ale jak to wygląda w innych krajach?

1

A ile się człowiek naczytał ile Pedri jednostek na siłowni robi w presezonie
Zdjęcia ile mięśni zrobił i bestią będzie itp

0

A co to za puchar gra Miami? Przecież dopiero wygrali jakiś a teraz widzę w innym są w półfinale

1

@Emhyr Gdzie on się ośmiesza? Od paru tygodni widać że coraz lepiej gra.

0

2

@Filu02 Dałbym około 5 ale kurde ja nie mogłem zdzierżyć jego konferencji prasowych. Zły na cały świat on jest idealny i zawsze nie jego wina.

2

@MadafakinGuy Ale w ostatnich tygodniach ja widzę duży progres tylko żeby w końcu Xavi dawał mu więcej grać.

5

Jako kibicowi Barcy najbardziej marzy mi się żeby Fati wrócił do formy i żeby Yamal się tak cudownie rozwinął. Coś pięknego było by oglądać takie skrzydła :)

Mała ciekawostka.
Gavi 21 meczów w rep i 3 gole
Pedri o dziwo mniej 18 i 0 goli.

I nasz kochany Busi 143 występy i 2 gole :)

0

@MarcepanowyKsiaze bardzo krytykowałem Ferrana w zeszłym sezonie ale powoli mnie przekonuje i też wydaje mi się że może być świetną 9.

1

@Bogan Mógł Alba grać cały czas a było na odwrót. Tak zaczął notować asysty i nawet strzelił gola :) Z powietrza nie wzrosła mu wartość 10 krotnie.

1

@Bogan Balde rozwinął. Jak Xavi przyszedł do Barcy był wyceniany na 5 mln euro. Obecnie 50 mln.

1

@Danny Gaucho Fake. Jan Koller ma 200.

0

@Rewolucja123 Możliwe ale wciąż mam wrażenie, że jednak trochę jest chwalony na wyrost i nie ma aż tak wielkiego talentu ale zobaczymy.

0

@Rewolucja123 Czyli w ostatnich w sumie miesiącach po tym co się czyta w necie itp to obecnie jest 4 jak to lubią ostatnio ludzie pisać "epokowi piłkarze"

1) Endrick (tak wiem ostatnio ma fatalną passe i brak gry)
2) Yamal
3) Guler
4) Jude

o kimś zapomniałem?

@ViscaBarca123 @JarekS Dodalibyście jeszcze kogoś?

4

@BorzyKrzys To by nic nie dało przecież teraz jest dobrze. Później była by dyskusja czy był 1 cm spalony czy 1.5 cm.

24

Fati stay, Abde out.

30

Yamal dostał pierwsza wycenę na Transfermarkt. 25 mln euro!

0

@skubi99 Nie ale nie widziałem żeby codziennie to samo info było powtarzane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?