matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Lewy dzisiaj dublet.
0
@Kredon A to w sumie nie aż taka fajna historia. Dzięki za odp
0
https://www.instagram.com/reel/CwBAI0JN2BN/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Może ktoś przybliżyć dokładnie te sytuacje? Zawodnik mial jeszcze 1 skok aby samemu dostać złoto ale wolał żeby przeciwnik też dostał złoto?
0
Kurde człowiek wstaje rano i od razu złe wiadomości.
0
I jak dzisiaj radzi sobie Jude?
0
@macio_944 Xavi to nawet nie wie jak go ustawić na boisku https://prnt.sc/6yWC__nXYjtE
0
@Herato Łatwe Mathieu :)
2
@Bartula Ciekaw jestem jakby wyglądała sytuacja jakby jakiś zawodnik Messiego bez piłki odepchnął :D
0
A patrzcie ile u mnie chce w Fma skurczybyk Stegen. https://prnt.sc/zMqPeXjHIXKp
2
Pamiętajcie Cancelo coraz bliżej.
2
@Criss18Barca A to jest zgodnie z przepisami? Można by było tak wesprzeć klub?
0
@Comentateiro Vini co sezon tyle gra i żyje.
0
Dla fanów Freaf Fightów. Tak z ciekawości jak to wygląda w innych krajach. Kojarzę że w Rosji, UK czy USA mocno rozwinięty rynek ale jak to wygląda w innych krajach?
1
A ile się człowiek naczytał ile Pedri jednostek na siłowni robi w presezonie
Zdjęcia ile mięśni zrobił i bestią będzie itp
0
A co to za puchar gra Miami? Przecież dopiero wygrali jakiś a teraz widzę w innym są w półfinale
1
@Emhyr Gdzie on się ośmiesza? Od paru tygodni widać że coraz lepiej gra.
0
I co Pedri lepszy od Messiego :)?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11582639#comment-11582639
2
@Filu02 Dałbym około 5 ale kurde ja nie mogłem zdzierżyć jego konferencji prasowych. Zły na cały świat on jest idealny i zawsze nie jego wina.
2
@MadafakinGuy Ale w ostatnich tygodniach ja widzę duży progres tylko żeby w końcu Xavi dawał mu więcej grać.
5
Jako kibicowi Barcy najbardziej marzy mi się żeby Fati wrócił do formy i żeby Yamal się tak cudownie rozwinął. Coś pięknego było by oglądać takie skrzydła :)
Mała ciekawostka.
Gavi 21 meczów w rep i 3 gole
Pedri o dziwo mniej 18 i 0 goli.
I nasz kochany Busi 143 występy i 2 gole :)
0
@MarcepanowyKsiaze bardzo krytykowałem Ferrana w zeszłym sezonie ale powoli mnie przekonuje i też wydaje mi się że może być świetną 9.
1
@Bogan Mógł Alba grać cały czas a było na odwrót. Tak zaczął notować asysty i nawet strzelił gola :) Z powietrza nie wzrosła mu wartość 10 krotnie.
1
@Bogan Balde rozwinął. Jak Xavi przyszedł do Barcy był wyceniany na 5 mln euro. Obecnie 50 mln.
1
@Danny Gaucho Fake. Jan Koller ma 200.
0
@Rewolucja123 Możliwe ale wciąż mam wrażenie, że jednak trochę jest chwalony na wyrost i nie ma aż tak wielkiego talentu ale zobaczymy.
0
@Rewolucja123 Czyli w ostatnich w sumie miesiącach po tym co się czyta w necie itp to obecnie jest 4 jak to lubią ostatnio ludzie pisać "epokowi piłkarze"
1) Endrick (tak wiem ostatnio ma fatalną passe i brak gry)
2) Yamal
3) Guler
4) Jude
o kimś zapomniałem?
@ViscaBarca123 @JarekS Dodalibyście jeszcze kogoś?
4
@BorzyKrzys To by nic nie dało przecież teraz jest dobrze. Później była by dyskusja czy był 1 cm spalony czy 1.5 cm.
24
Fati stay, Abde out.
30
Yamal dostał pierwsza wycenę na Transfermarkt. 25 mln euro!
0
@skubi99 Nie ale nie widziałem żeby codziennie to samo info było powtarzane